Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

lio

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
lio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 11 Geg 2005, 16:43

Standartinė lio »

taip, vazineju ir ziema :) tik beda kad draudimas baigiasi... tikiuosi, kad jo nepabrangins :?
Vartotojo avataras
AUTORA
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 02 Lap 2005, 12:20
Miestas: Siauliai

Standartinė AUTORA »

Draudimas sulig diena brangsta, draudziu kas menesi auto tai pries 2 menesius kainavo 23Lt o Vakar atidaviau 28Lt drausdamas ta pati auto...
YR TAIP KAIP YR
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

AUTORA rašė:Draudimas sulig diena brangsta, draudziu kas menesi auto tai pries 2 menesius kainavo 23Lt o Vakar atidaviau 28Lt drausdamas ta pati auto...


uzuojautos - tamsta draudimo agentas isdurineja :( TPVCA (civilines atsakomybes draudimas) gali buti parduodamas tik metams. kas reiskia, kad pirkdamas draudima menesiui, sudarai sutarti metams, kur nurodyta 12 mokejimu. kai turi ta sutarti, kaina negali kisti. na, nebent draudi automobili su pertraukomis, kas reiskia, kad senoji sutartis kas karta yra nutraukiama po menesio...
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas

Re: lio moskvich 2140

Standartinė Jstas »

lio rašė:Sveiki,
esu Arūnas. man 19 metų. mano auto nėra toks senas kaip daugumos, bet vistiek dvelkia nostalgija :wink: po smulkios restauracijos darbų jis jau rieda :-)

kelintu metu tavo maskvis?
lio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 11 Geg 2005, 16:43

Standartinė lio »

dar jaunas. 1984 metų.
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas

Standartinė Jstas »

groteles pas tave tai 2140SL ,kaip suprantu, turetu būti kitokios...
Ar ne?
lio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 11 Geg 2005, 16:43

Standartinė lio »

na groteles yra originalios. turbut turejai galvoje kad jos turejo buti izevsko moskviciaus. mano yra maskvos gamybos. arba nežinau...galbut kalbame skirtingomis temomis :-)
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas

Standartinė Jstas »

nori pasakyti kad čia iževskas :-) ?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
lio
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 11 Geg 2005, 16:43

Standartinė lio »

na azlk. maskvos. o kas per groteles pas mane tai nežinau... nes as turiu jas dvejas ir jos tokios pacios. galbut kaip tavosiose nuotraukose ant mano moskviciaus tokiu groteliu nebuvo, net nežinau. reiks pasidometi :D be to jei dar ieskai kokiu neatitikimu tai atkreipk demesi i faras. cia ne tuningas, tiesiog kitu geresniu nesuradau, o senosios prastos ir surudije kolektoriai.
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas

Standartinė Jstas »

lempas turiu originalus (jei reikia), pas tave groteles 'super liukso' ,o paprasto 2140 groteliu ir man reiktu...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.