Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

BMW 3,0 CSi

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Pofka1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1207
Užsiregistravo: 21 Sau 2006, 18:18
Miestas: Kaunas

Standartinė Pofka1 »

apex rašė:O kaip aš norėčiau, kad mano mašina būtų ruošęs Black. Viskas taip kruopščiai ir tvarkingai daroma, kad net saldu. Ir greitai...
Tikiuosi mano kėbulo paruošimo ir dažymo kokybė bus panaši.

Kas link automobilio tai nuostabus eksponatas.
Dėl odos siūlau pabendrauti su Latviais - www.vigilia.lv teko ne vieną jų automobilį matyt, puikiai padaro, profesionalai. Lietuvaičiai dažnai renkasi jų paslaugas.


O tai ką lietuvoje nėra gerų meistrų ar kaip čia ?
Gaz 21 US Export 1966 Pofka 8 61387227
Tarpininkavimo paslaugos. Kaunas
Vartotojo avataras
Myka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: 31 Kov 2004, 11:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Myka »

Pofka1 rašė:
apex rašė:O kaip aš norėčiau, kad mano mašina būtų ruošęs Black. Viskas taip kruopščiai ir tvarkingai daroma, kad net saldu. Ir greitai...
Tikiuosi mano kėbulo paruošimo ir dažymo kokybė bus panaši.

Kas link automobilio tai nuostabus eksponatas.
Dėl odos siūlau pabendrauti su Latviais - www.vigilia.lv teko ne vieną jų automobilį matyt, puikiai padaro, profesionalai. Lietuvaičiai dažnai renkasi jų paslaugas.


O tai ką lietuvoje nėra gerų meistrų ar kaip čia ?


Aišku kad yra. Tiesiog jie linkę slapstyti :)
lauris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 16 Vas 2007, 11:43
Miestas: Vilnius

Standartinė lauris »

Maciau Latviu darbus, ir naujausia darbeli - salona i nauja 1 klases BMW Latvijoje (klientas sugalvojo tureti labai individualia salono spalva...) Tikrai gerai. Nieko blogo negaliu pasakyti.

o sio automobiliuko salonas jau atiduotas "gamybai". Pazadeta greitai padaryti....
Vartotojo avataras
apex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 30 Lap 2004, 09:44
Miestas: Vilnius

Standartinė apex »

Jie gali siuti ir originaliom BMW odom, turi bmw ag odas visas, sugadinai sedyne originalia - toki apt oda apsiuva, turi sertifikatus siuti SRS. nu bet jei atidavei tai reik manyt graziai apsius. beje originaliai oda buvo? kokia spalva masina bus dazyta ir koks salonas?
dievinu tamsia spalva lauke ir sviesia viduje. neperskaiciau visos temos - darai idealią restauraciją? ar truputį su patobulinimais?

lauris rašė:Maciau Latviu darbus, ir naujausia darbeli - salona i nauja 1 klases BMW Latvijoje (klientas sugalvojo tureti labai individualia salono spalva...) Tikrai gerai. Nieko blogo negaliu pasakyti.

o sio automobiliuko salonas jau atiduotas "gamybai". Pazadeta greitai padaryti....
mazda 929>RX4 coupe 1975
lauris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 16 Vas 2007, 11:43
Miestas: Vilnius

Standartinė lauris »

Viskas daroma "kaip priklauso" :)

Konkreti informacija bus jau pabaigus projekta.... :)
just
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 06 Bir 2006, 19:09
Miestas: Kaunas

Standartinė just »

idomu kaip toliau vystosi projektas... nujauciu dideli zingsni i prieki. 88888)
lauris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 16 Vas 2007, 11:43
Miestas: Vilnius

Standartinė lauris »

Kebuliukas pabaigtas, ieskau pagalbos atitransportuojant namo, i Vilniu. kaip ne kaip gaunasi apie 270KM,ir tralo paslaugos ganetinai prabangus malonumas :cry:

mano prasymu ir pristabdytas zinuciu rasymas ir nuotrauku talpinimas apie tolimesnia darbu eiga. viskas bus pratesta, kai automobilis bus visiskai pabaigtas. na taip juk idomiau :) ar ne? :wink:
nikawa
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 16 Bir 2007, 00:34

Standartinė nikawa »

is kur reikia parvezt? jei is suvalkijos galiu padet
nikawa=tiunis
2 opel kadet c 1978
k-750 melyna su palka ant liulkos 1969
Vartotojo avataras
apex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 30 Lap 2004, 09:44
Miestas: Vilnius

Standartinė apex »

ne neįdomiau :twisted: norim vaizdų....
galiu duot tralų telefonus 860027238 Antanas,867777831 Česlovas, 860850850 Kostas, 861549424 Nikolaj, 865974706 Vladimiras. Gal kuris sutiks parvežti. jei dar aktualu (o ir šiaip visi išbandyti tai Vilniuje visad kuris nors laisvas būna)

lauris rašė:Kebuliukas pabaigtas, ieskau pagalbos atitransportuojant namo, i Vilniu. kaip ne kaip gaunasi apie 270KM,ir tralo paslaugos ganetinai prabangus malonumas :cry:

mano prasymu ir pristabdytas zinuciu rasymas ir nuotrauku talpinimas apie tolimesnia darbu eiga. viskas bus pratesta, kai automobilis bus visiskai pabaigtas. na taip juk idomiau :) ar ne? :wink:
mazda 929>RX4 coupe 1975
Vartotojo avataras
po
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 24 Lie 2006, 00:34
Miestas: Amsterdamas

Standartinė po »

lauris rašė:Kebuliukas pabaigtas, ieskau pagalbos atitransportuojant namo, i Vilniu. kaip ne kaip gaunasi apie 270KM,ir tralo paslaugos ganetinai prabangus malonumas :cry:

mano prasymu ir pristabdytas zinuciu rasymas ir nuotrauku talpinimas apie tolimesnia darbu eiga. viskas bus pratesta, kai automobilis bus visiskai pabaigtas. na taip juk idomiau :) ar ne? :wink:


ne. kebula iki surinkimo manau kad visgi smagu butu pamatyti :wink: