Puslapis 11 iš 12
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 14 Kov 2026, 19:34
Direktorius
Pasigaminom naujus vyrius, renkam duris. Dedam blizgucius ir prileidinėjam dar prieš galutini gruntavimą.
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 15 Kov 2026, 21:54
Geodezininkas
Super. Gerai judat.
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 16 Kov 2026, 07:52
augism
Ryškėja visas grožis.
Kada bus galima į ekskursiją?
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 11 Bal 2026, 20:31
Direktorius
renkant suradom, kad nebėra kapoto atramos fiksavimo laikiklio. Ir pradėjom ieškot ar iš viso buvo. tai gerai, kad viską fotografavom ir nieko neišmetė. Rastas fiksatorius ant senos paneles kuri gulėjo metalo lauže. Nuėmėm, sutvarkėm, privirinom.
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 11 Bal 2026, 23:42
Direktorius
NA prie blizgučių reikės pavargti kai nudažysim, bet dauguma susidėjo gerai, bet kelios vietos yra visiška katastrofa. Lempų lankeliai originalus užsidėjo puikiai o naujai nupirkti su idealiu chromu stovi kažkaip kreivai. Tai dėsim originalius, bet juos reikės perchromuoti. Purvo apsaugos ant galiniu sparnu metamos lauk. Visiškai netinka. Iškosiu originalių ir chromuosiu iš naujo. Tik ar sparnas kreiva ar apsaugos kreivos? Veidrodėlis kažkoks keistas, nieko per ji nesimato ir keistai atrodo nors ir pirktas naujas is MB naujų detalių puslapio.
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 11 Bal 2026, 23:55
Direktorius
Chromus nurinkom, galutinis paruošimas dažymui. Gruntuojam. Čia jau meistras kažkokius miksus maišo, bet sako bus gerai. Pasitikiu tai taip ir darom. Mėtausi dėl spalvos , kokia dažyti. Automobilis buvo dažytas gal 10 kartų ir visokiu spalvų buvo Iš gamyklos panašu, kad buvo - angliška žalia.
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 14 Bal 2026, 09:54
augism
Darbai verda, gal jau į pabaigą. Kol dar nėra eilių, kada galima užsirašyti į ekskursiją?

Iš Radviliškio.
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 15 Bal 2026, 23:11
Direktorius
I svečius bet kada. Tik reikia , kad meistras būtų. +37065033233
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 27 Geg 2026, 23:22
Angis
Gal jau nudažytas kėbulas ? Ar darbai pristabdyti ?
Re: Mercedes 190 SL 1957m.
Parašytas: 09 Bir 2026, 21:38
Direktorius
Kėbulas nudažytas kontroliniu dažymu. Rinksime mašiną. Statome i garažą dažams sukietėti.