Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Gabris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 632
Užsiregistravo: 22 Spa 2004, 11:05
Miestas: Birzai

Re: -

Standartinė Gabris »

minde rašė:
Fontanas rašė:įtaisyti vėjo generatorių, kuris "sugaudydamas" orą gamintų energiją automobilio apšvietimo ir kitoms sistemoms?

O geriau maitintų elektros variklį, sukantį ratus.
Arba jachtoje pastatykime propelerį, kuris štiliaus metu darytų vėją ir neštų bures.
Jei nesupratot protingos gerb. Fontano minties, tai geriau patylėkit su savo mažvaikiškom sapalionėm. Ar čia noras pasirodyt, kad neišmanot fizikos?
tel 864140582 senienų reikalais galima skambint betkuriuo paros metu :wink:
mail: gabrisx@gmail.com
minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 455
Užsiregistravo: 23 Vas 2004, 11:41
Miestas: Vilnius

Re: -

Standartinė minde »

Gabris rašė:
minde rašė:
Fontanas rašė:įtaisyti vėjo generatorių, kuris "sugaudydamas" orą gamintų energiją automobilio apšvietimo ir kitoms sistemoms?

O geriau maitintų elektros variklį, sukantį ratus.
Arba jachtoje pastatykime propelerį, kuris štiliaus metu darytų vėją ir neštų bures.
<...>

Pasirodo, iš tikrųjų klydau, amžinasis variklis įmanomas:
http://www.popmech.ru/article/7666-po-v ... ree-vetra/
suinteresuotas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 10 Kov 2008, 13:39
Miestas: rajonas

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė suinteresuotas »

Nu, tai pavyzdžiui keleivineje aviacijoje yra RAM AIR TURBINE, kada užgesus ore reaktyviniams varikliams automatiškai išleidžiamas nedidelis propeleris (na lektuvo mastais nedidelis, o siaip jo skersmuo apie 1 / 1.5 m) kurio sukuriamos energijos užtenka pagrindiniams davikliams ir hidraulikos veikimui, kad žemėjančia trajektorija būtų galima pasiekti keliolikos kilometrų spinduliu esantį oro uostą ar kitą galimo nusileidimo vietą. Todėl esant galimybei, kažka panašaus (tik mažesniu gabaritu) iš tikrųjų galima būtų įtaisyti ir tam tikruose automobiliuose (kaip pagalbinį elektros energijos gamintoją). O mindei ko gero geriau patylėt, pasidomėt mokslo ir technikos pažanga ir ko gero vėl patylėt.
" Dar nėra taip buvę, kad kaip nors nebūtų“
Vartotojo avataras
Guolis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 18 Bir 2009, 18:12

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė Guolis »

Atleiskit neikertu is kur jus ta energija propeleriui automobilije gausit. Juk jis sukurs oro pasipriesinima uz kuri jus sumokesite variklio kuru ir apkrova, Na nebent jus ismesite automobili is didelio aukscio, su uzgesintu varikliu, tada propeleris padetu.
suinteresuotas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 10 Kov 2008, 13:39
Miestas: rajonas

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė suinteresuotas »

" Dar nėra taip buvę, kad kaip nors nebūtų“
Vartotojo avataras
Guolis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 18 Bir 2009, 18:12

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė Guolis »

nu nors tu ir turbina pastatysi ji suks genera tai bus papildomas pasipriesinimas nors tu ka, su placiu akiraciu bedarysi.
suinteresuotas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 10 Kov 2008, 13:39
Miestas: rajonas

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė suinteresuotas »

Esu mates busą su ant stogo besisukančia nelabai didele tokia turbina, matomai ventiliacijai, bet nepanašu, kad ji tą busą būtų nors kiek stabdžiusi.
" Dar nėra taip buvę, kad kaip nors nebūtų“
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė tadas1991 »

Suinteresuotasai...
Kiek metų tamstai? Arba kiek klasių, kursų baigėt? :nesutinku:
Statant propelerį ant mašinos viršaus ir taip gaminant elektrą, būtų galima sužaisti nebent, jei propelerio n.k. perduodant oro pasipriešinimo energiją į sukamąjį judesį būtų didesnis už generatoriaus diržinės pavaros n.k. Sėkmės bandant tai pasiekti, pažeidžiant fizikinius dėsnius, paskui jau bus ir nebetoli iki amžino variklio.
Esminė visų veikiančių amžinųjų variklių klaida - energija jie pasigamina ne patys, o iš kažkur paima.
Vartotojo avataras
Guolis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 18 Bir 2009, 18:12

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė Guolis »

Na amzinas variklis kaip ir israstas, jai katino nugara istepsite sviestu tai pagal "buterbrodo kritimo " ir "katinu kritimo ant koju" desnius jis ims suktis ore.
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: pigi elektra arba kvailos mano sapalionės

Standartinė pofke78 »

Guolis rašė:Na amzinas variklis kaip ir israstas, jai katino nugara istepsite sviestu tai pagal "buterbrodo kritimo " ir "katinu kritimo ant koju" desnius jis ims suktis ore.

Tai, kad neilgai suksis, tiktai kol nukris.....