Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Ieškau senstelėjusių Opel savininkų

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Ramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 07 Lap 2004, 20:46
Miestas: Kedainiai- Hanau

Standartinė Ramunas »

LaurynasC rašė:Ne SOCH ir DOCH, o SOHC ir DOHC - Single Over Head Camshaft ir Dual Over Head Camshaft. Rodo kiek yra skirstymo veleneliu - 1 ar 2

P.S. http://auto.howstuffworks.com/question562.htm
Dar tai reiskia, kad voztuvai yra galvutej, ir kad jie kabantys.
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Algis rašė:Dar


Nu va Algiui geriau pasiseke nei man jis turi Comandora taip sakant - is tikro tai Commodore :lol: :D
bet palaukit :shock: ka as matau ar ten tik ne dujos :juokinga: koks oldtimeris su dujom :susirupines: :bravo: ...
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

pulpitas rašė:
Algis rašė:Dar


Nu va Algiui geriau pasiseke nei man jis turi Comandora taip sakant - is tikro tai Commodore :lol: :D
bet palaukit :shock: ka as matau ar ten tik ne dujos :juokinga: koks oldtimeris su dujom :susirupines: :bravo: ...


kiek pamenu, dujos - leistinas priedas.
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

kitoks rašė:
pulpitas rašė:
Algis rašė:Dar


Nu va Algiui geriau pasiseke nei man jis turi Comandora taip sakant - is tikro tai Commodore :lol: :D
bet palaukit :shock: ka as matau ar ten tik ne dujos :juokinga: koks oldtimeris su dujom :susirupines: :bravo: ...


kiek pamenu, dujos - leistinas priedas.


Tikrai :shock: :shock: :shock: ! Jei rimtai, kur taip raso?
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

pulpitas rašė:
kiek pamenu, dujos - leistinas priedas.


Tikrai :shock: :shock: :shock: ! Jei rimtai, kur taip raso?[/quote]

jeigu galeciau prisiminti - pasakyciau uztikrintai, remdamasis man zinomu saltiniu. pabandyk ieskoti - FIVA.
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Nu man tai Rekordas grazesis uz Commodore nes Rekordas coupe/dviduris sedanas va tie Opel Commodore A Coupe (1972-1975) ir Opel Commodore B Coupe (1975-1978) tai jau unreal aparatai, o sitas bent man nieko ipatingo! 8)
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

RAMIREZ rašė:Puplitas gal ka nors zinai apie prie Dariaus ir Gireno gimnazijos (buv 4 vid) Vytauto prospekte kiemuose stovinti Opel Sprint Rekord Coupe?
Stovi gal jau kokie 5 metai nejudinamas ant lauko ir puva toks unikalus auto ! :cry: :twisted:

2 RAMIREZ:

vakar ejau is univero tai nufotkinau as ta Rekord Coupe. Man tai jis siaip sau patinka. Jei kas is musiskiu noretu isigyti siulyciau eit i ta kiema ir klausinet sosiedu, kieno ta masina ir eit tartis susiradus savininka. Bet itariu, kad kai tokios masinos labai ilgai uzsilieka stovet, tai dazniausiai buna kad tos masinos savininkas dazniausiai diedukas jau mires o bobute aisq nezino ka su ta metalo lauzo kruva daryt :roll: (kaip kad buvo ir mano Rekordo atveju). Dazniausiai tos bobutes dar nebuna net paveldejimo dokumentu sutvarke, va. Nu ka megaukites fotkem :lol:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo pulpitas 28 Geg 2005, 09:29, redaguota 5 kartą(us).
Vartotojo avataras
LaurynasC
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1104
Užsiregistravo: 20 Spa 2004, 11:11
Miestas: Vilnius

Standartinė LaurynasC »

Grazus aparatas. Zinoma, stipriai uzleistas, bet seno gaidzio epiteto vistiek nenusipelno :?
Buick Special 1954
Chrysler Imperial 1960
Lincoln Continental Convertible 1966
http://www.retrorent.lt
Klasikinių ir retro automobilių nuoma.
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

LaurynasC rašė:Grazus aparatas. Zinoma, stipriai uzleistas, bet seno gaidzio epiteto vistiek nenusipelno :?


Atsiprasau jeigu ziauriai skamba, tiesiog pavadinau taip failus, kad tikrai atskirciau juos nuo sevo Rekordo nuotrauku ant desktop'o :D Siaip man sitas Coupe ne prie sirdies.
Beje, jeigu kas esate buve tam kieme pries kokius 5-7 metus, visai uz poros metru nuo sio senuko Rekordo stovejo Cadillac Fleetwood kokiu '77 ar pan. metu. Va cia tai buvo daiktas! Toks didziulis.

Tiesa, dar sorry del per daug tokiu paciu fotkiu prikabinimo, pazadu istaisysiu klaida. Cia taip gavosi nes internetas kazkodel pas mane nerealiai letas pasidare :cry:
karteris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 20 Vas 2005, 12:27

Standartinė karteris »

Na, labai impozantiškas aparatukas :shock: Pulpitai, gal Kaune, pakeliui į "univerą" ir kitokių markių grožybių pakiemiuose mėtosi :?: Asmeniškai aš, tokio automobilio gyvai net neesu regėjęs :?
Oldtaimeris yr aparatc su chromoutas buferes