Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Moskvič - 427

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Puikus pirkinys :puiku:
Panelė turėtų būt originali, o spidometras, maniau, kad buvo kaip 408 (1 foto), bet pamatęs pwxaz pranešimą suabejojau, gal buvo ir tokių, kaip jis rašo, esu matęs tokių variantų (2 foto). Šiaip spidometrų tvirtinimai vienodi.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
VERSLOVAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 465
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 01:45
Miestas: Vilnius

Re: Moskvič - 427

Standartinė VERSLOVAS »

Sveikas.Mano M 427 yra 1975m.Turi analogišką prietaisų skydelį. Numeriai mūsų net serijų artimų - mano BPB...:)) Man tik klausimas, kodėl angliškai,o ne rusiškai surašyta FUEL,AMPS?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
http://www.retrofest.lt
http://www.primeadmin.lt
MOSKVICH 427 75'
GAZ 21 66'
VIATKA V150 58'
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Moskvič - 427

Standartinė Geodezininkas »

gerai išlaikyta :puiku:
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
tomasst3
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 520
Užsiregistravo: 02 Bal 2009, 14:11
Miestas: Mazeikiai

Re: Moskvič - 427

Standartinė tomasst3 »

Senais , tarybiniais laikais mano tėvas pirko naują maskvičių , kuriame prietaisų skydelis buvo žymėtas angliškais pavadinimais ( Fuel , Amps ). Paklausus buvo paaiškinta - jūs perkate automobilį ruoštą eksportui . Pamenu , atidarius motoro dangtį į akis krito lapelis su E raide , priklijuotas ant motoro galvutės dangčio .
Paklausus , kodėl parduodami musų rinkai , paaiškino , kad buvo brokuoti , nepraėjo reikalavimų .
tom
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Moskvič - 427

Standartinė Geodezininkas »

idomiai. Kaskaip anksčiau žmonės man atrodo labiau ir girdavosi jei turėdavo auto ruošą exportui, tipo kokybė gal turėjo būt geresnė. Nors kaip iš tikro tai ...
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
Vartotojo avataras
sth55
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1212
Užsiregistravo: 18 Rgs 2008, 19:11
Miestas: Vilnius

Re: Moskvič - 427

Standartinė sth55 »

tomasst3 rašė:Senais , tarybiniais laikais mano tėvas pirko naują maskvičių , kuriame prietaisų skydelis buvo žymėtas angliškais pavadinimais ( Fuel , Amps ). Paklausus buvo paaiškinta - jūs perkate automobilį ruoštą eksportui . Pamenu , atidarius motoro dangtį į akis krito lapelis su E raide , priklijuotas ant motoro galvutės dangčio .
Paklausus , kodėl parduodami musų rinkai , paaiškino , kad buvo brokuoti , nepraėjo reikalavimų .

Uzpraita vasara vaziuojant i Arvydus prie pervazos stovejo toks dauztas 1500sl Moskvicius raudonas,tai ten irgi viskas skidely buvo angliskai parasyta,aisku variklis nežinau kaip atrode(jo nebuvo),dar atsimenu uzpakalines lempos buvo didesnes ir bampeis storas(eksportinis),tiksliai neatsimenu bet man dar atrodo kad ir panele kitokia buvo ir sedynes su atlasu galvai.greiciausiai jau to Moskviciaus nebepamatysiu daugiau :( .
arunas_307
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 14 Vas 2008, 13:09
Miestas: Vilnius

Re: Moskvič - 427

Standartinė arunas_307 »

Eksportinio, net jei brokuoto, kokybė buvo laikoma geresnė nei skirto vidaus rinkai.

Mano 426 irgi su tokiu (anglišku) prietaisų skydeliu.

A.

Geodezininkas rašė:idomiai. Kaskaip anksčiau žmonės man atrodo labiau ir girdavosi jei turėdavo auto ruošą exportui, tipo kokybė gal turėjo būt geresnė. Nors kaip iš tikro tai ...
sigis404
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 22 Lap 2010, 16:54
Miestas: Utena

Re: Moskvič - 427

Standartinė sigis404 »

Ten dažniausiai brokas būdavo juokingas, kaip pvz. neveikia garsinis signalas ar šiaip kokia smulkmė :lol:
GAZ21 1960m.
VAZ2101 1973m.
VAZ2103 1976m.
Tel. 8-68580605 el.p. servukas@yahoo.com
dainius50
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 15 Vas 2011, 18:58

Re: Moskvič - 427

Standartinė dainius50 »

Del skydelio tai galiu pasakyti tiek.Mano tevas irgi panasiai tais metais pirko toki maskarada ir buvo toks pats skydelis.Reiketu nepamirsti ,kad kaip tik tais metais buvo pereinama prie 2140 ir tie moskviciai jau buvo leidziami net su 2140 dalimis.Tas cirkas tada vadinosi "perechadniakai"Pvz,kaimynas toki pati pirko menesiu veliau,tai jo buvo jau kitas priekis-kaip 2140-juodos plastmasines groteles:)Taip kad variantu buvo visokiausiu,tad nesuk galvos del to,gali kuo ramiausiai kmanyt,kad tai originalas,kaip greiciausiai ir yra