Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

DerClown

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
DrageriZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 14 Geg 2006, 17:40
Miestas: Kaunas

Standartinė DrageriZ »

puikiai atrestauruotas net kilimeliai su BMW zenklu
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

Puikus darbas isties, taip pat ir automobilis graziai atrodo. :)
Vartotojo avataras
Pelyte
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 23 Lie 2006, 18:44
Miestas: Kaunas

Standartinė Pelyte »

Man ir labai gražu :boba:
Jei kada teks apsilenkti Kaune, :erzinti:
pavargau kariaut
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Kalbant apie "šeštuką" labai tinka patarlė - darbas meistrą giria... :puiku: :apllo:
Bosaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 02 Lie 2004, 21:05

Standartinė Bosaz »

Na BMW tai labai gražus, bet, bent man, senieji ratai gražiau atrodė nei dabartiniai...
Prinokes_ananasas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 16 Bal 2006, 19:33

Standartinė Prinokes_ananasas »

Bosaz rašė:Na BMW tai labai gražus, bet, bent man, senieji ratai gražiau atrodė nei dabartiniai...
Ne ratuose esmė...
DerClown
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 05 Kov 2006, 19:16
Miestas: Kaunas

Standartinė DerClown »

Kas liečia ratus, tai labai norėjau ratų su didelėm palangėm... Žinoma jūs sakysit, va tarkim Alpina ir pan, bet kažkaip laikui bėgant man pranyko tas alpinų susižavėjimas :roll:
Vartotojo avataras
gogy
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 06 Bir 2004, 21:18
Miestas: Vilnius

Standartinė gogy »

Neblogas sestukas. Ir ratai savam stiliuje. Gerai, kad modifikaciju daug nedarei. Jei ne paslaptis, tai kiek pinigeliu visas procesas atsistojo.
Geriau senas BMW nei naujas
DerClown
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 05 Kov 2006, 19:16
Miestas: Kaunas

Standartinė DerClown »

gogy rašė:Neblogas sestukas. Ir ratai savam stiliuje. Gerai, kad modifikaciju daug nedarei. Jei ne paslaptis, tai kiek pinigeliu visas procesas atsistojo.
Mašiną pirkau už 2200 eu, o visi darbai,bei dalys taip apie 2500 eu.
DerClown
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 05 Kov 2006, 19:16
Miestas: Kaunas

Standartinė DerClown »

Pagaliau radau jau pora mėn ieškotą vairą Momo Corse :D
http://i81.photobucket.com/albums/j228/ ... pyjpeg.jpg

Diametras 320 mm, žinoma galėtu būt 350 mm, bet tiks ir šis, nes nenaudoju mašinos slalomams ir driftams :wink:
Tik reik rast kitą signalo mygtuką, varžtelius ir pertraukt. Taip pat stebulėj netinka skylės, tai reiks išgręžt naujas.
Gal kas žino kur rast tuos važtelius ir pypsiu ? :roll:

Forume neleidziama talpinti nuotrauku "img" mygtuko pagalba. Laikykites forume galiojancios tvarkos.
Moderatorius (kitoks)