Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė boolidas »

Koks skirtumas kiek pasakys tau kaina, jei tinka perki, netinka deriesi arba neperki. As zinau, kad daug kas is cia esanciu yra skrudzai, ir uz maziausia smulkema kuri ir taip nedaug kainuoja, bando nusidereti paskutinius 10 centu. Atleiskit man ponai, as ne toks, ir jai man pasakyta kaina tinka, nusiperku, jei ne- ne , o neverkiu, oj kokia neteisybe, kaip brangu, kodel jam pigiau , o man brangiau, ypac jei ner del ko verkti, nes tu net nezinai uz kiek kitam kas buvo parduota. Atsipalaiduokit zmones, taisykles yra gerai, ir as nesakau, kad jas reikia pazeidineti, bet kas per daug tas nesveika.
868338514
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

boolidas rašė:Koks skirtumas kiek pasakys tau kaina, jei tinka perki, netinka deriesi arba neperki. As zinau, kad daug kas is cia esanciu yra skrudzai, ir uz maziausia smulkema kuri ir taip nedaug kainuoja, bando nusidereti paskutinius 10 centu. Atleiskit man ponai, as ne toks, ir jai man pasakyta kaina tinka, nusiperku, jei ne- ne , o neverkiu, oj kokia neteisybe, kaip brangu, kodel jam pigiau , o man brangiau, ypac jei ner del ko verkti, nes tu net nezinai uz kiek kitam kas buvo parduota. Atsipalaiduokit zmones, taisykles yra gerai, ir as nesakau, kad jas reikia pazeidineti, bet kas per daug tas nesveika.

Po tokių šnekų dažniausiai pasipila komentarai, kad susitariau dėl daikto, bet kitas pasiūlė daugiau ir likau ant ledo.
Todėl geriau vykdom švarią prekybą ir nebus tokių ginčų.
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė boolidas »

Tik tokia ir vykdau. O nuskriaustu atsiranda visuomet. :)
868338514
Coolguy981
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 16 Sau 2012, 02:36

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Coolguy981 »

Sveiki. Siūlau įvesti taisyklę dėl pirkimo skelbimų atnaujinimo. Nes kiek matau, yra piktnaudžiaujama, kai nepateikiama jokia vertinga informacija, o skelbimas iškeliamas jau sekančią dieną. Siūlyčiau leisti atnaujinti tokius skelbimus, kad ir po savaitės, nepateikiant jokios vertingos informacijos, parašant "vis dar ieškoma", "aktualu" ir pan.
Perku ш ir д mopedų variklių detales.
viewtopic.php?f=57&t=54167
Vartotojo avataras
Sasha
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 16 Kov 2010, 19:16
Miestas: Veisiejai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Sasha »

2) Visos komercinių skelbimų temos gali būti atnaujinamos tik pateikiant papildomą vertingą informaciją. Pardavimų skelbimuose prie papildomos informacijos priskiriamas ir kainos sumažinimas ne mažiau kaip 5%

o kas gali pasakyti kad kainos didinimas nėra vertinga informacija?
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

Sasha rašė:2) Visos komercinių skelbimų temos gali būti atnaujinamos tik pateikiant papildomą vertingą informaciją. Pardavimų skelbimuose prie papildomos informacijos priskiriamas ir kainos sumažinimas ne mažiau kaip 5%
o kas gali pasakyti kad kainos didinimas nėra vertinga informacija?

Aš galiu pasakyti.
Jei parduodamos prekės komplektacija papildoma - tuomet kainą galima padidinti.
Pagal tavo logiką, atnaujinant skelbimą, lygiai taip pat galima rašyti tą pačią kainą ir aiškinti, kad kainos priminimas yra vertinga informacija.
Neapsimetinėk :soske:
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Arba padidini kainą, tuomet vėl sumažini, pasaka be galo.
Vartotojo avataras
Sasha
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 16 Kov 2010, 19:16
Miestas: Veisiejai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Sasha »

laimisas rašė:
Sasha rašė:2) Visos komercinių skelbimų temos gali būti atnaujinamos tik pateikiant papildomą vertingą informaciją. Pardavimų skelbimuose prie papildomos informacijos priskiriamas ir kainos sumažinimas ne mažiau kaip 5%
o kas gali pasakyti kad kainos didinimas nėra vertinga informacija?

Aš galiu pasakyti.
Jei parduodamos prekės komplektacija papildoma - tuomet kainą galima padidinti.
Pagal tavo logiką, atnaujinant skelbimą, lygiai taip pat galima rašyti tą pačią kainą ir aiškinti, kad kainos priminimas yra vertinga informacija.
Neapsimetinėk :soske:


Jūsų taisyklėse tai nėra nurodyta, tai vat kadangi jūs labai jau čia visi vadovaujaties taisyklėmis tai ir aš jomis vadovautis pradėsiu ir patys pradėkit suprasti savo taisykles.
O mano kaina padidėjo todėl kad parduodamos prekės vertė padidėjo todėl ir turėjau ja padaryti didesne, ar dabar viskas jums aišku?
sss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 386
Užsiregistravo: 16 Sau 2006, 12:32
Miestas: Pasvalys

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė sss »

Kodėl negaliu redaguoti svo skelbimų? pardavus daigtus reikia redaguoti pirmą žinutę ir pakeisti statusą į (PARDUOTA), bet nebėra "keisti" mygtuko (anksciau budavo...)
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė boolidas »

Sveiki
Norejau pasiteirauti moderatoriu ir forumo kureju, gal laikas butu sukurti skilti "Siukslynelis", kur butu talpinamos temos ir skelbimai nesusije su senovninemis transporto priemonemis, kaip kad skelbia uzrasas ant musu forumo titulinio puslapio virsuje? Ten galetu visi prekiauti, klausti ir siaip rasineti postringavimus nesusujusius su musu forumo tematika.
Atsakyti ar pakomentuoti butina. Aciu
868338514