Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
AurimasFrankauskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 03 Bal 2015, 00:30
Miestas: Jonava

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė AurimasFrankauskas »

Aš kol kas išmėginsiu 2 wd su tokia situacija, vėliau kai remontuosis pilnai teks mastyt ką daryt. Bet kiek žinau būdavo k750m su 2wd. Ar klystu?
sumskas2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1015
Užsiregistravo: 16 Vas 2009, 20:40
Miestas: Vilnius

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė sumskas2 »

AurimasFrankauskas rašė:Aš kol kas išmėginsiu 2 wd su tokia situacija, vėliau kai remontuosis pilnai teks mastyt ką daryt. Bet kiek žinau būdavo k750m su 2wd. Ar klystu?
Manau jus sumaiset :) su MB750. Estijoi turgui, teko matyti labai grazu uz 2500eur pardavyme. Su zvaigzdutem zymeti ratai (stebules), variklis, greiciu deze buvo.
Vartotojo avataras
Farmaciautas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 24 Vas 2013, 22:06
Miestas: Vilnius

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė Farmaciautas »

budavo kiek zinau mb750, mb650 su 2wd. O ju remai labai nedaug, bet skiriasi nuo iprastu.Bet viska galima perdaryti....
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
k750
Eicher ED1e 13 , 1956 m.
Vartotojo avataras
AurimasFrankauskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 03 Bal 2015, 00:30
Miestas: Jonava

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė AurimasFrankauskas »

Man MB750 iš pirmo žvilgsnio grynas k750. Būtų puiku kad kas turi tokį leistų pamatuoti rėmą. Ir dar įdomu kodėl buvo pradėti gaminti k750M. Maniau kad M buvo su varomu lopšiu, bet pasirodo ne.
gintasxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 06 Lap 2010, 21:10
Miestas: Šakiai

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė gintasxx »

AurimasFrankauskas rašė:Man MB750 iš pirmo žvilgsnio grynas k750. Būtų puiku kad kas turi tokį leistų pamatuoti rėmą. Ir dar įdomu kodėl buvo pradėti gaminti k750M. Maniau kad M buvo su varomu lopšiu, bet pasirodo ne.
Aš turiu MB750 ir galiu duoti pasimatuoti rėmą. Motociklas randasi Šakiuose. Jai toli važiuoti tai gali nufotkinti taškus tarp kurių domina atstumai ir aš tau pamatuosiu. Pafotografavau tą vietą ir tenai rėmo dalis nr. 1 yra lygegrečiai amortizatoriui.greičiausias sprendimas būtų išpjauti rėmo vietoje nr.2 apie 1cm. ir bandyti apačią pritraukti, nors gali reikti daryti įpjovą ir prie amortizatoriaus tvirtinimo vietos.Gal eitų problemą išspresti pakeitus amortizatorius. Pas tave atrodo senovinio tipo amortizatoriai bet su plastikiniais gaubtais.Orginaliai turėtų būti su metaliniais gaubtais jų išorinis diametras truputį mažesnis.Viršutinis gaubtas apie 63--65 mm.Gal tada nesiektų rėmo.
gintasxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 06 Lap 2010, 21:10
Miestas: Šakiai

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė gintasxx »

gintasxx rašė:
AurimasFrankauskas rašė:Man MB750 iš pirmo žvilgsnio grynas k750. Būtų puiku kad kas turi tokį leistų pamatuoti rėmą. Ir dar įdomu kodėl buvo pradėti gaminti k750M. Maniau kad M buvo su varomu lopšiu, bet pasirodo ne.
Aš turiu MB750 ir galiu duoti pasimatuoti rėmą. Motociklas randasi Šakiuose. Jai toli važiuoti tai gali nufotkinti taškus tarp kurių domina atstumai ir aš tau pamatuosiu. Pafotografavau tą vietą ir tenai rėmo dalis nr. 1 yra lygegrečiai amortizatoriui.greičiausias sprendimas būtų išpjauti rėmo vietoje nr.2 apie 1cm. ir bandyti apačią pritraukti, nors gali reikti daryti įpjovą ir prie amortizatoriaus tvirtinimo vietos.Gal eitų problemą išspresti pakeitus amortizatorius. Pas tave atrodo senovinio tipo amortizatoriai bet su plastikiniais gaubtais.Orginaliai turėtų būti su metaliniais gaubtais jų išorinis diametras truputį mažesnis.Viršutinis gaubtas apie 63--65 mm.Gal tada nesiektų rėmo.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
gintasxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 06 Lap 2010, 21:10
Miestas: Šakiai

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė gintasxx »

gintasxx rašė:
gintasxx rašė:
AurimasFrankauskas rašė:Man MB750 iš pirmo žvilgsnio grynas k750. Būtų puiku kad kas turi tokį leistų pamatuoti rėmą. Ir dar įdomu kodėl buvo pradėti gaminti k750M. Maniau kad M buvo su varomu lopšiu, bet pasirodo ne.
Aš turiu MB750 ir galiu duoti pasimatuoti rėmą. Motociklas randasi Šakiuose. Jai toli važiuoti tai gali nufotkinti taškus tarp kurių domina atstumai ir aš tau pamatuosiu. Pafotografavau tą vietą ir tenai rėmo dalis nr. 1 yra lygegrečiai amortizatoriui.greičiausias sprendimas būtų išpjauti rėmo vietoje nr.2 apie 1cm. ir bandyti apačią pritraukti, nors gali reikti daryti įpjovą ir prie amortizatoriaus tvirtinimo vietos.Gal eitų problemą išspresti pakeitus amortizatorius. Pas tave atrodo senovinio tipo amortizatoriai bet su plastikiniais gaubtais.Orginaliai turėtų būti su metaliniais gaubtais jų išorinis diametras truputį mažesnis.Viršutinis gaubtas apie 63--65 mm.Gal tada nesiektų rėmo.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
gintasxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 06 Lap 2010, 21:10
Miestas: Šakiai

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė gintasxx »

Dar keli matmenys gal užteks
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
AurimasFrankauskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 03 Bal 2015, 00:30
Miestas: Jonava

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė AurimasFrankauskas »

Ačiū už informaciją! Rytoj pasimatuosiu kas gaunasi pas mane, gal tikrai su amortizatoriais išeitų išsisukti:)
Vartotojo avataras
AurimasFrankauskas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 03 Bal 2015, 00:30
Miestas: Jonava

Re: k750 2wd- ka reikia perdaryti remui?

Standartinė AurimasFrankauskas »

Farmaciautas kokie pas tave amortizatoriai?