Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Ledūklis

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Pauliusk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 15 Lap 2005, 10:32
Miestas: Kaunas

Standartinė Pauliusk »

pwxaz rašė:
AWD rašė:
Pofka1 rašė:Tikrai puikus exponatas. Prisipažinsiu tokio lietuvoje, važiuojančio dar neesu matęs. Sekmės restauracijos darbuose.


Visiškai pritariu kolegos nuomonei - tai bene bus vienas rečiausių "moskvičių" šiandieninėje Lietuvoje. Važiuojantį tokį mačiau gal prieš dešimt metų. Reikia imtis darbo ir tvarkyti. Manau, kiekviename sąskrydyje jis bus smalsuolių apsuptas.
Pasidomėsiu pas latvius - ar jie tokį turi. Lyg ir ne... O nuotraukoje - tiuninguotas variantas - aš bent jau su tokiomis grotelėmis nepamenu.


ta originalas buvo ir sutokiom grotelem

Tokį su keturkampėm lempom dar vasarą aukcione pardavinėti bandė KTU. Tačiau buvo jau nurankaliotas ir parudijęs gerokai. Kiek žinau pirkėjų per 2 aukcionus lyg ir neatsirado.
868494937
Vartotojo avataras
pwxaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 521
Užsiregistravo: 23 Lap 2005, 21:13
Miestas: Vilnius

Standartinė pwxaz »

Paulius43 rašė:pwzax, tavo foto - kitokios grotos. Pas AWD - dideli kvadraciukai.

Beje, leduklis - nuostabi masina. Laukiam foto po restauracijos, jauciu kad atrodys ispudingai!!!
Beje, kokie ratai uzdeti?


beje groteliu nepastebejau, o pats moskvicius tai toks kaip ir AWD nuotraukoj man rodos tos groteles yra paimtos is M- 412 ir uzdetas i kalbuka
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Naujos detales automobiliams.
pwxazgarage@gmail.com
Moskvich 407 1958m
Moskvich 2140 (export) 1978m
869925755
869001566
Vilnius
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Uždėti 15 ratai (turi būt 13). Tie kur su keturkampom lempom tai 434, jie buvo su 412 varikliu. Ir mano maskvičius ne kablukas, o furgonas.
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

AWD manau kiekvienas savo nuomone turime, tau patinka originalas, man perdarytas. Pvz as jokio grozio nematau is jo originalo, o perdarytas jis butu tikrai idomus, unikalus, vienetinis. Nekalbu apie tiurlingavima. Ir man rodos baigiam siaip ta diskusija, nes tas Moskvich nei tavo AWD, nei mano, o Ledukio ir jam sprest ka daryt su juo, o mes tik pasakom savo nuomone ir viskas ir manau tikrai neverta cia pestis. Vienzo kiek zmoniu tiek nuomoniu, mano auksine fraze jei butu visi zmones pasauli vienodi ir turetu vienodus poziurius i grozi ar pomegius tai pasaulis butu nuobodus ir neydomus. :wink:
Vartotojo avataras
Algis
Diskusijų Dievas
Diskusijų Dievas
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 13 Bir 2004, 16:21

Standartinė Algis »

Bet moralė tokia,nereikia iš karvės daryt telyčią, sutinki :wink:
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Kiek laiko šiame forume mes dar šnekėsim apie perdarinėjimus ir tiurlingus, gaišim laiką skaitydami tas nesamones. Na suprantu, nupirktu kas nors kokį pusiau išdraskytą daiktą, prašytu patarimo ką dėti artimesnio nerastai originaliai detalei būtu aišku. Bet kada šiame forume atsiranda tokie pasiūlymai, draskyti sveiką daiktą... :roll: Gal moderatoriams reikėtu pradėti kreipti dėmesį į tokius dalykus ir gryninti forumą? Galu gale nėra sunku susikurti naują forumą tiurlingo ar kitokių perdarinėtojų ir bendrauti su tikrais bendraminčiais?
Vartotojo avataras
pwxaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 521
Užsiregistravo: 23 Lap 2005, 21:13
Miestas: Vilnius

Standartinė pwxaz »

rudge rašė:Kiek laiko šiame forume mes dar šnekėsim apie perdarinėjimus ir tiurlingus, gaišim laiką skaitydami tas nesamones. Na suprantu, nupirktu kas nors kokį pusiau išdraskytą daiktą, prašytu patarimo ką dėti artimesnio nerastai originaliai detalei būtu aišku. Bet kada šiame forume atsiranda tokie pasiūlymai, draskyti sveiką daiktą... :roll: Gal moderatoriams reikėtu pradėti kreipti dėmesį į tokius dalykus ir gryninti forumą? Galu gale nėra sunku susikurti naują forumą tiurlingo ar kitokių perdarinėtojų ir bendrauti su tikrais bendraminčiais?


Ir tie kurie turi originalus , turi ir perdarytu, patobulintu automobiliu tai labai beprasme diskusija nes kitas gali paimti ir labai gera PVZ: volga ir ja visa imti perdarineti tai irgi yra menas
Naujos detales automobiliams.
pwxazgarage@gmail.com
Moskvich 407 1958m
Moskvich 2140 (export) 1978m
869925755
869001566
Vilnius
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

rudge nepyk, bet biski atcilikes nuo gyvenimo. Senoviniu automobiliu perdarymo tematika forumas yra sukurtas jau seniai. Jei idomu paziek ten kur yra aprasymas apie mane ir yra skiltis "interneto svetaine" tai ten ir yra jo adresas. :wink:
Vartotojo avataras
Algis
Diskusijų Dievas
Diskusijų Dievas
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 13 Bir 2004, 16:21

Standartinė Algis »

Šitie žmonės ne atsylikę nuo gyvenimo, o jie kartu eina su gyvenimu mes dar vaikai prieš juos, kol dar nevėlu atsiprašyk :!:
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

RAMIREZ rašė:rudge nepyk, bet biski atcilikes nuo gyvenimo. Senoviniu automobiliu perdarymo tematika forumas yra sukurtas jau seniai. Jei idomu paziek ten kur yra aprasymas apie mane ir yra skiltis "interneto svetaine" tai ten ir yra jo adresas. :wink:


Nuo gyvenimo nesu daug atsilikęs. Perdarinėtojų forumo niekad nežiūrėjau ir nežiūrėsiu (netgi po tamstos nuorodos) nes manęs tai nedomina. Ta proga, kadangi yra toks forumas, gal jame ir vystikite šias temas, o jeigu randate ką nors jus dominančio šiame forume, maloniai prašom, tik forumo dvasia (senovinės auto-moto techikos atstatymas ir išsaugojimas), ir be ereziju. :wink: