Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

audi coupe GT

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda

Standartinė Sergejus »

"supranti yra tokia savoka kaip LAKSTYMO KULTURA... "

Toki posaki galima panauduoti nebent gaisrininkams
Sergejus +37067057028
+31619274164
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Standartinė Direktorius »

Siūlau NETRINTI

Nes yra daug labai protingų atsiliepimų apie street racing ir t t.... . Manau tai išreiškia šių forumiečių požiurį į šią "sporto" rūšį. Tikiu, kad po kokių 3 mėnesių išlys dar vienas panašus jaunuolis "al le banzai" ir galesim jį tiesiai nukreipti į šį skirelį.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

nesusilaikiau, dar siek tiek apie "lakstymo kultura", tiksliau apie pasekmes, kai kazkas vyksta ne pagal plana...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
naktibaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 03 Lap 2004, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė naktibaldas »

Sergejus rašė:Manau kad per daug filmuku apie kietus vaikinus ziuri.

dariau tai jau tada kai dar jokiu filmuku nebuvo;)
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda

Standartinė Sergejus »

Tu tik tai nepadarik taip kaip nuotraukoj.
Sergejus +37067057028
+31619274164
naktibaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 03 Lap 2004, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė naktibaldas »

kitoks..., uz mano issilavinima mokejo mano tevai...o ne jokio valstybe;)
ziuriu ant pylstytoju is tuscio i kiaura uzsiroviau... :lol:
norint prisiknisti galima prisiknisti prie bet ko...kiekvienas turi savo kelia ir savo idealus. stai jus irgi galeciau patraukti per danti kad esat egoistai...kisat babkes i senienas...geriau tuos pinigus paaukotumet vaiku namams..taciau taip nedarau..nes turiu tolerancijos ir takto;)
beje del atkopinto posto is auto tiuningo...tai kokia auditorija toks ir leksikonas..nesijauciu daras kazka gedingo jei vartoju keiksmazodzius bendraudamas su savo bendraamziais zmonemis su kuriais jau seniai bendrauju nete....cia mano leksikonas kitoks;) o pradeti knisti viska is giliai...tai gerai pasikninus apie bet koki zmogu galima daug ko isknisti.
naktibaldas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 03 Lap 2004, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė naktibaldas »

Direktorius rašė:Siūlau NETRINTI

Nes yra daug labai protingų atsiliepimų apie street racing ir t t.... . Manau tai išreiškia šių forumiečių požiurį į šią "sporto" rūšį. Tikiu, kad po kokių 3 mėnesių išlys dar vienas panašus jaunuolis "al le banzai" ir galesim jį tiesiai nukreipti į šį skirelį.

"dede" nevadink manes jaunuoliu...neapsirik del mano amziaus...;)
gazas69
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 479
Užsiregistravo: 16 Kov 2004, 18:32
Miestas: Biržai

Standartinė gazas69 »

naktibaldas rašė:kitoks..., uz mano issilavinima mokejo mano tevai...o ne jokio valstybe;)
ziuriu ant pylstytoju is tuscio i kiaura uzsiroviau... :lol:
norint prisiknisti galima prisiknisti prie bet ko...kiekvienas turi savo kelia ir savo idealus. stai jus irgi galeciau patraukti per danti kad esat egoistai...kisat babkes i senienas...geriau tuos pinigus paaukotumet vaiku namams..taciau taip nedarau..nes turiu tolerancijos ir takto;)
beje del atkopinto posto is auto tiuningo...tai kokia auditorija toks ir leksikonas..nesijauciu daras kazka gedingo jei vartoju keiksmazodzius bendraudamas su savo bendraamziais zmonemis su kuriais jau seniai bendrauju nete....cia mano leksikonas kitoks;) o pradeti knisti viska is giliai...tai gerai pasikninus apie bet koki zmogu galima daug ko isknisti.


Visu pirma ne i ta foruma pataikiai su savo idejom yra kitu forumu kur tikrai sulauktum bendraminciu ir patarimu.

Cia gali nekaltinti musu tolerancijos neturejimu, geriau paziurek kokios tematikos forume rasineji ir pagalvok ar tinka tavo cia idejos
RENKUOSI GAZ - VAŽUOJU IR TAUPAU ! { GAZ-69A 1971m , Iž - 49+ВП - 56 }

865224077
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

naktibaldas rašė:kitoks..., uz mano issilavinima mokejo mano tevai...o ne jokio valstybe;) ...


tevai nemokejo uz tavo issilavinima vidurineje. tevai galbut mokejo dali mokesciu uz studijas aukstojoje, jei buvai nepazangus studentas. vaikamas as asmeniskai aukoju (pirkdamas uno x, nors mano zmona sako, kad verciau aukoti gyvunams), na, o jeigu neknisti "visko is giliai", tai tada galima AMB viskuo apkaltinti, nes jis buves komunistas.
taip sutinku - prisiknisti galima prie bet ko, bet mano rasliavos cia ne toks tikslas. jeigu tuo nesupranti... tada turbut niekuo negaliu padeti :(
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

Sergejus rašė:Tu tik tai nepadarik taip kaip nuotraukoj.


stengiuosi, bet supranti, esu pakliuves i nemazai avariju. kaltas nebuvau, o susidurimu isvengti ne karto nebuvo jokio sanso. turiu pasakyti, kad pojuciai tikrai labai labai nemalonus, o randai lieka visam gyvenimui. pasakyk, kodel as turiu kenteti skausma del kokio zioplio ar dar blogiau "dzigito" kaltes ?
pateiktoje nuotraukoje matoma avarija, kur buvo nepataisomai sudauzytos trys (tos nuotraukos, kur matosi trecioji masina nepateikiu, nes kraujo ten per daug) masinos ir nera jokiu abejoniu, kad viena is ivykio priezasciu - per didelis greitis.