Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Auto/moto registravimas

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
tomazitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 20 Gru 2012, 22:26

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tomazitas »

lietuviski
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė pofke78 »

Kurie?
Išvis tegul pirma paveldėja, paskui galėsi pirkt.
Vartotojo avataras
feisas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 876
Užsiregistravo: 29 Kov 2011, 08:22
Miestas: kauno raj

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė feisas »

tomazitas rašė:Sveiki, iškilo man toksai klausimėlis. Noriu pirkti motocikla iš asmens kuris yra jo paveldėtojas, remo numeris dokumentuose sutampa, bet užtat buvo keistas variklis ir jau automatiškai jo numeris nesutampa. Ar eis registruot regitroj jį ant manęs?

Taip gali drasei registruot , man irgi taip buvo praeita rudeni registravau panonia su paveldetoju, varikli atskirai pirkau is kitos operos :-) zodziu jokiu problemu nebuvo regitroi.
tomazitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 20 Gru 2012, 22:26

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tomazitas »

Senos registracijos. Tai jis jau yra paveldėtas. Tai dėl to ir klausiu ar regitros darbuotojai neprikibs nes reikia vežti motociklą į regitra. O kai variklis kitas įdėtas ar gali man jo neregistruoti?
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė pofke78 »

tomazitas rašė:Senos registracijos. Tai jis jau yra paveldėtas. Tai dėl to ir klausiu ar regitros darbuotojai neprikibs nes reikia vežti motociklą į regitra. O kai variklis kitas įdėtas ar gali man jo neregistruoti?

Tai prieš kiek laiko paveldėjo, jei sena registracija?
Kad turtas paveldėtas, dar nereiškia, kad jis tavo, jei neturi popieriaus savo vardu.
Vartotojo avataras
feisas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 876
Užsiregistravo: 29 Kov 2011, 08:22
Miestas: kauno raj

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė feisas »

tomazitas rašė:Senos registracijos. Tai jis jau yra paveldėtas. Tai dėl to ir klausiu ar regitros darbuotojai neprikibs nes reikia vežti motociklą į regitra. O kai variklis kitas įdėtas ar gali man jo neregistruoti?

mano motociklo dokumentai buvo seni 64m tokia knygele variklio nr visai kitas buvo ir priregistravo . yveda i kompus dabartinio variklio nr ir viskas tvarkoi , svarbu kad remo nr atitiktu. nesuk galvos ir mauk i regitra :D
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tauras000 »

tomazitas rašė:Senos registracijos. Tai jis jau yra paveldėtas. Tai dėl to ir klausiu ar regitros darbuotojai neprikibs nes reikia vežti motociklą į regitra. O kai variklis kitas įdėtas ar gali man jo neregistruoti?

Nubruk tuos numerius visai nuo variklio ir bus ramu, vistiek netinka pagal dokumentus, paskui jeigu ka, galesi kaitalioti tuos variklius
As M-72 registravau rus. dokumentai buvo, dabar tech pase, variklio numerio nera, remo numerio nera, pagaminimo metai nenustatyti, iki siol nesuprantu kaip man taip priregistravo... :shock:
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Gizas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 04 Rgp 2008, 12:08
Miestas: Ukmerge, Vilnius

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė Gizas »

Sveiki,

Noriu ir aš pasikonsultuoti dėl automobilio registracijos. Situacija tokia, kad žmogus "B" pirko automobilį iš savininko "A" prieš maždaug 7 metus. Automobilis išregistruotas, yra tarybinis techninis pasas, kuriame savininku nurodytas žmogus "A", ir pirkimo-pardavimo sutartis tarp A ir B žmonių.

Kaip suprantu, norint priregistruot automobilį, jį kartu su pirmuoju savininku pristatyti į Regitrą. Kokią procedūrą turi atlikti tasai pirmasis savininkas, kad automobilį vėl būtų galima registruoti? Priregistruot ją ant savęs? Nelogiška, nes pagal PP sutartį atomobilis nupirktas žmogaus "B". Galų gale, man reikia nusivežt pirmąjį žmogų į regitrą, o su antruoju rašyt naują PP sutartį? Ar ta sutartis tarp A ir B žmonių jau nieko nebereiškia?

Ganėtinai paini situacija, gal kas buvote pakliuvęs į tokią ar panašią?
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė Raimis »

Jei reg. liudijime yra įrašas, kad tr. priemonė išregistruota, turėtų pakakti tik paskutiniam norinčiam užsiregistruoti savo vardu nuvykti į „Regitrą“. Kaip supratau, tai temos autorius- tegul bus „C“. Reikia pateikti tr. priemonę identifikavimui, įsigyti TPVCA draudimą ir turėti sutartis tarp „A“ ir „B“, bei tarp „B“ ir „C“.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
gedulis9
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 22 Sau 2008, 16:29
Miestas: kaunas

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė gedulis9 »

o kaip rast savininka jei turiu tik juodus tarybinius nr?ir net neisivaizduoju kokiam raj buvo registruota tp
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]