Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Ramirez

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
GAZonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 11 Geg 2004, 12:20
Miestas: kaunas

Standartinė GAZonas »

Tai kame ploskes? :D tai sakyk pagelbesiu
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Per egzus neturiu laiko! :(
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Zigono jau nebera!
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Nu va siandien nuo metalo lauzo isgelbejau 1984 metu Peugeot 505GR, atidave ja man uz dyka ir dar tokia pacia pridejo dalimis, automobilis pakankamai gerai vaziuojantis (savo eiga parvazevo is Marijampoles i Kauna be jokiu problemu), nera labai baisiai supuves, aisku rankas reik pridet. Dar para ir butu buve is jo koncervu dezutes, nes jau buvo sutarta, kad atvaziuotu ir pasiimtu metalistai, o dabar ji stovi saugiai pas mane. :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo RAMIREZ 19 Rgp 2007, 22:23, redaguota 1 kartą(us).
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8623
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

RAMIREZ rašė:Nu va siandien nuo metalo lauzo isgelbejau 1984 metu Peugeot 505GR, atidave ja man uz dyka ir dar tokia pacia pridejo dalimis, automobilis pakankamai gerai vaziuojantis (savo eiga parvazevo is Marijampoles i Kauna be jokiu problemu), nera labai baisiai supuves, aisku rankas reik pridet. Dar para ir butu buve is jo koncervu dezutes, nes jau buvo sutarta, kad atvaziuotu ir pasiimtu metalistai, o dabar ji stovi saugiai pas mane. :D
Sveikinam. Parodyk, kaip atrodo :-)
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Dar...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Raimis rašė:
RAMIREZ rašė:Nu va siandien nuo metalo lauzo isgelbejau 1984 metu Peugeot 505GR, atidave ja man uz dyka ir dar tokia pacia pridejo dalimis, automobilis pakankamai gerai vaziuojantis (savo eiga parvazevo is Marijampoles i Kauna be jokiu problemu), nera labai baisiai supuves, aisku rankas reik pridet. Dar para ir butu buve is jo koncervu dezutes, nes jau buvo sutarta, kad atvaziuotu ir pasiimtu metalistai, o dabar ji stovi saugiai pas mane. :D
Sveikinam. Parodyk, kaip atrodo :-)
Dekui
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Daug maz viskas originalu isskyrus, kad magas ikistas kitas. Nors megstu perdarytus automobilius, bet sita paliksiu originala.
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8623
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Na va, nespėjau paprašyti, o jau ir vaizdai įdėti 8) Atrodo, kad labai geros būklės. Kažin kodėl jo norėjo atsikratyti? :roll:
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Raimis rašė:Na va, nespėjau paprašyti, o jau ir vaizdai įdėti 8) Atrodo, kad labai geros būklės. Kažin kodėl jo norėjo atsikratyti? :roll:
Nes nusipirko Ford Escort MKVI tipo geresne auto ir jam sita tik vieta uzeme.