Auto/moto registravimas

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderators: Baronas, Moderatoriai

Forum rules
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
User avatar
408
Forumietis
Forumietis
Posts: 548
Joined: 2010 Jan 24 Sun, 22:44
Location: Klaipeda
Contact:

Re: Auto/moto registravimas

Post by 408 »

Normaa69 wrote:Dar vienas klausimėlis, o turint tą įgaliojimą parašytą ant savęs, galima paskui kitam žmogui tą mašiną dovanoti prieš registraciją ? Nereikės vėl atgal pas tą patį notarą važiuoti ?


Dovanot negalima kol neprisiregistruosi , jeigu neregistruosi - tai tik vėl per notara .
M 408 1968 MZMA
M 2140 1979 AZLK
M 21406 1980 AZLK
GAZ 2401 1975
IŽ P-3 1984
IŽ J-2K 1966
Elektron 1979
Ryga 5 1968
8 650 26254
User avatar
Normaa69
Forumietis
Forumietis
Posts: 112
Joined: 2015 Mar 08 Sun, 22:54
Location: Vilkaviškis

Re: Auto/moto registravimas

Post by Normaa69 »

408 wrote:
Normaa69 wrote:Dar vienas klausimėlis, o turint tą įgaliojimą parašytą ant savęs, galima paskui kitam žmogui tą mašiną dovanoti prieš registraciją ? Nereikės vėl atgal pas tą patį notarą važiuoti ?


Dovanot negalima kol neprisiregistruosi , jeigu neregistruosi - tai tik vėl per notara .

6. Sutartis sudaryta trimis egzemplioriais: du iš jų duodami šalims, trečias lieka notaro biurui.

O tai kas čia, automobilio dovanojimo sutartyje ? Tai taip išeina, kad vis tiek reikia pas notarą važiuoti.
User avatar
pofke78
moderatorius
moderatorius
Posts: 1908
Joined: 2011 Apr 11 Mon, 10:23
Location: Kaunas

Re: Auto/moto registravimas

Post by pofke78 »

Kaip tu gali dovanot ne savo daiktą?
O tavo jis bus tada, kai registracijos dokumente bus tavo vardas pavardė ir asmens kodas.
User avatar
GameOveris
Forumietis
Forumietis
Posts: 129
Joined: 2009 Feb 08 Sun, 22:03
Location: Kupiškis

Re: Auto/moto registravimas

Post by GameOveris »

Dabar tokioje situacijoje esu, kad noriu prisiregistruoti ižą ant savęs, bet savininkas jau jį išregistravo ir atidavė senojo tipo dokumentus regitrai, sakė turi tik kažkokią pažymą. Klausimas, ar būtų galima jį vėl priregistruoti? Ir žinoma reikės vežtis motociklą numerių sutikrinimui? Ar reikės ekspertizės? Kiek toks malonumas kainuos, gal man net neverta prasidėt? Dėkui už atsakymus.
User avatar
408
Forumietis
Forumietis
Posts: 548
Joined: 2010 Jan 24 Sun, 22:44
Location: Klaipeda
Contact:

Re: Auto/moto registravimas

Post by 408 »

GameOveris wrote:Dabar tokioje situacijoje esu, kad noriu prisiregistruoti ižą ant savęs, bet savininkas jau jį išregistravo ir atidavė senojo tipo dokumentus regitrai, sakė turi tik kažkokią pažymą. Klausimas, ar būtų galima jį vėl priregistruoti? Ir žinoma reikės vežtis motociklą numerių sutikrinimui? Ar reikės ekspertizės? Kiek toks malonumas kainuos, gal man net neverta prasidėt? Dėkui už atsakymus.


Dėl ekspertizės nežinau , bet atstatyti Ižo dokumentus galima ir be jokių probemų , Svarbu kad savininkas gyvas ir yra regitros pažyma . Kainuos nedaug .
M 408 1968 MZMA
M 2140 1979 AZLK
M 21406 1980 AZLK
GAZ 2401 1975
IŽ P-3 1984
IŽ J-2K 1966
Elektron 1979
Ryga 5 1968
8 650 26254
User avatar
GameOveris
Forumietis
Forumietis
Posts: 129
Joined: 2009 Feb 08 Sun, 22:03
Location: Kupiškis

Re: Auto/moto registravimas

Post by GameOveris »

408 wrote:
GameOveris wrote:Dabar tokioje situacijoje esu, kad noriu prisiregistruoti ižą ant savęs, bet savininkas jau jį išregistravo ir atidavė senojo tipo dokumentus regitrai, sakė turi tik kažkokią pažymą. Klausimas, ar būtų galima jį vėl priregistruoti? Ir žinoma reikės vežtis motociklą numerių sutikrinimui? Ar reikės ekspertizės? Kiek toks malonumas kainuos, gal man net neverta prasidėt? Dėkui už atsakymus.


Dėl ekspertizės nežinau , bet atstatyti Ižo dokumentus galima ir be jokių probemų , Svarbu kad savininkas gyvas ir yra regitros pažyma . Kainuos nedaug .


Vat dabar ir įdomiausia, ar reikės ekspertizės, nes ji tai ne grąšius kainuoja :) Bet dėkui už atsakymą.
minikrosas
Forumietis
Forumietis
Posts: 71
Joined: 2011 Feb 28 Mon, 20:01

Re: Auto/moto registravimas

Post by minikrosas »

reikes vestis motocikla i regitra ten sutikrins kebulo numerius ir viskas, kainuos irgi nedaug :)
User avatar
408
Forumietis
Forumietis
Posts: 548
Joined: 2010 Jan 24 Sun, 22:44
Location: Klaipeda
Contact:

Re: Auto/moto registravimas

Post by 408 »

Praeitą penktadienį buvau Regitroje Klaipėdoje dėl auto perrašymo naujam savininkui ( auto registruota buvo dabartinėj Lietuvoj ) , reziumė - jeigu auto išregistruota , tai kol nebus techninės apžiuros ir draudimo , tai naujam savininkui nepriregistruos , taip pat neperašys savininko duomenų pakeitimo .
Keista tai kad vasario pradžioje Kaune man perrašė motorolerį be didelių problemų ( dokumentai tarybinių laikų )
M 408 1968 MZMA
M 2140 1979 AZLK
M 21406 1980 AZLK
GAZ 2401 1975
IŽ P-3 1984
IŽ J-2K 1966
Elektron 1979
Ryga 5 1968
8 650 26254
Sazam
Naujokas
Naujokas
Posts: 1
Joined: 2014 Aug 30 Sat, 16:46

Re: Auto/moto registravimas

Post by Sazam »

Sveiki pas mane cia tokia situacija kad turiu motocikla su senais rusiskais numeriais, esu jo teisetas savininikas, bet esu pametes jo rusiskus dokumentus ir noreciau ji dabar uzregistruoti. Galbut kasnors zinote ka tokioje situacijoje daryti?
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Posts: 831
Joined: 2011 Mar 30 Wed, 15:37
Location: Druskininkai

Re: Auto/moto registravimas

Post by tauras000 »

Sazam wrote:Sveiki pas mane cia tokia situacija kad turiu motocikla su senais rusiskais numeriais, esu jo teisetas savininikas, bet esu pametes jo rusiskus dokumentus ir noreciau ji dabar uzregistruoti. Galbut kasnors zinote ka tokioje situacijoje daryti?

Surenki kaimynų liudijimus, kad ne mažiau 10 metų (?) matė tave su motociklu tvarkingai važinėjantį, paskui eini į policiją, ten užklausia duombazėje ar toks nepaieškomas, nevogtas, praeis kažkiek laiko, gal 2sav. gal daugiau ir su visais popieriais kreipiesi į teismą, dėl nuosavybės į motociklą liudijančio dokumento atkūrimo, o jau teismas dar gal toliau siųs.
Va kažkas taip panašiai.
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Post Reply