Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Wejas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 20 Kov 2010, 23:53
Miestas: Kaunas

Standartinė Wejas »

Sveiki, norejau paklausti kodel mano skelbimas pazymetas juodu tasku? Skelbimas, kad parduodu r16 ratus opozitams.
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re:

Standartinė laimisas »

Wejas rašė:Sveiki, norejau paklausti kodel mano skelbimas pazymetas juodu tasku? Skelbimas, kad parduodu r16 ratus opozitams.

Visos temos, kuriose esi kažką parašęs yra pažymėtos juodu tašku. Nuo šiol ir ši.
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
Vartotojo avataras
xaker65
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 27 Gru 2010, 22:15
Miestas: Mazeikiai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė xaker65 »

Labas,
kodel buvo pasalintas mano skelbimas su parduodama partupeja? Kuom netiko skelbimas?

Aciu.
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

xaker65 rašė:Labas,
kodel buvo pasalintas mano skelbimas su parduodama partupeja? Kuom netiko skelbimas?
Aciu.

Netiko metai - 1989.
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
blazas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 04 Geg 2011, 18:54
Miestas: Prienai-Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė blazas »

Gerb. moderatoriai,ar nebūtų laikas sukurt atskirą forumą vie tik aukcionams?Manau pastebėjot,kad kai kuriuose forumuose žymiai padaugėjo skelbiamų aukcionų ir tuo nustumenčių kitų narių šviežiai paskelbtas ar atnaujintas temas.Tikiuos tai ne vien man tokia mintis kirba paskutiniu metu :galvoti: :D .
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Raimis »

blazas rašė:Gerb. moderatoriai,ar nebūtų laikas sukurt atskirą forumą vie tik aukcionams?Manau pastebėjot,kad kai kuriuose forumuose žymiai padaugėjo skelbiamų aukcionų ir tuo nustumenčių kitų narių šviežiai paskelbtas ar atnaujintas temas.Tikiuos tai ne vien man tokia mintis kirba paskutiniu metu :galvoti: :D .

Pritariu.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
kajot
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 13 Spa 2013, 10:46
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė kajot »

Raimis rašė:
blazas rašė:Gerb. moderatoriai,ar nebūtų laikas sukurt atskirą forumą vie tik aukcionams?Manau pastebėjot,kad kai kuriuose forumuose žymiai padaugėjo skelbiamų aukcionų ir tuo nustumenčių kitų narių šviežiai paskelbtas ar atnaujintas temas.Tikiuos tai ne vien man tokia mintis kirba paskutiniu metu :galvoti: :D .

Pritariu.

pritariu
Vartotojo avataras
gkeleris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 439
Užsiregistravo: 05 Gru 2010, 15:40
Miestas: Vilnius-Seda :)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė gkeleris »

Apskritai siūlai padaryti tokią temą vien popierizmams visokiems (nežinau kaip kitaip pavadinti), nes šiuo metu tikrai per daug yra visokių nuotraukų ar atviručių kurios pardavinėjamos aukcionuose po vieną, o daugelio apskritai jos visai nedomina, o jų tiek daug kad tiesiog maišosi :)
Tel.: 869644916
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė GINTIL »

kajot rašė:
Raimis rašė:
blazas rašė:Gerb. moderatoriai,ar nebūtų laikas sukurt atskirą forumą vie tik aukcionams?Manau pastebėjot,kad kai kuriuose forumuose žymiai padaugėjo skelbiamų aukcionų ir tuo nustumenčių kitų narių šviežiai paskelbtas ar atnaujintas temas.Tikiuos tai ne vien man tokia mintis kirba paskutiniu metu :galvoti: :D .

Pritariu.

pritariu

Pritarčiau, bet ar neatsiras kita problema, kai aukcionų forume bus sušliejamos tokiu būdu parduodamos transporto priemonės, jų dalys, senienos, antikvariniai daiktai ir dar kažko masė iš skelbimų skyrelio?.. :susigedes:
Gal užtektų aukcionams panaikinti prioritetą kaboti virš kitų pranešimų. :roll:
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tauras000 »

blazas rašė:Gerb. moderatoriai,ar nebūtų laikas sukurt atskirą forumą vie tik aukcionams?Manau pastebėjot,kad kai kuriuose forumuose žymiai padaugėjo skelbiamų aukcionų ir tuo nustumenčių kitų narių šviežiai paskelbtas ar atnaujintas temas.Tikiuos tai ne vien man tokia mintis kirba paskutiniu metu :galvoti: :D .

Pritariu 100%
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353