Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

TADAS 125

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Gražus motociklas :puiku: Kiek pamenu jį pardavinėjo autogide. Jei nepaslaptis, kiek už jį mokėjai? Nes už tuos 2400lt (ligir) labai ilgai jau stovėjo..
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
TADAS 125
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1115
Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
Miestas: Vievis

Standartinė TADAS 125 »

Paulius-+ rašė:Visai neblogas uralas :wink: Pasikrapscius manau vaziuos be problemu :D
Ačiū

Šiandien truputėli pasikrapščiau :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi :)
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

TADAS 125 rašė:
Ačiū

Šiandien truputėli pasikrapščiau :D

Neblogas "truputėlis". Bandau isivaizduoti, kaip turetu atrodyti rimtas pasikrapstymas :wink: Sveikinimai papildzius garaza.

p.s. Projektai pristatomi kitoje temoje.
Vartotojo avataras
gaisras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 05 Kov 2008, 22:48
Miestas: Kaunas

Standartinė gaisras »

Sveikinu, Tadai, papildžius kolekciją :D
Vartotojo avataras
TADAS 125
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1115
Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
Miestas: Vievis

Standartinė TADAS 125 »

mariussta rašė:Sveikinu Tadai, ar neatsitiktinai visas tavo autoparkas žalios spalvos? :D Ar spėsi į visus renginius? :proga: :auto:
Na, dėl spalvos tai ir pats dabar susimaščiau :roll:

Tai, tikrai tik sutapimas :D

Spalvos niekada nesirinkau :?

O dėl renginių, tai spėsiu :D

Juk garaže stovi dar dvi trasporto priemonės :P
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi :)
Vartotojo avataras
donato
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 06 Rgs 2009, 20:13
Miestas: Kaunas

Standartinė donato »

Sveikas, idomu apžiūrėti tavo auto iš visų pusiu ir salono nuotraukas :-) autogide, bet jei rimtai, tai nusprendei parduoti savo Lincolna ar kaip?
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

donato rašė:Sveikas, idomu apžiūrėti tavo auto iš visų pusiu ir salono nuotraukas :-) autogide, bet jei rimtai, tai nusprendei parduoti savo Lincolna ar kaip?
Na, va jau prisikabino. Gal čia dėl reklamos Tadas įdėjo. :roll:
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Vartotojo avataras
milzinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1603
Užsiregistravo: 26 Kov 2009, 20:17
Miestas: Kretinga

Standartinė milzinas »

TADAS 125 rašė:Beje, garažą papyldė naują transporto priemonė.

URAL M-62 1963m.
Grazus zaisliukas.Sekmes darbuose.
Niekada neperženk ribos.Neperženges ribos niekada nesužinosi,kur ji yra.
Vartotojo avataras
TADAS 125
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1115
Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
Miestas: Vievis

Standartinė TADAS 125 »

mariussta rašė:
donato rašė:Sveikas, idomu apžiūrėti tavo auto iš visų pusiu ir salono nuotraukas :-) autogide, bet jei rimtai, tai nusprendei parduoti savo Lincolna ar kaip?
Na, va jau prisikabino. Gal čia dėl reklamos Tadas įdėjo. :roll:
Ne. Ne dėl reklamos. Aš turiu tokia vieną svajonę apie kuria jau labai senai svajojų. :?

O kad jį išsipildytų ir kaip bebutų labai labai gaila, aš privalau parduoti Lincolną. :cry:


P.S. o aš jį taip mylių :meile:
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi :)
Vartotojo avataras
TADAS 125
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1115
Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
Miestas: Vievis

Standartinė TADAS 125 »

milzinas rašė:
TADAS 125 rašė:Beje, garažą papyldė naują transporto priemonė.

URAL M-62 1963m.
Grazus zaisliukas.Sekmes darbuose.
Ačiū.

Manau gal ir man jau atėjo laikas pradėti savo skyreli "Projektai"

Dar vis mąstau, nes žinau, kad jis pas mane tikrai greitai nejudės :roll:
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi :)