Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
kęstutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1253
Užsiregistravo: 31 Sau 2014, 14:49
Miestas: Šilutė

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė kęstutis »

Manau generatoriaus idėja šioje situacijoje nepasiteisins, kadangi generatorius pradeda krauti tik prie tam tikrų apsukų ir gali dirbti iki jam skirtų apsukų. Tarkim ar bus nauda jei pasiekus 60-70 km/h pradės vykti krovimas. Antra problema, jei motociklo sastate bus dvi elektrinės grandinės - jų darbą kontroliuoti atsiranda papildomu kėblumų ( paspaudus stabdį turi suveikti atskiras daviklis, priekabos krovimo lemputė turi atsirasti prietaisų skydelyje, priekabos generatoriaus grandinėje turi atsirasti akumuliatorius ir krovimo rėlė.
Motociklo silpną krovimą reiktų išspręsti tik lempučių amperažų parinkimu arba LED lempučių pastatymu.
Vartotojo avataras
gkeleris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Gru 2010, 15:40
Miestas: Vilnius-Seda :)

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė gkeleris »

Apskritai papildomas generatorius yra nevykus mintis. Pagalvokit kad sustojus tarkim sankryžoje turi degti pažibinčiai ir pan. Kas suks stovint generatorių? :D
Tel.: 869644916
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė pofke78 »

gkeleris rašė:Apskritai papildomas generatorius yra nevykus mintis. Pagalvokit kad sustojus tarkim sankryžoje turi degti pažibinčiai ir pan. Kas suks stovint generatorių? :D

Sustojus maitinsis nuo akumuliatoriaus, kuris būtinas prie generatoriaus.
Vartotojo avataras
gkeleris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Gru 2010, 15:40
Miestas: Vilnius-Seda :)

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė gkeleris »

Taip bet vistiek kažkokia nesamonė gaunasi su tais generatoriais :D Dar papildomus akumuliatorius tampyt... Negi neįmanoma rasti energiją taupančių diodinių lempų visur susidėt? Ir aplamai mano nuomone tokiai priekabėlei persunkus lopšio rėmas. Negi nebūtų įmanoma suvirint ferminę konstrukciją iš plonasienių vamzdelių? Visgi tampyt papildomą svorį reikia ir kuro daugiau pilti.... :) Čia tik mano nuomonė :)
Tel.: 869644916
sumskas2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1015
Užsiregistravo: 16 Vas 2009, 20:40
Miestas: Vilnius

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė sumskas2 »

gkeleris rašė:Taip bet vistiek kažkokia nesamonė gaunasi su tais generatoriais :D Dar papildomus akumuliatorius tampyt... Negi neįmanoma rasti energiją taupančių diodinių lempų visur susidėt? Ir aplamai mano nuomone tokiai priekabėlei persunkus lopšio rėmas. Negi nebūtų įmanoma suvirint ferminę konstrukciją iš plonasienių vamzdelių? Visgi tampyt papildomą svorį reikia ir kuro daugiau pilti.... :) Čia tik mano nuomonė :)


Turbut nepastebejote :) Juk jau remas suvirintas. Tikrai papildomi 10-20kg. reiksmes nekels. Tik stipresnis bus.
gintasxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 06 Lap 2010, 21:10
Miestas: Šakiai

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė gintasxx »

sumskas2 rašė:
gkeleris rašė:Taip bet vistiek kažkokia nesamonė gaunasi su tais generatoriais :D Dar papildomus akumuliatorius tampyt... Negi neįmanoma rasti energiją taupančių diodinių lempų visur susidėt? Ir aplamai mano nuomone tokiai priekabėlei persunkus lopšio rėmas. Negi nebūtų įmanoma suvirint ferminę konstrukciją iš plonasienių vamzdelių? Visgi tampyt papildomą svorį reikia ir kuro daugiau pilti.... :) Čia tik mano nuomonė :)


Turbut nepastebejote :) Juk jau remas suvirintas. Tikrai papildomi 10-20kg. reiksmes nekels. Tik stipresnis bus.

Su opozitiu dažniausiai važinėju vienas, nors motociklas pritaikytas važinėti trims. Todėl tempti priekabėlę tikrai nebus persunku. Nežadu vežti nei nei lentų, nei mėšlo ar molio, priekabėlę darau šeipsau dėl kurybinio įdomumo - kas gi gausis ir panaudoti senų motociklų dalis. Ir beveik įsitikines, kad man jos nereikia, o gal pavyks padarius parduoti ir gerai uždirbti, gal tai mano verslo pradžia. 88888) O suvirinti iš plonesnių vamzdžių irgi galima , arba uždėti automobilio ratus, paimti "ZUBRIONKĄ"ar "SKIF" ir užmesti moco ratus, paimti MURAVEJ"nupjovei nosį ir priekba gausis, prikurt eina dauk, bet kaip tada atrodys. Tada turėčiau rašyti forume "SAMADIELKOS" ar kur kitur.Kuro sanaudos aišku padidės ,nors opozito ir taip jau didelės, palyginus su šiuolaikiniais automobiliais .Bet važinėjam su senais motociklais ne tam, kad neturim su kuo važiuoti, bet kad mums tai patinka.

Perskaičiau visų nuomones ir nutariau kad papildomo generatoriaus pakolkas nedėsiu.
Todėl prašau jai kas žino kur galima įsigyti,užsisakyti,parsisiūsti,nusipirkti.....LED 6 voltų lempučių , parašyti nuorodą.
Vartotojo avataras
gkeleris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Gru 2010, 15:40
Miestas: Vilnius-Seda :)

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė gkeleris »

sumskas2 rašė:
gkeleris rašė:Taip bet vistiek kažkokia nesamonė gaunasi su tais generatoriais :D Dar papildomus akumuliatorius tampyt... Negi neįmanoma rasti energiją taupančių diodinių lempų visur susidėt? Ir aplamai mano nuomone tokiai priekabėlei persunkus lopšio rėmas. Negi nebūtų įmanoma suvirint ferminę konstrukciją iš plonasienių vamzdelių? Visgi tampyt papildomą svorį reikia ir kuro daugiau pilti.... :) Čia tik mano nuomonė :)


Turbut nepastebejote :) Juk jau remas suvirintas. Tikrai papildomi 10-20kg. reiksmes nekels. Tik stipresnis bus.


Pastebėt aišku pastebėjau, taigi ne aklas esu :) Aš tik pasakiau savo nuomonę, kaip būčiau daręs, juk nesunku susivirint ferminę konstukciją, juolab to "stiprumo" čia tokio jau didelio tikrai nereikia, niekas juk nevažiuos priekabos pakėlęs į viršų ir netrenks žemėn, kaip būna su lopšiais :) Ir aišku niekas nesako daryti taip kaip aš patariau, kiekvienas sprendžia pagal save. Bet man asmeniškai tikrai būtų maloniau autoriaus vietoje tempti lengvesnę preikabėlę. Ir traukti lengviau, ir kuro mažiau. Kam pinigus išleisti bereikalingai ant kuro (šiuo atveju tikrai nematau prasmės), kai gali už juos kokiam restorame kelionės metu sustojus paalgyti :) Bet kaip sakiau tai tik mano nuomonė, visi daro kaip kam patinka :)
Tel.: 869644916
kęstutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1253
Užsiregistravo: 31 Sau 2014, 14:49
Miestas: Šilutė

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė kęstutis »

Svoris priekabai reikalingas, kad kelyje ji būtų stabili - nešokinėtu. Rėmo konstrukcija manau graži ir komplektuojant ją su motociklu privalu kad būtų bendrų elementų dėl dizaino.
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė Fon »

Po paskutiniais dviem postais galima dukart pasirašyt :D
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
HotRod
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 29 Gru 2013, 17:27

Re: Motociklo priekabos gaminimas ir registracija

Standartinė HotRod »

Liuks darbas ,turejau tokia ideja gaminti priekaba prie auto ,motociklui be priekabos pasivezt ,sekmes , :puiku: