Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Vartotojo avataras
ArNaS^
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 18 Rgp 2004, 21:41
Miestas: Kaunas

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė ArNaS^ »

Donatas2562 rašė:Kiek zinau autotechnika termiskai neapdirba stumuokliu,kas yra blogai,ypac oru ausinamiem varikliam.Gave aukstu temperaturu gan stipriai susitraukia.
O tu bent esi bandes? Nes kiek teko ir krose dalyvauti ir kiek teko standartiskai kasdien vazineti visiskai jokiu minusu autotechnikos produktui neturiu.

Pvz. as subures modifikuota motora (pries tai idetos mano fotkes) pravaziavau apie 20 000km be jokiu grupes ardymu ir dar iki siol naujas uralo savininkas su juo vazineja, be jokiu problemu.
KMZ & IMZ
Donatas2562
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 26 Bir 2013, 23:27

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė Donatas2562 »

O ar matavai kada ju diametrus pries sudedant i cilindrus ir po kazkiek vazinejimo?
Viskas su jais gerai,ypac ruskai technikai,nes bent neuzklynija pries veja vaziuojant kaip cia kazkur kazkas rase :D
Esme,kad truksta jiem terminio apdirbimo.
Dnepr R100 2wd
Vartotojo avataras
ArNaS^
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 18 Rgp 2004, 21:41
Miestas: Kaunas

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė ArNaS^ »

Žinoma keičiasi stumoklio skersmuo besidėvint, bet aš neardžiau, nes nemačiau prasmės, kai kompresija išlieka tapati.

Dar viena naujai gimus grupė (79.00mm)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
KMZ & IMZ
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė boolidas »

Šlitsas rašė:
boolidas rašė:Taip pat info apie tepalo siurbliuka, stumoklius ir kita avriklio tiuninga galite rasti sioje temoje. http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?f=29&t=51606
P.S. Asmeniskai man, nelabai aptinka autotechnkos metalas is kurio jie lieja stumoklius. Jis per sunkus. O dar buna ir sieneles storokos vietomis pas juos gaunasi. Zodizu, mano parodytoje temoje matyti, kad stumoklis gerokai mazesnis bet svoris berods toks pat.
Arno atveju, tepalo siurbliuko vamzdeli (pailginta) buciau denges pilnai, gamines mazesni tinkliuka, bet kad uzdengtu iki korpuso, nes prisiurbs pro virsu siuksliu. Taip pat tepimo tikrai reiktu geresnio siems varikliams. Kaip parodyta mano teoje, dantratukai gaminti dvigubai didesni.
Slitsas, manau, pats zinai, kad tepalo rezervas cia niekuo detas. Jei motociklas valgo tepalus, reikia ta problema tvarkyti, o ne dapilineti, kas 100Km po kelis simtus ml. Didesnis tepalo kiekis skirtas tik geresniam ausnimui. Kaip ir Arnas sake, siurbliuko vamzdeli ilginti reikia, nes saltas tepalas kelaiuja zemyn, o siltas laikosi apacioje. Fizika.
Bet cia tik mano nuomone, spreskit patys.
O kodėl liejai stumuoklius be sferos? gi važinėsi 95okt benzinu, neprošal butu buvę pasikelt suspaudimo laipsni.
Vat butent todel, kad vazinesiu 95okt benzinu ir nekeliau, nes nuo 95 kaista labiau, o jei dar suspaudimo laipsnis dides tai isvis perkaitinsi ir ismesi.
868338514
Vartotojo avataras
Šlitsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 07 Bal 2006, 17:07
Miestas: Šilalė

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė Šlitsas »

Na aš manau orginalus suspaudimo laipsnis pritaikytas 80oktano benzinui, tai užpylus 95 kaista, todėl manu ir reikia truputi jį pakelt, gal klystu?
Donatas2562
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 26 Bir 2013, 23:27

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė Donatas2562 »

butent.95 benzinui reikalingas minimum 8-9:1 suspaudimo laipsnis.
Dnepr R100 2wd
Vartotojo avataras
Šlitsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 07 Bal 2006, 17:07
Miestas: Šilalė

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė Šlitsas »

O gal žinot kaip jį apskaičiuot?
Vartotojo avataras
ArNaS^
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 18 Rgp 2004, 21:41
Miestas: Kaunas

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė ArNaS^ »

boolidas rašė:
Šlitsas rašė:
boolidas rašė:Taip pat info apie tepalo siurbliuka, stumoklius ir kita avriklio tiuninga galite rasti sioje temoje. http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?f=29&t=51606
P.S. Asmeniskai man, nelabai aptinka autotechnkos metalas is kurio jie lieja stumoklius. Jis per sunkus. O dar buna ir sieneles storokos vietomis pas juos gaunasi. Zodizu, mano parodytoje temoje matyti, kad stumoklis gerokai mazesnis bet svoris berods toks pat.
Arno atveju, tepalo siurbliuko vamzdeli (pailginta) buciau denges pilnai, gamines mazesni tinkliuka, bet kad uzdengtu iki korpuso, nes prisiurbs pro virsu siuksliu. Taip pat tepimo tikrai reiktu geresnio siems varikliams. Kaip parodyta mano teoje, dantratukai gaminti dvigubai didesni.
Slitsas, manau, pats zinai, kad tepalo rezervas cia niekuo detas. Jei motociklas valgo tepalus, reikia ta problema tvarkyti, o ne dapilineti, kas 100Km po kelis simtus ml. Didesnis tepalo kiekis skirtas tik geresniam ausnimui. Kaip ir Arnas sake, siurbliuko vamzdeli ilginti reikia, nes saltas tepalas kelaiuja zemyn, o siltas laikosi apacioje. Fizika.
Bet cia tik mano nuomone, spreskit patys.
O kodėl liejai stumuoklius be sferos? gi važinėsi 95okt benzinu, neprošal butu buvę pasikelt suspaudimo laipsni.
Vat butent todel, kad vazinesiu 95okt benzinu ir nekeliau, nes nuo 95 kaista labiau, o jei dar suspaudimo laipsnis dides tai isvis perkaitinsi ir ismesi.
Su orginaliu, "tiesiu" stumokliu motociklas pritaikytas tik 76-80 oktano benzinui. Tai jei tu pili 95 oktano benziną tai kuras deginamas neefektyviai, nes jis nėra pakankamai suspraudžiamas, t.y. suspaudimo laipsnis permažas. To pasekoje ir kaista labiau ir sąnaudos didesnės. Tad nemaišykim.

Suspaudimo laipsnio skaičiavimai: http://en.wikipedia.org/wiki/Compression_ratio
KMZ & IMZ
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė spoileriz »

ArNaS^ rašė:Žinoma keičiasi stumoklio skersmuo besidėvint, bet aš neardžiau, nes nemačiau prasmės, kai kompresija išlieka tapati.

Dar viena naujai gimus grupė (79.00mm)
Arnai, sveikas sugrįžęs prie sovietų. Noriu paklaust, kiek kainuoja tokią grupę susirinkti autotechnikoj ? Beje, kieno generatorių taikei uralui ?
Vartotojo avataras
ArNaS^
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 18 Rgp 2004, 21:41
Miestas: Kaunas

Re: ar standartiniam uralui galima ka nors pritaikyti?

Standartinė ArNaS^ »

Stumoklio liejimas 150lt, cilindro šlifavimas 50lt, plius dar žiedai (pačiam ieškotis ir pirktis reikia).

Savo "ex" uralui pritaikęs buvau nuo honda civic 660w. Tekinau perėjimą ir ašelės prailginimą/perėjimą ant dantračio gaminausi.

Svarbiausia turėti gerą fantaziją ir pritaikyti galima beleką :)
KMZ & IMZ