Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Kam reikia, tas nepatingės paieškoti prekių ir giliau.
Jawistas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1386
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 14:19
Miestas: Miestas nepridėtas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Jawistas »

Pozityvus rašė:Kam reikia, tas nepatingės paieškoti prekių ir giliau.

Būtent, nematau aš čia problemos, mano temų aiškūs ir konkretūs pavadinimai, tikrai neima pyktis kai kažkas kitas įdeda daug detalių, o jei viska kraut į vieną temą tada tikrai būtų kokia 20 psl. ir visus peržiūrėt būtu problema. Jei man kažko reikia ir aš ieškau naudojuosi paieška kuri forume kiekvienam prieinama.
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tauras000 »

Berasydas, besiskelbdas kazkaip nedrisau visko smulkinti, bet jei cia gerai, tai OK pasireklamuosiu, iskaldysiu savo skelbimu tema :puiku: :ok:
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Jawistas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1386
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 14:19
Miestas: Miestas nepridėtas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Jawistas »

Esmė, kad temose būtų rašoma lietuviškai ir tvarkingai, kad dalį ar kažkokį kitą daiktą būtų galima per paiešką lengvai rasti, tuomet visiems būtų lengviau.
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tauras000 »

Jawistas rašė:Esmė, kad temose būtų rašoma lietuviškai ir tvarkingai, kad dalį ar kažkokį kitą daiktą būtų galima per paiešką lengvai rasti, tuomet visiems būtų lengviau.

Na tai jau cia beabejo pasistengsime, kaip sakoma "Kad uodas neturetu nosies kur pasismailinti" :ok: Panaudosime terminus kaip : Vazta, dekle, serdesas ir kt. :yahooo: ir jau tikrai ne kaip tamstos visokie "Bordociokai " jei jau prakalbote apie rasyma lietuviskai, tai jau prasome paciam taip rasyti :protingas:
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Vartotojo avataras
Mazaspiktas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 07 Lap 2013, 22:32

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Mazaspiktas »

Jawistas rašė:
Pozityvus rašė:Kam reikia, tas nepatingės paieškoti prekių ir giliau.

Būtent, nematau aš čia problemos, mano temų aiškūs ir konkretūs pavadinimai, tikrai neima pyktis kai kažkas kitas įdeda daug detalių, o jei viska kraut į vieną temą tada tikrai būtų kokia 20 psl. ir visus peržiūrėt būtu problema. Jei man kažko reikia ir aš ieškau naudojuosi paieška kuri forume kiekvienam prieinama.

Mane asmeniskai nervina kaip temos sukuriamos atskiros kiekvienai detalei ar "guoliui". Galvoju jeigu jau prakalbom apie paieskos sistema, tai mano galva paieska indeksuoja ne tik temu pavadinimus, o butent zmoniu postus, ju zodzius, taip, kad sukurus viena riebia tema su 20 puslapiu,arba bent jau ne po viena detale kaip dabar, butu galima rasti irgi per paieska nesunkiai, nesiknisant tarp tu 20 puslapiu...
varamas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 760
Užsiregistravo: 22 Sau 2006, 10:47
Miestas: Utena

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė varamas »

Jawistas rašė:
Pozityvus rašė:Kam reikia, tas nepatingės paieškoti prekių ir giliau.

Būtent, nematau aš čia problemos, mano temų aiškūs ir konkretūs pavadinimai, tikrai neima pyktis kai kažkas kitas įdeda daug detalių, o jei viska kraut į vieną temą tada tikrai būtų kokia 20 psl. ir visus peržiūrėt būtu problema. Jei man kažko reikia ir aš ieškau naudojuosi paieška kuri forume kiekvienam prieinama.

Kategoriškai su tamsta nesutinku.Turi sukūręs puikią temą
viewtopic.php?f=10&t=46992
Tai kodėl į ją nesudėjus ir visas kitas detales?Nedera kurti temų dėl panonia raktelio,panonia spynelės ir t.t.Tai tik pigus populiarumo vaikymasis ir nesiskaitymas su kolegomis forumiečiais.
Pauliukelis

Re:

Standartinė Pauliukelis »

Kipshas rašė:Taigi mielieji, pabūsim kurį laiką labai labai griežti, kol nesuprasite vienos pagrindinės taisyklės -

Įspėjimus, pamokymus, perspėjimus, auklėjimus ar kitus panašius dalykus forumo dalyviams dėl forumo tvarkos ir taisyklių laikymosi gali duoti TIK FORUMO MODERATORIAI.

Kadangi moderatoriai seka kiekvieną forume pasirodančią žinutę, Jūsų panašūs rašinėjimai yra tik bereikalingas forumo teršimas.

O kas kontroliuoja Moderatorius? Povkė78 neatlieka savo moderatoriaus darbu. Prašiau sukelti skelbimus i mano viena tema, tai jis atsakė: pats susikelk, kas aš tau tarnaitė. Ir ištrynė visus. Tai čia taip kuriate gerove su tokiais moderatoriais!? Amžinai grasina, terorizuoja. Gal imkitės ir jūs kokių nors priemonių! Ar tai jums normalu!
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

Parodyk tą žinutę kuria prašei.
Jei nori būti išjuoktas forume galiu visiems parodyt tavo man siųstas Až.
Ir nepamiršk, kad buvai perspėtas, kad jei nesusitvarkysi savo pranešimų, jie bus ištrinti.
Visas forumas matė.
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Fon »

Buvoskelbimas apie Zuendapp K800-600 reduktorių . Niekaip nenorėjo atsidaryt , o po to ir išvis dingo . Gal kas galėtų paaiškint tokį kataklizmą ?

Pardon , vėl atsirado ...
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok