Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
pxaxuxlxixuxs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 371
Užsiregistravo: 13 Kov 2010, 01:53
Miestas: Pasvalys

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pxaxuxlxixuxs »

Iškilo toks klausimas. Gal įmanoma būtų šiam forumui įdiegti tapatalk plug-in? Tada jį būtų patogiau skaityti su mobiliaisiais, bei planšetėmis, turinčiais android os. Manau ne aš vienas su mobiliu čia naršau.
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats
Seniokas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 05 Kov 2010, 14:31
Miestas: Centrinė Lietuva,Panevėžys.

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Seniokas »

Norėjau balsuoti už forumo nominacija Login 2013 ,bet reikalauja būti prisiregistravus "SnukiaKnygėje" ,ko aš neturiu ir neturėsiu.Ar yra kitoks būdas prabalsuoti už forumo nominacija?
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė...Ir ji gali nesutapti su kitų nuomone.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Deja ne. Tikimes, kad uzteks komisijos balsu, dekojame visiems uz pagalba ir pastangas. Atleiskit uz rasyba.
Vartotojo avataras
piccolo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 541
Užsiregistravo: 07 Vas 2007, 18:42
Miestas: Stungiai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė piccolo »

Kas per cirkas, kad i e-mail'a pradejo siusti zinutes apie "naujas temas pardavimu skiltyse, pasisakymus tose temose"? Pilnas e-mail'as ir visai neaktualu tokios zinutes.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė mariussta »

Klausimas administratoriams,- pagal kokius kriterijus renkami(skiriami) moderatoriai? Dėl senujų moderatorių viskas aišku. Lauksiu atsakymo,dėkoju.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

mariussta rašė:Klausimas administratoriams,- pagal kokius kriterijus renkami(skiriami) moderatoriai? Dėl senujų moderatorių viskas aišku. Lauksiu atsakymo,dėkoju.

Pagal vartotojo aktyvumą, profesionalumą, pačio vartotojo pasisiūlymą būti moderatoriumi, bei kitų moderatorių pritarimą tam.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

piccolo rašė:Kas per cirkas, kad i e-mail'a pradejo siusti zinutes apie "naujas temas pardavimu skiltyse, pasisakymus tose temose"? Pilnas e-mail'as ir visai neaktualu tokios zinutes.

Tikriausiai per klaidą užsiprenumeravote visą forumą. Atsisakykite prenumeratos.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė mariussta »

Pozityvus rašė:
mariussta rašė:Klausimas administratoriams,- pagal kokius kriterijus renkami(skiriami) moderatoriai? Dėl senujų moderatorių viskas aišku. Lauksiu atsakymo,dėkoju.

Pagal vartotojo aktyvumą, profesionalumą, pačio vartotojo pasisiūlymą būti moderatoriumi, bei kitų moderatorių pritarimą tam.
Ačiū! Atsakėte kaip tikras valdžios atstovas,- taip atsako seimo, vyriausybės ar dar kokie valdžios vyrai. Blin, vaizdialis...pagal aktyvumą...ir pačio pasisiūlymą, va čia tai jėga! P.S. Man patinka moderatoriai, kurie vos metus-du forume registruoti.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

mariussta rašė:...P.S. Man patinka moderatoriai, kurie vos metus-du forume registruoti.

Gal teisingiau būtų '...man patinka moderatorius, kuris...', kadangi peržiūrėjus moderatorių užsiregistravimo datas tik vienas moderatorius yra užsiregistravęs prieš mažiau nei dvejus metus :nežinau:
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė boolidas »

Nieko neklausiu, o pasakysiu eilini karta savo nuomone kuri niekam neidomi.
Siaip mano pasisakymas yra del mano ideto skelbimo, "Aukcionas. "Smirgelis"". Suprantu , kad daiktas ne senesnis nei 30 metu, bet manau tikrai daug kam reikalingas, o galu gale ir kaina nebaisi. Bet jei Jusu, gerb. moderatoriai nuomone sitas daiktas netinka oldtimers.lt forumui tai paaiskinkit man prasau kaip susije su forumu 30 ir daugiau metu turintys skalbiniu segtukai, jungikliai, "baleikos" ir kitas chlamas? Gal is ju galima pasigaminti inagius senoms transporto priemonems remontuoti? O gal tada as ne taip suprantu oldtimerío reiksme?
Atsakyti nebutina, bet pasvarstyti galima. ;)
868338514