Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Baikeriu vidurziemis

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Šūra
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 26 Spa 2005, 16:20

Standartinė Šūra »

:meile:
Vartotojo avataras
Laurynas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 31 Kov 2004, 17:13
Miestas: Žiežmariai, Kaunas

Standartinė Laurynas »

Ei, kodėl nieks nepranešė kad per ekipažą viduržiemį rodys!!!? Gaila kad didžiąją dalį dalyvių šiame įraše tik pagal aprangą, šalmą ir motociklo spalvą atpažint galima...
http://www.tv.lt/f_clip.asp?id=E826E64F ... 5C7955CE48
mindazzz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 15 Bal 2004, 07:26
Miestas: Vilnius

Standartinė mindazzz »

Laurynas rašė:Ei, kodėl nieks nepranešė kad per ekipažą viduržiemį rodys!!!? Gaila kad didžiąją dalį dalyvių šiame įraše tik pagal aprangą, šalmą ir motociklo spalvą atpažint galima...
http://www.tv.lt/f_clip.asp?id=E826E64F ... 5C7955CE48

Tai kad nerodo :lol:
Vartotojo avataras
Laurynas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 31 Kov 2004, 17:13
Miestas: Žiežmariai, Kaunas

Standartinė Laurynas »

mindazzz rašė:
Laurynas rašė:Ei, kodėl nieks nepranešė kad per ekipažą viduržiemį rodys!!!? Gaila kad didžiąją dalį dalyvių šiame įraše tik pagal aprangą, šalmą ir motociklo spalvą atpažint galima...
http://www.tv.lt/f_clip.asp?id=E826E64F ... 5C7955CE48

Tai kad nerodo :lol:

Sulūžo visas jų portalas.
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

Laurynas rašė:Ei, kodėl nieks nepranešė kad per ekipažą viduržiemį rodys!!!? Gaila kad didžiąją dalį dalyvių šiame įraše tik pagal aprangą, šalmą ir motociklo spalvą atpažint galima...
http://www.tv.lt/f_clip.asp?id=E826E64F ... 5C7955CE48


Aš žiūrėjau, kaip ir kitais atvejais taip ir šį galiu pasakyt, moka jie parodyt tik komercinius siužetus, o tokie kaip reportažas iš baikerių viduržiemio-apverktina.

Mano asmeninė nuomonė.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

laurynas400 rašė:Aš žiūrėjau, kaip ir kitais atvejais taip ir šį galiu pasakyt, moka jie parodyt tik komercinius siužetus, o tokie kaip reportažas iš baikerių viduržiemio-apverktina.

Mano asmeninė nuomonė.


nebuvau rengynije, bet tiesa sakant, ziurint mineta reportaza susidare ispudis, kad susirinko motociklu entuziastai, kurie visi be isimties atvaziavo senais rusu gamybos trantais (te nesupyksta seimininkai), daug gere, po to pavojingai vairavo ir tik keista, kad pavyko isvengti auku... liudnas vaizdelis :cry:
Vartotojo avataras
savas1990
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 08 Spa 2006, 15:26
Miestas: Marijampole

Standartinė savas1990 »

kitoks rašė:
laurynas400 rašė:Aš žiūrėjau, kaip ir kitais atvejais taip ir šį galiu pasakyt, moka jie parodyt tik komercinius siužetus, o tokie kaip reportažas iš baikerių viduržiemio-apverktina.

Mano asmeninė nuomonė.


nebuvau rengynije, bet tiesa sakant, ziurint mineta reportaza susidare ispudis, kad susirinko motociklu entuziastai, kurie visi be isimties atvaziavo senais rusu gamybos trantais (te nesupyksta seimininkai), daug gere, po to pavojingai vairavo ir tik keista, kad pavyko isvengti auku... liudnas vaizdelis :cry:


ir antra diena isvazinejo zole :lol:
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius

Standartinė kitoks »

kitoks rašė:
nebuvau rengynije, bet tiesa sakant, ziurint mineta reportaza susidare ispudis, kad susirinko motociklu entuziastai, kurie visi be isimties atvaziavo senais rusu gamybos trantais (te nesupyksta seimininkai), daug gere, po to pavojingai vairavo ir tik keista, kad pavyko isvengti auku... liudnas vaizdelis :cry:


pasiskaiciau ka parasiau ir noriu pridurti: nesmerkiu renginio ir nesiimu jo vertinti, tai tik mano ispudzio po reportazo aprasymas.
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

Va apie ką mes ir kalbam...
Aš irgi nebuvau renginyje, bet iš skirtingų žmonių (ne iš forumo) girdėjau atsiliepimus, kurie buvo kelias valandas, kurie dalyvavo iki pabaigos, visi sutartinai sako: renginys buvo šaunus.
Kad išvažinėjo žolė tai nebūna dūmų be ugnies.
Kad rodė vien tik rusiškus motociklus: buvo ir importo tačiau, kadangi jie be lopšelių, tai ir per purvus nesivažinėjo.
Kad vien tik rusiški ir būtų buvę nuo to būtų geriau tik mums ir jums, kurie propoguoja senesnių auto/moto tecnikos išsaugojimą. Ir gal jau sekančiais metais viduržiemis vadinsis: Oldtimer baikerių viduržiemis?

Va.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

O tai negi i tuos vidurziemius neuzsuka chioperiu, britvu myletojai?
Buvo motoroleriu ar mopedu?
Teoriskai i ten galima ir dviraciu atvaziuot

biker [‹baˆk…] n šnek.

1 dviratininkas

2 motociklininkas