Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.
Dėkojame už supratingumą.
TADAS 125
Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai
Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
-
slynikas
- Forumietis

- Pranešimai: 312
- Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
- Miestas: Utena - Vilnius
-
TADAS 125
- moderatorius

- Pranešimai: 1115
- Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
- Miestas: Vievis
AčiūPaulius-+ rašė:Visai neblogas uralasPasikrapscius manau vaziuos be problemu
Šiandien truputėli pasikrapščiau
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
-
kitoks
- Forumietis

- Pranešimai: 2019
- Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
- Miestas: Vilnius
-
gaisras
- Forumietis

- Pranešimai: 109
- Užsiregistravo: 05 Kov 2008, 22:48
- Miestas: Kaunas
-
TADAS 125
- moderatorius

- Pranešimai: 1115
- Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
- Miestas: Vievis
Na, dėl spalvos tai ir pats dabar susimaščiaumariussta rašė:Sveikinu Tadai, ar neatsitiktinai visas tavo autoparkas žalios spalvos?Ar spėsi į visus renginius?
![]()
Tai, tikrai tik sutapimas
Spalvos niekada nesirinkau
O dėl renginių, tai spėsiu
Juk garaže stovi dar dvi trasporto priemonės
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
-
donato
- Forumietis

- Pranešimai: 59
- Užsiregistravo: 06 Rgs 2009, 20:13
- Miestas: Kaunas
-
mariussta
- Forumietis

- Pranešimai: 1609
- Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
- Miestas: Kaunas
-
milzinas
- Forumietis

- Pranešimai: 1603
- Užsiregistravo: 26 Kov 2009, 20:17
- Miestas: Kretinga
-
TADAS 125
- moderatorius

- Pranešimai: 1115
- Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
- Miestas: Vievis
Ne. Ne dėl reklamos. Aš turiu tokia vieną svajonę apie kuria jau labai senai svajojų.mariussta rašė:Na, va jau prisikabino. Gal čia dėl reklamos Tadas įdėjo.donato rašė:Sveikas, idomu apžiūrėti tavo auto iš visų pusiu ir salono nuotraukasautogide, bet jei rimtai, tai nusprendei parduoti savo Lincolna ar kaip?
O kad jį išsipildytų ir kaip bebutų labai labai gaila, aš privalau parduoti Lincolną.
P.S. o aš jį taip mylių
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
-
TADAS 125
- moderatorius

- Pranešimai: 1115
- Užsiregistravo: 12 Spa 2008, 19:43
- Miestas: Vievis
Ačiū.milzinas rašė:Grazus zaisliukas.Sekmes darbuose.TADAS 125 rašė:Beje, garažą papyldė naują transporto priemonė.
URAL M-62 1963m.
Manau gal ir man jau atėjo laikas pradėti savo skyreli "Projektai"
Dar vis mąstau, nes žinau, kad jis pas mane tikrai greitai nejudės
1.Tu dabar internete
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi
2.Tu dabar -OLDTIMERS- forume
3.Tu skaitai
5.Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
6.Tu dabar tai patikrinai
7.Tu šypsaisi