Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Jonavos raj. kapinynas

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
dalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
Miestas: klaipeda

Standartinė dalgis »

kadafi rašė:
virgas rašė:Nesuprantu, ko jus verkaujat- pats tas tikrasis kolekcionierius kaip ir jus, su analogiska simptomatika, o gal dar net tikresnis, kad neparduoda ar brangiai praso- jo teise. Kad laiko kaip nori irgi jo teise. Jus gi irgi su savo masinom darot ka norit. Atvirksciai- girt zmogu, kad tiek pririnko, nepaleidzia is ranku ir vertina reiketu...
Man atrodo Tambickas jo pavarde, jei gerai pamenu...


Vienintelis protingas komentaras :!: Malonu buvo perskaityti. Dekui.


pritariu, tikrai vertingas komentaras.
kazkas siulo atsikratyt "vargo", siulo juokingas kainas, ir kazkodel 100% buna isitikines, kad pas ji automobilis bus labiau mylimas.
jei zmogui patinka, jei jis nepavoge, tai kam ji smerkt. vienas atkuria originala, kitas tuninguoja, trecias ka nori ta daro(gal jo svajone turet ... ir viskas)! o gal i garazus vedam kominizma? visi lygus, visi vienodi.
lietuvoj dar pakankamai daug automobiliu parduodamu, kuriems reik pagalbos.
o arisimo komentaras man sukele pykinima. kalbet taip apie zmones negalim, nekulturinga!
862288203
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Standartinė Arisimo »

Pyk nepyk, bet esu Jonavietis ir apie tuos zmones teko girdeti is ju kaimynu. taip, kad yra taip kaip yra.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

Liudna. Aisku ne del to, kad tas zmogus pririnko ir vertina masinas, o del to, kad tiek nepriplaukusiais save laikanciu vyru priplepejo kaip bobos jau tris lapus ir dar tokiu nieku. Teko turet reikalu su panasaus tipo kaimo zmonemis, kurie kazka turi ir kazka vertina. (Beje butent pas tokius zmones ir randami patys reciausi ir vertingiausi daiktai, nes jie apsaugoti nuo pridavimo i metalo lauza, pragerimo ir panasiai, bent jau kol ju seimininkai gyvi).Problema ne juose, problema jusu sugebejime bendrauti ir rasti kelia i ju sirdi, kad jis pats jums pasiulytu ta jums taip norima daikta. As ir pats turbut pasiusciau kiekviena is jusu po velniu, jei jus tik ieje i kiema paklaustumet "ar parduodi" ar "kiek kainuoja". Man yra teke po keleta metu "jaukintis" panasius zmones.
Belieka viltis, kad jums dar viskas priesaky. Nors skaitant nepanasu, kad jus kada nors tapsite maziau vartotojai, kantrus ir tolerantiski tiems, kas daro ta pati ka jus, bet siek tiek kitaip. Beje, labiau panasu, kad jums tik noretusi taip daryt, arba tiek turet, bet nesigauna. Sekmes brendime...
Paskutinį kartą redagavo virgas 20 Kov 2009, 10:03, redaguota 2 kartą(us).
cloudio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 296
Užsiregistravo: 01 Lap 2006, 20:36
Miestas: Alytus

Standartinė cloudio »

virgas rašė:Liudna. Aisku ne del to, kad tas zmogus pririnko ir vertina masinas, o del to, kad tiek nepriplaukusiais save laikanciu vyru priplepejo kaip bobos jau tris lapus ir dar tokiu nieku. Teko turet reikalu su panasaus tipo kaimo zmonemis, kurie kazka turi ir kazka vertina. (Beje butent pas tokius zmones ir randami patys reciausi ir vertingiausi daiktai, nes jie apsaugoti nuo pridavimo i metalo lauza, pragerimo ir panasiai, bent jau kol ju seimininkai gyvi).Problema ne juose, problema jusu sugebejime bendrauti ir rasti kelia i ju sirdi, kad jis pats jums pasiulytu ta jums taip norima daikta. As ir pats turbut pasiusciau kiekviena is jusu po velniu, jei jus tik ieje i kiema paklaustumet "ar parduodi" ar "kiek kainuoja". Man yra teke po keleta metu "jaukintis" panasius zmones.
Belieka viltis, kad jums dar viskas priesaky. Nors skaitant nepanasu, kad jus kada nors tapsite maziau vartotojai, kantrus ir tolerantiski tiems, kas daro ta pati ka jus, bet siek tiek kitaip. Sekmes brendime...



dr. Virgai - 100 balų :sveikinu:
šventa tiesa, tai kas parašyta ir verta įsidėmėti :sventinti:
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

100% sutinku su gerb. dr. Virgu.
Taip laikas tiems automobiliams ne į naudą, ir gamtos pagalba jie sunyks. O kiek technikos turbo režime sunyko "gerb. RESTAURATORIŲ" rankose, kai yra tveriama ir pradedama "restauruoti". Tokia restauracija geriausiu atveju virsta remontu o dažniausiai yra viskas išardoma išmėtoma ir po kiek laiko parduodama kaip "pradėtas projektas". Kiek technikos yra paskersta į donorus dėl kelių supuvusių šriubų? Tai gal kiekvieną apverkinėjat su žvakele rankoje? Tai yra GYVENIMAS ir kiekvienas gyvena taip kaip supranta, taip kaip jam patogu, o visų kitų pareiga apšnekėti kitaip besielgenčius (tas pats GYVENIMAS).
Tikrai nieko nenorėjau įžeisti, nes ir pats esu iš to paties GYVENIMO. :-)
Domina-ieškau-perku
Motociklai ir jų dalys iki 1945
Sportinė technika-automobiliai, motociklai
Ir viskas, kas su tuo siejasi
86988919vienas
Vartotojo avataras
dalgis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 30 Kov 2004, 02:05
Miestas: klaipeda

Standartinė dalgis »

arisimo rašė:Pyk nepyk, bet esu Jonavietis ir apie tuos zmones teko girdeti is ju kaimynu. taip, kad yra taip kaip yra.


nu jau jei kaimynas pasake, vadinas gryna tiesa. o dar ne duok dieve net nepasake, o siaip nugirdai, tai jau rimta.
862288203