Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Apie forumo jaunimą ir senimą

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Apie forumo jaunimą ir senimą

Standartinė Fon »

Noriu atsiprašyt moderių už mus nesusipratėlius :oops: Raimi , mes tikrai daugiau taip nedarysim (mažiau - irgi :wink: ) Rašiau rašiau šita tema , kad reikia diskusiją perkelt į jai tinkamą vietą , o kai reikėjo išsiūst - radau , kad jau užrakinta ... taigi , jei liko norinčių pasisakyt - darom tai čia
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8588
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Manęs atsiprašinėti nereikia, nuo šiol aš- tik eilinis forumietis. Stengsiuosi laikytis taisyklių: ir galiojančių dabar, ir, neabejoju, atsirasiančių greitu laiku.
Sėkmės visiems.
Tai aš turėčiau atsiprašyti visų, kurie dėl mano moderatoriavimo turėjo vienokių ar kitokių nepatogumų. Labai atsiprašau.
Jau minėjau vienoje temoje, bet pasikartosiu ir čia:
Stabdau savo, kaip moderatoriaus, darbą.
Paskutinį kartą redagavo Raimis 24 Kov 2010, 23:28, redaguota 3 kartą(us).
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
viktoras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 10 Vas 2004, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė viktoras »

Na, as irgi persiprasau :oops: Tiesa sakant, paskutiniu metu toks ispudis, kad tik Raimundas ir moderavo...
Na, bet kadangi tyleti negaliu, tai ikisiu savo trigrasi.
Gerbiamieji,
kazkada Dievas dave zmonem desimt isakymu. Viskas labai aisku ir paprasta isdestyta, ka turim daryti ir ko neturim. Musu forumui uztektu dvieju:
1/ diskutuojam tik apie senovines transporto priemones, t.y. >25 metai nuo gimimo ir min. 15 metu nuo gamybos nutraukimo
2/ diskutuojam tik apie originalias TP, atstatomas iki originaliu arba kuo arciausia originalo.
Pacioje pradzioje, man rodos, butent su tokiu poziuriu cia zmones susirinko ir tam buvo ikurtas forumas - virtuali bendruomene, kurioje tiesiog visi mes esame suristi ir reikalingi vieni kitiems (administratorius, moderatoriai, nariai).
As suprantu, kad zymiai lengviau kritikuoti, nei kazka sukurti ir labai vertinu matoma ir nematoma darba visu zmoniu, kuriu deka sis forumas egzistuoja. Bet labai nesinoretu, kad nuvaziuotume i pievas ir forumas is leto tiesiog "numirtu"
Oldtimeristui nanotechnologijos yra viskas, kas užsukama mažesniu nei 22 raktu.
Vartotojo avataras
marjaxxx
Aukcionų arbitras
Aukcionų arbitras
Pranešimai: 1623
Užsiregistravo: 05 Spa 2007, 13:50
Miestas: Panevėžys - Vilnius

Standartinė marjaxxx »

Ko gero aš čia skaitausi dar prie jaunimo, bet tikrai palaikau idėją, jog forume būtų laikomąsi šių "įsakymų". Galbūt net turėtų atsirasti griežtesni reikalavimai vartotojams. Moderatoriai net iš bendro konteksto galėtų spręsti, ar šis žmogus gerina ar blogina forumo vaizdą, o tada imtis arba nesiimti priemonių.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

As irgi, Raimi, sumautai jauciuos, kad savo samprotavimais isvedziau is kantrybes. Ne tas tikslas tos temos buvo, atvirksciai: norejos parodyt kazka retesnio ir idomaus. Ka gi, reiks imt daryt taip, kaip kiti jau seniai daro- tylet.
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Taip, pasisakysiu ir aš, jaunasis forumo dalyvis. Tikrai, kai tik prisijungiau prie šio tinklapio, pranešimus buvo daug maloniau skaityti, atrodo visi gyveno draugiskai, norėjo padėti (bent tokį įspdūdį susidariau tuomet), o dabar atsibosta skaityti, kai toje pačioje temoje tą patį sako keli dalyviai (iki šiol nesuprantu, dėl ko jie vis kartoja mintis, kurios ką tik buvo išdėstytos), ginčijasi per 5 lapus dėl nieko. Kai paprašo atpažinti dalį, o kitas, motociklą matęs gal tik nuotraukose, iškart rėkia, jog čia Iž (aišku toli gražu ten iki jo..). O labiausiai erzina nauja kvaila žmonių mada - klausti, rašyti neperskaičius temos ar nepasinaudojus bent truputi paieška. Bet turbūt to nepakeisim. Aš už senajį forumą, kur žmonės prieš parašydami pagalvodavo ir gal net perskaitydavo, ką parašė :shock:
Tačiau tai priklauso nuo dalyvių, to nenorės jie - nieko ir nebus, moderatoriai visko nesužiūrės, o ir neverta.
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
mindeeee
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 31 Kov 2009, 20:37
Miestas: Utena->Vilnius

Standartinė mindeeee »

Nors esu ir jaunas. Bet reikia visiems mokėt priimt ir kito mintis, kito mąstymą, nes yra tokių žmonių, kurie netoleruoja kitokio požiūrio nei jų. Tai kartais tikrai nemalonu, kai užsipuola tikrai nekaltai.
deitomas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 20 Rgp 2007, 21:29

Standartinė deitomas »

virgas rašė:As irgi, Raimi, sumautai jauciuos, kad savo samprotavimais isvedziau is kantrybes. Ne tas tikslas tos temos buvo, atvirksciai: norejos parodyt kazka retesnio ir idomaus. Ka gi, reiks imt daryt taip, kaip kiti jau seniai daro- tylet.



As tyliu jau senai, "dedovscina'' neprieme. Bet tamsta Virgai nebandykit tylet, jus tikras forumo varikliukas !
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas

Standartinė Kipshas »

Viskas aiškiai parašyta čia:

http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?t=25472
Paskutinį kartą redagavo Kipshas 25 Kov 2010, 01:58, redaguota 4 kartą(us).
Osas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 23 Kov 2005, 11:02
Miestas: Kaunas

Standartinė Osas »

Prisidirbot... labai gaila...