Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Jawa 350 360 restauracija

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
svolaciuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 26 Vas 2010, 10:28

Standartinė svolaciuss »

bet man regis kad uztenka tik vieno veidrodzio.nereik dvieju.ant bratkio jawos tik vienas ir praejo jis.
jarukas89
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 03 Bal 2008, 19:31
Miestas: Ukmergė-Vilnius

Standartinė jarukas89 »

nuo 2008metu gruodžio reikia dviejų veidrodelių.
Motociklų variklių remontas
Paulius ,tel .+37069318815
https://www.facebook.com/Pauliusmotorcycleworkshop/
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Nesąmonė, pernai variau 354 ir perėjau be jokių veidrodžių. Iš gamyklos nebuvo gi jų.
Vartotojo avataras
Kazimieras Grinkevicius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 25 Kov 2010, 16:31
Miestas: Kauno raj. Kačerginė

Standartinė Kazimieras Grinkevicius »

Su technikinės ekspertu kalbėjau:
Jei ant motorizuotos transporto priemonės yra numatyta gamykliškai veidrodėliai, posūkiai ir t.t.., tai jie ir privalo būti ant tranporto priemonės tiek kiek priklauso. (aš teiravausi dėl senesnių modeliu BMW, Ural, Dniepr)
Vartotojo avataras
karolukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 22 Lap 2009, 17:55
Miestas: Vilnius

Standartinė karolukas »

bent jau mes su izh 49 tik su vienu veidrodeliu praejom
Nėra kelio ir man jo nereikia ...
jarukas89
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 03 Bal 2008, 19:31
Miestas: Ukmergė-Vilnius

Standartinė jarukas89 »

Aš pernai kovo mėnesi variau Ta jawai ,tai manęs nepraleido ,nes nebuvo veidrodelių,aš jiem pradėjau akis draskyti ,jog nesamonė,kaid dar prieš 2metus anskčiau variau ,praleidot ,o dabar ne,atsakymas buvo kategoriškas,nuo gruodžio mėnesio isigaliojo toks įsakas ,jog ant motociklų privalo būti du veidrodėliai,o kaip kiekvienas tikrintojas jų paiso ir ką praleidžia ko,nepraleidžia jam spręsti,Manau kiekvienam Ta punkte galima būtu gauti informacijos su visais punktais ,pagal kuriuos tikrina transporto priemones,ir visiem tada viskas bus aišku :-)
Motociklų variklių remontas
Paulius ,tel .+37069318815
https://www.facebook.com/Pauliusmotorcycleworkshop/
Vartotojo avataras
mantasfabas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 12 Rgs 2009, 15:26
Miestas: Vilnius

Standartinė mantasfabas »

jarukas89 rašė:Aš pernai kovo mėnesi variau Ta jawai ,tai manęs nepraleido ,nes nebuvo veidrodelių,aš jiem pradėjau akis draskyti ,jog nesamonė,kaid dar prieš 2metus anskčiau variau ,praleidot ,o dabar ne,atsakymas buvo kategoriškas,nuo gruodžio mėnesio isigaliojo toks įsakas ,jog ant motociklų privalo būti du veidrodėliai,o kaip kiekvienas tikrintojas jų paiso ir ką praleidžia ko,nepraleidžia jam spręsti,Manau kiekvienam Ta punkte galima būtu gauti informacijos su visais punktais ,pagal kuriuos tikrina transporto priemones,ir visiem tada viskas bus aišku :-)

As skambinaus i keliu inspekcija atsakymas- butini du veidrodeliai ,nes kitaip sunku bus dalyvaut eisme , na bent jau as tai praeisiu TA ir nusiimsiu ji . :-)
Perku motociklus senesnius nei 1960m ir ju dalis.
Moskva M1a 1951m
Izh 49 1954m
Jawa 353 1958m
Jawa 360 1967m
Viatka VP-150M
Peugeot 102
860937069
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Intensyviam eisme taip, bet su tokia Jawa žymiai juokingiau dalyvaut ne eisme, o kaime :-) Ir jos kaip žinom geru krovimu prie mažų apsukų nepasižymi, tai pavažinėjus mieste akumuliatorius pavargsta.
Vartotojo avataras
mantasfabas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 12 Rgs 2009, 15:26
Miestas: Vilnius

Standartinė mantasfabas »

Ledūklis rašė:Intensyviam eisme taip, bet su tokia Jawa žymiai juokingiau dalyvaut ne eisme, o kaime :-) Ir jos kaip žinom geru krovimu prie mažų apsukų nepasižymi, tai pavažinėjus mieste akumuliatorius pavargsta.

Na žinau tiek kad kol neveike rotorius tai manakumuliatorius atlaikydavi visa dieną ir kitos pradžią . :-)
Perku motociklus senesnius nei 1960m ir ju dalis.
Moskva M1a 1951m
Izh 49 1954m
Jawa 353 1958m
Jawa 360 1967m
Viatka VP-150M
Peugeot 102
860937069
Vartotojo avataras
marjaxxx
Aukcionų arbitras
Aukcionų arbitras
Pranešimai: 1623
Užsiregistravo: 05 Spa 2007, 13:50
Miestas: Panevėžys - Vilnius

Standartinė marjaxxx »

Manau čia priklauso nuo techninės apžiūros centro darbuotojo. Jei jis bus bent kiek prijaučiantis motociklams ar senienoms (arba šiaip supratingas) tai tikrai praleis ir su vienu. Aš asmeniškai variau du motociklus ir abu buvo su vienu veidrodėliu, tai neužsiminė nė puse žodžio. Bet aišku dažnai važinėjant mieste, tai vien dėl savęs yra žymiai geriau su dviem veidrodėliais