Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

GAZ 21

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Atrestaruot, sudet orginalias dalis, ant tralo, i Vokietija, i turgu, uzdet koretele 5000 EUR. Nejuokauju. Ten zmones vertina toias masinas ne taip kaip mes kad i lauzyna vezam ar uz 500 Lt pardavinejam.
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

spoileriz rašė:Atrestaruot, sudet orginalias dalis, ant tralo, i Vokietija, i turgu, uzdet koretele 5000 EUR. Nejuokauju. Ten zmones vertina toias masinas ne taip kaip mes kad i lauzyna vezam ar uz 500 Lt pardavinejam.


Ko tu čia propogandą skleidi?
Neformatas! :baninti?:
Vartotojo avataras
Algis
Diskusijų Dievas
Diskusijų Dievas
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 13 Bir 2004, 16:21

Standartinė Algis »

spoileriz rašė:Atrestaruot, sudet orginalias dalis, ant tralo, i Vokietija, i turgu, uzdet koretele 5000 EUR. Nejuokauju. Ten zmones vertina toias masinas ne taip kaip mes kad i lauzyna vezam ar uz 500 Lt pardavinejam.

Neskleisk erėzijų, čia ir taip pilna tokių bobučių kalbų,pas juos dar nuo VDR jų yra.
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Nu as nežinau uz 900 Lt parduot toki aparata man atrodo nuodeme.....
Vartotojo avataras
pwxaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 521
Užsiregistravo: 23 Lap 2005, 21:13
Miestas: Vilnius

Standartinė pwxaz »

ne nuodeme brangiau pardavinesi supus ir isvis nieko negausi. Tai geriau pigiau parduoti geram zmogui, kad galetu dziaugtis su ta volga,o ne kieme laikyti ir pudyti laukti kol vokietis atvaziuos ir mokes 5000 eur
Vartotojo avataras
Pofka1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1207
Užsiregistravo: 21 Sau 2006, 18:18
Miestas: Kaunas

Standartinė Pofka1 »

GIGA rašė:stai kokia masinyte pirkau praeitais metais ir mokejau 900Lt. Lyginant su mano dabar isigyta, ana buvo ziauriai prasto stovio (neskaitant pakabos ir variklio :D ) .....


Tai neblogai žiūriu kainą "nuleido", kiek pamenu tai būtent šitą volgą prieš kokius pusantrų metų už 1500 Lt pardavinėjo.
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Nu pas mane visi antikvariniai daiktai ne is antikvariato pirkti o kaipnors pigiai gaudavau. Visi baldai, papuosalai, indai, masina..... Bet cia dalyvaujantys oldtimer forume turetu suprast kokia vertybe ir bandyt islaikyt kad igautu didesne verte.
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

Pofka1 rašė:
GIGA rašė:stai kokia masinyte pirkau praeitais metais ir mokejau 900Lt. Lyginant su mano dabar isigyta, ana buvo ziauriai prasto stovio (neskaitant pakabos ir variklio :D ) .....


Tai neblogai žiūriu kainą "nuleido", kiek pamenu tai būtent šitą volgą prieš kokius pusantrų metų už 1500 Lt pardavinėjo.


deretis - mano stichija :gincas:
GIGA
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 22 Bal 2005, 23:24
Miestas: Vilnius

Standartinė GIGA »

na va, pagaliau pasivažinėjau ir viskas čiki - netgi pečiukas šildo. Prieš vesdamas pravaliau žvakes, tiesiai i karbą įpiliau benzo ir... "bžinkt" užsivedė. O užsivedė, praktiškai, po 5 mėnesių stovėjimo. Pasirodo, kad variklis 21 (bent jau taip atrodo pagal GAZ-21 remonto knygą).

Jeigu kažkam idomu, įdėsiu ir variklio skyriaus nuotraukos ir šiaip su miesto panorama :D