Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

GAZ 21

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Šūra
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 26 Spa 2005, 16:20

Standartinė Šūra »

O jei Jūsų tokia emocinga reakcija - pateikite kiek Jūs technikos nusipirkote tam, kad išgelbėti ją nuo kažkokių padarinių ...
Kol kas tik du egzemplioriai:Viatka-puikiai išlaikyta,taigi restauracijos palauks mano garaže ir POBEDA kol kas nenupirkta,nes įšalusi į žemę,bet kai atšils ji,tikiuosi bus mano,nes savininkas ją ketina priduoti į metalo laužą :(
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

Istikruju, tai pasitvarkysiu tiek kad atrodytu padoriau ir vazinesiu kai bus proga, o daryti, taip kaip is gamyklos - reikia laiko, o as jo nelabai turiu. Siaip tai svajoju tureti atrestauruota ir iscackinta tokia lelyte :-)
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

kestukas rašė::D Panašu, kad ši Volga dar yra tinkama remontui, šeimininkui linkiu sekmės, kantrybės ir storos piniginės remontuojant automobilį :D .

:shock: Kaikuriose nuotraukose matos šalia Volgos žalias Mercedesas jei neklystu W-116 kėbulas, gal jis parduodamas, kurioje vietoje jis stovi :?: .


manau, kad tas zmogelis parduotu ta MB, nes nera jis nei kazkoks kolekcionierius nei "perekupscikas", tiesiog, vazineja tol kol gali, o paskui vat taip va numeta ir psio. Paklausiu kai susitiksiu ir parasysiu kontakta.
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

stai kokia masinyte pirkau praeitais metais ir mokejau 900Lt. Lyginant su mano dabar isigyta, ana buvo ziauriai prasto stovio (neskaitant pakabos ir variklio :D ) .....
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

dar
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

Jo, atsimenu ji buvo pardavinėjama forume.
Neformatas! :baninti?:
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

O man teko ją ir apžiūrinėti, buvęs savininkas tegul neįsižeidžia, bet ji visiškas laužas. Dabartinis pirkinys daug kartų geresnis :roll:
Vartotojo avataras
Algis
Diskusijų Dievas
Diskusijų Dievas
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 13 Bir 2004, 16:21

Standartinė Algis »

ryce rašė:O man teko ją ir apžiūrinėti, buvęs savininkas tegul neįsižeidžia, bet ji visiškas laužas. Dabartinis pirkinys daug kartų geresnis :roll:

Gal galėtum visiem parodyt :(
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

Algis rašė:
ryce rašė:O man teko ją ir apžiūrinėti, buvęs savininkas tegul neįsižeidžia, bet ji visiškas laužas. Dabartinis pirkinys daug kartų geresnis :roll:

Gal galėtum visiem parodyt :(

Aš čia Algi turiu omeny dabartinį Giga pirkinį lyginant su ankstesniuoju :wink:
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

buvo lauzas, bet pardaviau gan pelningai :bravo: