Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Apie forumo jaunimą ir senimą

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

_Valdas_
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 08 Bir 2009, 15:56
Miestas: Degučių k.

Standartinė _Valdas_ »

TawaS rašė:O aš ne :) aš prieš visokius mokesčių ėmimus :)


Čia ne ėmimas - čia mokestis laisva valia. Jei nenori mokėti - informacijos iš forumo nereikia. Man ši informacija reikalinga - ir kolkas galiu susimokėti - ir susimokėsiu. Viskas elementariai paprasta.

Nemokami dalykai arba nekokybiški arba prieinama iki nekokybiškumo (nors ir kaip Raimis stengėsi forumo kokybę palaikyti).
Audi 80 Quattro
Iž Planeta 5
RIGA 13
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Nu tai ir aukokit jūs :D Bet tai nesibalsuokit už privalomą :) ivedam VIP narystę, ten susimoki už 3mėn ir galėsi vip narys būt :lol:

mano nuomone tokie projektai turi būt nemokami, kaip žmonių užimtumo skatinimas, va aš restauruoju, noriu pasidžiaugti ir pasidalinti vargeliais su kitais... :)
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
Jaunuolis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 19 Bal 2009, 20:46
Miestas: Ignalina

Standartinė Jaunuolis »

AČIŪ ponas Raimi už puikų moderatoriaus darbą ir labai tikiuosi, kad Jūs liksite šio forumo moderatoriumi ir ateityje.
Nepatikėjau savo akimis kai atsidariau forumą, galvojau gal techniniai nesklandumai, tačiau, kai perskaičiau visa tema nuo pradžių, tai negalėjau sutvardyti nusivylimo protrūkio, nes šis forumas yra mano pusė gyvenimo,nes šiame forume prasidėjo mano pirmieji žingsniai oldtimerių gyvenime, pirmosios pamokos ir t.t..
Aš už mokestį , gal taip pagerės forumo dalyvių kultūra, bei bus atlygis šio forumo savininkui, bei moderatoriams.
Forume per dieną praleidžiu 4-5h, todėl galėčiau padėti prižiūrėti kokią nors skiltį.
Marius 861395665 arba mariusrudzinski@gmail.com
boolidas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 11:13
Miestas: Vilnius

Standartinė boolidas »

Mokestis butu geras dalykas. Pavyzdziui fiksuotas metinis, arba tu dvieju procentu pervedimas. Tai atbaidytu daug nerimtai nusiteikusiu, reklamuojanciu savo prekes, pardavinejanciu su forumu nesusyjusius daiktus ir kitaip tersianciu zmoniu. O uz gera informacija simboliskai susimoketi karta per metus tikrai nera sudetinga.
868338514
algisb2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 09 Rgp 2007, 14:17
Miestas: LYGUMAI

Standartinė algisb2 »

Matau pilstom iš tuščio į kiaurą,palukėkim ką nuspręs adminai.O moderatorių reiktų daugiau,jei reikia galiu pasisiūlyti pardavimų skyriuję.Tvarkos reikia. :!:
Vartotojo avataras
LEWIS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: 20 Lap 2008, 20:19
Miestas: Kaunas

Standartinė LEWIS »

algisb2 rašė:Matau pilstom iš tuščio į kiaurą,palukėkim ką nuspręs adminai.O moderatorių reiktų daugiau,jei reikia galiu pasisiūlyti pardavimų skyriuję.Tvarkos reikia. :!:

BŪTENT.Ir nejaugi taip sunku, išmokti rašyti be KLAIDŲ.(Ar mokyklose jau nebemoko? :roll:)
Vartotojo avataras
Dziadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 26 Lap 2009, 22:48
Miestas: Kaunas

Standartinė Dziadas »

Palaikau mokama naryste.
Daugelis cia perka-parduoda, turi is to nauda, o moderatoriai ir kiti prisidedantys dirba kitu labui kaip labdara. TAI NETEISINGA.
Pritariu mokamai narystei. Seniai reikejo iskelti sia ideja.
Izh 56 `60
Izh 56 `59
Izh Planeta 2 `62
Vartotojo avataras
GERASS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1241
Užsiregistravo: 20 Rgs 2008, 23:14
Miestas: Panevėžys

Standartinė GERASS »

Manau po šitokio incidento,forume atsiras ir kultūra ir pagarba viresniesiams.Dėl simbolinio mokestčio pritariu,galbūt už jį galima būtu ne moderatoriams algas mokėti,o kad ir vidurvasarį padaryti susibėgimą.
Mokestis atbaidytu prekybos ir reklamos agentus (aš netoks :oops: )
Kaip supratau,forumas išliks,nėra ko nukabinti nosių,bet kad foruma išlaikyti ir toliau palaikyti gera varda visoje Lietuvoje reikia kardinalių sprendimų,pokyčių.
Ačių už dėmesį.
Mes visi laukiame platesnio forumo repertuaro :-)
Reikia mėgti tai,ką darai,net ir grubiausias pakyla iki kurybos...
Motociklų emblemų gamyba ir kitos reklamos paslaugos 863584506
Vartotojo avataras
jonny
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 623
Užsiregistravo: 17 Spa 2004, 15:22
Miestas: Vilnius

Standartinė jonny »

Dabar nelaikas cia verkslenti, atsiprasineti, siulyti savo idejas, kaip turejo buti.
Galbut moderatoriai taip pat turi ka pasakyti del musu :?: Isklausykime ju nuomoniu..
P.S. Didele padeka sukurusiems, priziurejusiems, rasiusiems forume :!:
Vartotojo avataras
lari
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 09 Spa 2007, 15:37
Miestas: vilnius

...

Standartinė lari »

Jiezus.... pasigailek mus :melstis: .Grazink mums Raimunda.Sutinku ir mokescius moketi ir buti tik sio forumo skaitytoja ir ir ismokti lietuviu kalbos gramatika, kad tik gryztu musu moderatorius .Raimi,vernis ja tebe vso prosciu . :buckis: