Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

lio

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
lio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 11 Geg 2005, 16:43

Standartinė lio »

:lol: dėl skonio nesiginčijama! man irgi daug kas nepatinka, daug kas gražu ir negražu...bet svarbiausia IDĖJA!!!!!!!!!!!
ir baikit rašę kad tas man gražu, anas pas tave šlykščiai atrodo ir t.t. įdomu ką jūs gero turite??? ir kaip pastebėjau dauguma čia tik šneka ir daugiau nieko neveikia. be to kad dar žinotų ką šneka! 8)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
dyttrich
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 02 Sau 2006, 23:26
Miestas: alytus

Standartinė dyttrich »

Nuotraukoje gyva legenda- moskvich 412 rally (pagal mane). O tiesa lio, kad tavo moskvichiuje fordo lempos sudetos?
Vartotojo avataras
Algis
Diskusijų Dievas
Diskusijų Dievas
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 13 Bir 2004, 16:21

Standartinė Algis »

lio rašė::lol: dėl skonio nesiginčijama! man irgi daug kas nepatinka, daug kas gražu ir negražu...bet svarbiausia IDĖJA!!!!!!!!!!!
ir baikit rašę kad tas man gražu, anas pas tave šlykščiai atrodo ir t.t. įdomu ką jūs gero turite??? ir kaip pastebėjau dauguma čia tik šneka ir daugiau nieko neveikia. be to kad dar žinotų ką šneka! 8)

Labai teisingai pasakei,šaunuolis.
dyttrich
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 02 Sau 2006, 23:26
Miestas: alytus

Standartinė dyttrich »

Nu aš bent veikiu kažką. Draugui padedu moskvic- 407 prikelt. Kai bus laiko prisistatysime su savo foto.
lio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 11 Geg 2005, 16:43

Standartinė lio »

taip, fordo! nes turbut tingejau ieskoti geru originaliu o senosios nekaip atrode. lauksime to jusu prisistatymo;) laiko visada tam galima atrasti. tiesiog koks tau tikslas kazka cia "stumti"?? :lol: be to as nesikeliu i tuos rimtuosius restauruotojus, tiesiog susitvarkiau ir kartais isvaziuoju malonumo pagaudyti.
dyttrich
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 02 Sau 2006, 23:26
Miestas: alytus

Standartinė dyttrich »

nuNu as pries tave nieko neturiu tiesiog pasakiau, kad tokios masinos kaip tavo man nelabai patinka.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

pritariu Algiui ir primygtinai siulau pabaigti diskusija tema "kas kam patinka".
Vartotojo avataras
kurlikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 176
Užsiregistravo: 16 Kov 2004, 12:56
Miestas: Vilnius

Standartinė kurlikas »

Izh matai jam nepatiko. Pats nieko neturi tai nemalk liezuviu. Nemanai kad tavo zodziai gali buti izeidziantys. Siulau pasimokyti diplomatiskumo Tau. Pritariu lio pilnai. Gera masina M-2140. Taip ir laikyk ja, manajai kitais metais bus tik 20 metu, minesim jubilieju. Reikia susitikti . ziema turbut nevazineji.



dyttrich rašė:nuNu as pries tave nieko neturiu tiesiog pasakiau, kad tokios masinos kaip tavo man nelabai patinka.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Šiandien mačiau lio važiavo.
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas

Standartinė Kipshas »

Jei bus dar viena žinutė kas kam patinka, o kas kam nepatinka - temą užrakinsiu.

Tolerancijos gerbiamieji :!: