Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė boolidas »

boolidas rašė:Norejau paklausti. Kas siuo metu yra skyrelio "Kas tai yra? Kieno tai dalis?..." moderatorius?

atsakymo sulauksiu?
868338514
Vartotojo avataras
PASHKA31
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 19 Kov 2008, 21:01
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė PASHKA31 »

boolidas rašė:
boolidas rašė:Norejau paklausti. Kas siuo metu yra skyrelio "Kas tai yra? Kieno tai dalis?..." moderatorius?

atsakymo sulauksiu?


Bent jau parašyta, kad LaurynasC, o kas iš tikrųjų tai dabar jau niekas nežino...
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė boolidas »

PASHKA31 rašė:
boolidas rašė:
boolidas rašė:Norejau paklausti. Kas siuo metu yra skyrelio "Kas tai yra? Kieno tai dalis?..." moderatorius?

atsakymo sulauksiu?


Bent jau parašyta, kad LaurynasC, o kas iš tikrųjų tai dabar jau niekas nežino...

Jis sake, kad pasitrauke is moderatoriu, todel ir klausiu.
868338514
Vartotojo avataras
Hobis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: 04 Spa 2005, 17:24
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Hobis »

Protingai parašiai, pritariu. Forumas pasidarė nebeįdomus kai moderatoriais tapo nesubrendęs "krūtas" jaunimėlis, su savo išskirtinėmis taisyklėmis, kur vieniems leidžiama, kitiems ne.
Kas tas "Pjeras", kuris nori turėti apie kitus informaciją, o pats net neparašęs iš kokio miesto? Gal bijo, kad jį pažins? Tokie veikėjai dažniausiai drąsūs tik internete.



virgas rašė:
iz 49 rašė:Ar nebutu galima tiesiog padaryti apklausos? butu aisku kiek forumieciu sutinka su naujaja tvarka, o kiek ne.
Aš nesuprantu, negi jūs kai kurie iš tiesų tokie naivūs? Kuo dėta čia apklausa, patenkinti ir nepatenkinti, pritariantys ir nepritariantys, sutinkantys ir nesutinkantys? Forumas yra privatus, jis yra dviejų žmonių, priimančių sprendimus nuosavybė. Jie jį nusipirko ir jiems spręst, kaip jų investicija atsipirkinės ir neš jiems pelną. Jei kažkas čia pasielgė neetiškai ir turi būti smerkiami ir kritikuojami, tai asmenys, pardavę nekomercinį, entuziastų bendruomenės laisvanoriškai ir be pelno siekio sukurtą forumą, t.y.- mus visus ir mūsų visų suneštą milžinišką kiekį neįkainojamos informacijos, net neišsiderant kažkokių, bendruomenei palankių sąlygų ir garantijų.
Apmaudu tik, kad savininkai patys nieko bendro neturi su oldtimer judėjimu. Todėl kai kurie jų sprendimai, neįsiklausant į bendruomenės siūlymus ir patarimus, į viską žvelgiant tik pro komercijos prizmę gali būti žalingi tiek visai bendruomenei, tiek jiems patiems. Šis forumas- tai nemažas socialinis vienetas, brandžių žmonių turinčių ar išsilavinimą, ar tiesiog gilią gyvenimišką patirtį čia yra daug, todėl galbūt geriau būtų, jei sprendimai, kad ir patys nepopuliariausi, nebūtų "vyniojami į vatą", o arogancija, kuri deja irgi kartais juntama- ne pats geriausias būdas dialogui.

Ta proga prašyčiau perkelti šią temą viewtopic.php?f=56&t=40247&p=353133#p353133 į "Antikvarinių daiktų" skyrių. Taip jau nutiko, kad joje nėra jokios komercijos, ji gyva, daug kam įdomi ir norėtųsi joje bendraut su žmonėmis, o "tapatybės tvirtinti" aš, bent jau kol kas, dėl įvairių priežasčių negaliu. Pavadinimą, kad jis neturėtų sąsajų su supirkimu, aš pakeisiu.

Reklama pašalinta
GAZ-51A, GAZ-63
tel.862071805
Vilnius
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Sistemos klaida. Dienos eigoje atsiras. Atleiskite
ceckus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 03 Lie 2010, 16:13
Miestas: Moletai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė ceckus »

sveiki, pas mane kazkas atsitiko kai kuriose temose negaliu parasyti pranesimo, o kai kuriose skiltyse sukurti naujos temos.
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Arisimo »

ceckus rašė:sveiki, pas mane kazkas atsitiko kai kuriose temose negaliu parasyti pranesimo, o kai kuriose skiltyse sukurti naujos temos.


O 10 litų ar tamsta sumokėjai, kad visose temose nori rašyti? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ceckus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 03 Lie 2010, 16:13
Miestas: Moletai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė ceckus »

kaip suprast?
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Arisimo »

Yra temose tokios kaip Parduodu, perku ir dar kelios, kol 10 litų nepervesi(nepatvirtinsi savo tapatybės) tol tose temose ir negalėsi, nei kurti, nei atsakyti. Čia buvo be galo įdomi diskusija apie tą 10 litų, bet aš nepradėsiu iš naujo. Sėkmės
ceckus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 03 Lie 2010, 16:13
Miestas: Moletai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė ceckus »

kur man juos pervesti?