Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 723
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Geodezininkas »

Man buvo panaši bėda, priežastis buvo ta, kad failo dydis nors ir geras neviršija 2MB, bet rezoliucija buvo didelė, aš ją perpus pamažinau ir tada įkėlė. Pamėginkit irgi.
Visi mirė iš juoko, o aš likau gyvas.
varamas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 760
Užsiregistravo: 22 Sau 2006, 10:47
Miestas: Utena

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė varamas »

Pasigendu funkcijos-nuotraukų pasidalijimu per AŽ.Tai labai praverstų perkant -parduodant ,keičiantis detalėmis.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

Pritariu.
Vartotojo avataras
pxaxuxlxixuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 371
Užsiregistravo: 13 Kov 2010, 01:53
Miestas: Pasvalys

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pxaxuxlxixuxs »

Šiaip yra daug temų skyrelyje susipažinkime, kuriose nerodo nuotraukų. Tačiau nesinori dėti kaskart naujo posto tokią temą užmačius. Gal reikėtu sukurti skype grupę, kurioje forumiečiai galėtų rašyti apie pastebėtas klaidas?
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats
Vartotojo avataras
Pjeras
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 07 Gru 2010, 00:01
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pjeras »

Si šia problema taip pat dirbame, tikimės jau kitos savaitės gale viską sutvarkyti automatiniu būdu.
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė rcepa »

Nesiseka įkelti foto, kurios dydis 169 kb 640x480.Ar tai sisteminė ar tik mano bėda?
Perku viską kas su karine technika 1940 -1945 m. ,,made in usa,, ....
Vartotojo avataras
Pjeras
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 07 Gru 2010, 00:01
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pjeras »

Ne, ne Jūsų.
Paqas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 29 Gru 2009, 10:01
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Paqas »

Sveiki, turiu štai tokį pastebėjimą / pasiūlymą dėl prekių pardavimo forume (asmeniškai man aktualus antikvariato skyrelis):
pagal komercinių skelbimų principą derybos ar rezervacija dažnai vyksta asmeninių žinučių pagalba, tačiau neretai ir viešai - skelbime. Tačiau neaišku, kam ir kaip pardavėjas teikia pirmenybę - parašiusiam asmeninę žinutę, žinutę skelbime ar paskambinusiam (jei duotas telefonas). Per tai kyla neaiškumų: pvz. randu skelbimą ir pirmas parašau viešą žinutę, kad mielai prekę įsigysiu. Tačiau man pranešama, kad prekė rezervuota asmenine žinutę. Kas buvo pirmas, ar buvo pasiūlyta daugiau - lieka neaišku.
Taigi, siūlyčiau nustatyti aiškius prioritetus - kam teikiama pirmenybė.
Aš asmeniškai už viešas žinutes, nes jos ir jų parašymo laikas matomas visiems.

Su pagarba,
Paqas

p.s. moderatoriams ačiū už darbą ir kantrybę
Vartotojo avataras
Shumeras
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 29 Kov 2004, 16:18
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Shumeras »

Kadangi moderuoju minėtąjį skyrelį, tai labai pritariu nors kokios tvarkos įvedimui. Pamenu diskusija jau buvo po kažkokio precedento. Aš irgi už viešą žinutę, bėda tik, ką daryti su tais, kurie įdeda skelbimą ir pareiškia, kad forume retai būna, ir prašo susisiekti telefonu ar sms žinute.

Paqas rašė:Sveiki, turiu štai tokį pastebėjimą / pasiūlymą dėl prekių pardavimo forume (asmeniškai man aktualus antikvariato skyrelis):
pagal komercinių skelbimų principą derybos ar rezervacija dažnai vyksta asmeninių žinučių pagalba, tačiau neretai ir viešai - skelbime. Tačiau neaišku, kam ir kaip pardavėjas teikia pirmenybę - parašiusiam asmeninę žinutę, žinutę skelbime ar paskambinusiam (jei duotas telefonas). Per tai kyla neaiškumų: pvz. randu skelbimą ir pirmas parašau viešą žinutę, kad mielai prekę įsigysiu. Tačiau man pranešama, kad prekė rezervuota asmenine žinutę. Kas buvo pirmas, ar buvo pasiūlyta daugiau - lieka neaišku.
Taigi, siūlyčiau nustatyti aiškius prioritetus - kam teikiama pirmenybė.
Aš asmeniškai už viešas žinutes, nes jos ir jų parašymo laikas matomas visiems.

Su pagarba,
Paqas

p.s. moderatoriams ačiū už darbą ir kantrybę
Visokių Daiktų Krautuvėlė / vdk.lt
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė virgas »

Vargu ar įmanoma kažkaip šituo atžvilgiu įpareigot pardavėją: kad ir kaip bebūtų, galutinė sprendimo teisė, kam parduot savo daiktą priklauso tik jam. Aš asmeniškai pirmenybę teikiu telefoniniam pokalbiui. Nesu nuolatos forume ir nežinau ar esamu momentu kažkas jau rezervavęs ar dar ne mano prekę ir jei dėl jos man skambina potencialus pirkėjas, aš tikrai pažadėsiu ją jam, o ne bėgsiu iškot prieigos prie interneto, kad sužinot ar kažkas parašęs man viešą ar asmeninę žinutę.
Manau mažiau sąmyšio būtų, jei pardavėjai skelbtų savo telefono numerį.