Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Monster

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Paulius43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1354
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 09:16
Miestas: neKaunas
Susisiekti:

Standartinė Paulius43 »

atsiprasau uz super subjektyvia nuomone, ir atsiprasau sito auto kurejo is anksto. Taip, as TIKRAI nesugebeciau nieko net panasaus padaryti. Bet tiesa sakant, ir nebandyciau... Sudinesnio automobilio dizaino neteko matyti :lol: :lol: :lol: Proporciju - 0, stilistiniu elementu - koshe, vientisumo - 0, stiliaus - -2... Bet kaip sakoma del skonio nesigincysi.. Kitiems (man irgi) kai kurie Ferrari slykstus, o kiti del tu paciu aplsta...
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 552
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Standartinė Direktorius »

Duokit MONSTRO autoriui mūsų forumo adresą, lai įsijungia. Gal ką turės pasiteisinti.
Tipo:
Privertė
rankas surišo
Akinius pametė
Pinigų bagažiniai pritrūko
kinietiška liniuotė
Laiko neužteko.
....

čia tipiniai mano konstruktorių pasiaiškinimai dėl sužlugdyto projekto.
Vartotojo avataras
Paulius43
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1354
Užsiregistravo: 20 Geg 2004, 09:16
Miestas: neKaunas
Susisiekti:

Standartinė Paulius43 »

Direktorius rašė:kinietiška liniuotė


Sitas geriausias :DDDD Nors tautiskojo "monsterio" atzvilgiu, cia butu "smegenys kinietiskos"..
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

Paulius43 rašė:
Direktorius rašė:kinietiška liniuotė


Sitas geriausias :DDDD Nors tautiskojo "monsterio" atzvilgiu, cia butu "smegenys kinietiskos"..


na man tas labiau patiko kur akinius pamete, nors visi pasiteisinimai geri, tipo gyvenimiski.;-)))
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

sestadinei apziurejau ji parodoje "gyvai". pasakysiu, kad nuotraukose atrodo geriau. abieju pusiu durys turi akivaizdu broka :(
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

kitoks rašė:sestadinei apziurejau ji parodoje "gyvai". pasakysiu, kad nuotraukose atrodo geriau. abieju pusiu durys turi akivaizdu broka :(


na man tai priekis "gyvas" labiau patiko. o brokas tai ten kur durytes su sleksciais sueina a?
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

Djorge rašė:
na man tai priekis "gyvas" labiau patiko. o brokas tai ten kur durytes su sleksciais sueina a?


vairuotojo puses duryse, ties veidrodziu yra didelis dazu nutekejimas. keleivio puses durys turi ilinkima nediduka... daugiau neziurinejau, to uzteko.
Vartotojo avataras
2.0 litrai
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 28 Kov 2004, 16:49
Miestas: Kaunas- Vilnius
Susisiekti:

monster

Standartinė 2.0 litrai »

Labai labai sveikintinas dalykas nes tai zmogus kazka realiai padare.Dziugu kad tokiu dar yra .Ir gaila kad kai kurie nieko nepadare kaip sakant deda tokius zmones i sunio dienas.
2.0 litrai ir manes namie nieks nebelaukia:)
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: monster

Standartinė kitoks »

2.0 litrai rašė:Labai labai sveikintinas dalykas nes tai zmogus kazka realiai padare.Dziugu kad tokiu dar yra .Ir gaila kad kai kurie nieko nepadare kaip sakant deda tokius zmones i sunio dienas.


jooo, biski gaila... kad tie kas nieko nedare garsiai aptarineja, ka padare kiti. juk tikrai nevalia issakyti, ka galvoji. kaip vienoje is temu buvo pasakyta - kgb laikai sugrizo...

man bloga nuo protingu minciu gausos. pvz tokiu, kaip pats cia prirasiau.
Vartotojo avataras
caines
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 07 Spa 2004, 20:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė caines »

apie sita aparata bus laida rodoma, bet kokia laida tai nežinau lygtai ekipazas :oops:
bet kiek supratau sitam monstrui reikejo 20 skirtingu masinu, kad ji galetu padaryt.
tai gal kas tiksliai zino per kuri kanala ir kada rodys? :oops:
Forume rašome lietuviškomis raidėmis. :Lietuva:
Skelbti atsakymą