Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Auto/moto registravimas

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tauras000 »

Tikrai kuriozai, o tai kiek kw ir kubatura rasys draudikai, drauziant? Juk kaina draudimo priklauso nuo to :)
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Vartotojo avataras
GameOveris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 08 Vas 2009, 21:03
Miestas: Kupiškis

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė GameOveris »

Sveiki. Dabar iš ankstesnių komentarų, supratau, jeigu motociklas su lietuviškais dokumentais yra išregistruotas jo savininko vardu, bet motociklą aš nupirkau ir jis yra mano, tai man tereikia tik pirkimo-pardavimo sutarties, T.A. ir draudimo ? Savininkui nereikia deklaruoti motociklo pardavimo ir nereikia važiuoti į regitrą motociklo perrašymui ant mano vardo ? Dar klausimas, jeigu dokumentai laminuoti, tai reikės ekspertizės ? Dėkui už atsakymus.
Drafius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 20 Gru 2014, 19:05

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė Drafius »

Sveiki. Turiu k750 su rusiškais dokumentais. Moto išregistruotas. Savininkas nz kur. Koks lengviausias būdas prisiregistruoti moto?
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė pofke78 »

Drafius rašė:Sveiki. Turiu k750 su rusiškais dokumentais. Moto išregistruotas. Savininkas nz kur. Koks lengviausias būdas prisiregistruoti moto?
Susirast savininką.
Dokumentuos parašyta jo pavardė ir adresas.
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tauras000 »

GameOveris rašė:Sveiki. Dabar iš ankstesnių komentarų, supratau, jeigu motociklas su lietuviškais dokumentais yra išregistruotas jo savininko vardu, bet motociklą aš nupirkau ir jis yra mano, tai man tereikia tik pirkimo-pardavimo sutarties, T.A. ir draudimo ? Savininkui nereikia deklaruoti motociklo pardavimo ir nereikia važiuoti į regitrą motociklo perrašymui ant mano vardo ? Dar klausimas, jeigu dokumentai laminuoti, tai reikės ekspertizės ? Dėkui už atsakymus.
Šiais klausimais vakar teiravausi regitroje, pasakė, kad, nesvarbu, ar registruota TP, ar išregistruota, pagal ta automatinį, ar turi TA, draudimą, ar neturi, ar laminuotas pasas ar ne, surašai sutartį su pardavėju kaip visada ir jis važiuoja į regitrą deklaruoti pardavimo tavo vardu, kad ir išregistruota TP, nesvarbu, visi duomenys likę duombazėj, o tu, kai jau susitvarkai, nesvarbu kada, važiuoji registruoti TP savo vardu pagal tvarką su TA, draudimu, pirkimo sutartim
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tauras000 »

Drafius rašė:Sveiki. Turiu k750 su rusiškais dokumentais. Moto išregistruotas. Savininkas nz kur. Koks lengviausias būdas prisiregistruoti moto?
Jei savininko nerasi, dokumentų tuomet kaip ir nėr, bet kuriuo atveju, reikalinga pirkimo- pardavimo sutartis, ir jei rusiški dokumentai, plius su tuo savininku ir visu tuo turtu, turit vykt į regitrą, kitu atveju nežinau kaip pavyks, nebent rastum to savininko paveldėtojus, ir tada reiks užsukti "karuselę"
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Drafius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 20 Gru 2014, 19:05

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė Drafius »

tikiuosi jis gyvas :D
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė Arisimo »

tauras000 rašė:
GameOveris rašė:Sveiki. Dabar iš ankstesnių komentarų, supratau, jeigu motociklas su lietuviškais dokumentais yra išregistruotas jo savininko vardu, bet motociklą aš nupirkau ir jis yra mano, tai man tereikia tik pirkimo-pardavimo sutarties, T.A. ir draudimo ? Savininkui nereikia deklaruoti motociklo pardavimo ir nereikia važiuoti į regitrą motociklo perrašymui ant mano vardo ? Dar klausimas, jeigu dokumentai laminuoti, tai reikės ekspertizės ? Dėkui už atsakymus.
Šiais klausimais vakar teiravausi regitroje, pasakė, kad, nesvarbu, ar registruota TP, ar išregistruota, pagal ta automatinį, ar turi TA, draudimą, ar neturi, ar laminuotas pasas ar ne, surašai sutartį su pardavėju kaip visada ir jis važiuoja į regitrą deklaruoti pardavimo tavo vardu, kad ir išregistruota TP, nesvarbu, visi duomenys likę duombazėj, o tu, kai jau susitvarkai, nesvarbu kada, važiuoji registruoti TP savo vardu pagal tvarką su TA, draudimu, pirkimo sutartim
Tai galioja tik su LT registruotu transportu., jei rusiški dokumentai, tai jau netinka ši schema.
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė tauras000 »

Šiais klausimais vakar teiravausi regitroje, pasakė, kad, nesvarbu, ar registruota TP, ar išregistruota, pagal ta automatinį, ar turi TA, draudimą, ar neturi, ar laminuotas pasas ar ne, surašai sutartį su pardavėju kaip visada ir jis važiuoja į regitrą deklaruoti pardavimo tavo vardu, kad ir išregistruota TP, nesvarbu, visi duomenys likę duombazėj, o tu, kai jau susitvarkai, nesvarbu kada, važiuoji registruoti TP savo vardu pagal tvarką su TA, draudimu, pirkimo sutartim[/quote]

Tai galioja tik su LT registruotu transportu., jei rusiški dokumentai, tai jau netinka ši schema.[/quote]
Apie atvejį su rus dokumentais, skaityti sekantį pranešimą :puiku:
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Drafius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 20 Gru 2014, 19:05

Re: Auto/moto registravimas

Standartinė Drafius »

savininkas yra miręs. Yra gyva žmona. Ką reikėtų daryti, kad galėčiau prisiregistruoti. Ar tinka žmonos pardavimo sutartis?