Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

oro kompresorius

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
absurds
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 31 Kov 2008, 22:31
Miestas: Panevėžys

Standartinė absurds »

Dėkui, zil130. Neskambinu nes šiuo metu esu Anglijoje. O gal pats dirbi su šios firmos produktu? Man įdomų kaip jų patikimumas.
Might I not then say 'Now I love you best'.
zil130
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 213
Užsiregistravo: 03 Sau 2009, 12:36

Standartinė zil130 »

Nemėgsta dirbti be alyvos ir kartą į du metus gali tekt pakeisti vožtuvų plokštę. viskas.
Vartotojo avataras
absurds
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 31 Kov 2008, 22:31
Miestas: Panevėžys

Standartinė absurds »

O kokie parametrai tavojo kompresoriaus? Ir ką su juo darai? Dažai, naudoji oriniams įrankiams, smėliavimui? :-)
Might I not then say 'Now I love you best'.
zil130
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 213
Užsiregistravo: 03 Sau 2009, 12:36

Standartinė zil130 »

parduodu ir remontuoju kompresorius
Vartotojo avataras
vmantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 06 Rgp 2009, 14:03

Standartinė vmantas »

Aš tai kaip pats mėgstantis pasikrapštyti, nusiperku N.V. kompresoriu už 300 ir tiek. Aišku nenaujas, dažais nekvepia, bet jei reiks, paremontuosiu... 2000 kaži ar kada nors susidarys.
Vartotojo avataras
absurds
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 31 Kov 2008, 22:31
Miestas: Panevėžys

Standartinė absurds »

Hmm... būtų visai įdomu padaryti tokią kaip statistiką. Jei kiekvienas parašytų kokį kompresorių naudoja ir kokie įspūdžiai. Manau būtų tokiam žmogui kaip aš truputį lengviau ir gal nebereiktų rašinėti žinučių :) Gal net reiktų naują temą sukurti kur būtų galima rašyti pagal griežtas taisykles.

1) Kompresoriaus gamintojas ar iš ko pasigamintas.
2) Parametrai
3) Įspūdis- pliusai, minusai.

Ir jokių papildomų komentarų bei diskusijų. :roll:
Might I not then say 'Now I love you best'.
Vartotojo avataras
Laimius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 808
Užsiregistravo: 08 Gru 2009, 10:25
Miestas: Marijampole

Standartinė Laimius »

gedux rašė:Laimius,, ar pas tave labai tepalą varo kompresorius? Žinoma šaltas vos paleidus, man iškart matosi per vamzdelį kuri nuo atbulinio vožtuvo į slėgio reguliatorių pajungtas.
Nevisada speju susekti jusu uzklausas ,bet atsakysiu :wink:
Tepala nelabai varo nes mano kompresoriaus galva yra nauja ,tai ji praktiskai dar net neprisidirbus normaliai ,dar gamyklinis tepalas net nepakeistas jai :| tai kaip pradirbs 60 valandu ,tada pakeisiu tepala.O pro nuorinimo taska tai nematyti jokio tepaliuko ,gal tik siek tiek kondensato tokio :|
gedux
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 21 Rgp 2008, 20:53

Standartinė gedux »

Laimius rašė:
gedux rašė:Laimius,, ar pas tave labai tepalą varo kompresorius? Žinoma šaltas vos paleidus, man iškart matosi per vamzdelį kuri nuo atbulinio vožtuvo į slėgio reguliatorių pajungtas.
Nevisada speju susekti jusu uzklausas ,bet atsakysiu :wink:
Tepala nelabai varo nes mano kompresoriaus galva yra nauja ,tai ji praktiskai dar net neprisidirbus normaliai ,dar gamyklinis tepalas net nepakeistas jai :| tai kaip pradirbs 60 valandu ,tada pakeisiu tepala.O pro nuorinimo taska tai nematyti jokio tepaliuko ,gal tik siek tiek kondensato tokio :|

Aišku, na kai pradės mano dirbt pinu pajėgumu tada matysiu, vienas bičas sakė kad tiem kompresoriams tinka GAZ stumokliai su žiedais :D
Vartotojo avataras
Laimius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 808
Užsiregistravo: 08 Gru 2009, 10:25
Miestas: Marijampole

Standartinė Laimius »

gedux rašė:
Laimius rašė:
gedux rašė:Laimius,, ar pas tave labai tepalą varo kompresorius? Žinoma šaltas vos paleidus, man iškart matosi per vamzdelį kuri nuo atbulinio vožtuvo į slėgio reguliatorių pajungtas.
Nevisada speju susekti jusu uzklausas ,bet atsakysiu :wink:
Tepala nelabai varo nes mano kompresoriaus galva yra nauja ,tai ji praktiskai dar net neprisidirbus normaliai ,dar gamyklinis tepalas net nepakeistas jai :| tai kaip pradirbs 60 valandu ,tada pakeisiu tepala.O pro nuorinimo taska tai nematyti jokio tepaliuko ,gal tik siek tiek kondensato tokio :|

Aišku, na kai pradės mano dirbt pinu pajėgumu tada matysiu, vienas bičas sakė kad tiem kompresoriams tinka GAZ stumokliai su žiedais :D

Gaz tai cia volgos butu ane :wink:
Vartotojo avataras
Laimius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 808
Užsiregistravo: 08 Gru 2009, 10:25
Miestas: Marijampole

Standartinė Laimius »

Turbut nesuklysiu sakydamas, kad daugiausia naugojanciu bent jau OLDTIMER puslapi yra N.V tipo kompresoriu :-)