Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.
Moderatoriai:Baronas, Moderatoriai
Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos. 5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.
GERASS rašė:Tiesa nera saugu,tokiu atveju buržuika galima apsiūti stiklo vata ir skarda kaip kieto kuro pečiu.O rusyje statyti geriausia raketa tokiu atveju ir ortaki išvesti,bet ne kiekvienas turi garaže rūsi ir galimybe pasistatyti raketa.
Vata ir skarda nepadės, juk negali hermetizuoti krosnies ją saugodamas nuo dujų, garų, galimai degių dulkių - visų pirma be oro ji nebedegs, o antra - negalės per termoizoliaciją atiduoti šilumos (nebent ji atitraukta, aplink suformuota dėžė ir t.t.) Bet iš esmės tai vistiek yra ugnis visai tam netinkamoje aplinkoje. Normaliu atveju katilinė turi būti atskirai, užtikrinant priešgaisrinius reikalavimus (suprantama standartinio garažo atveju tai gana keblu).
Rūsyje statyti dujinę "raketą" taip pat pavojinga mintis...
O ką ten taikyti? Na tai duodi kurą, maitinimą, jungi radiatorių (dar geriau su ventiliatorium, t.y. lygiai kaip ir automobilio "pečiuke"). Tik reikia nepamiršti, kad neleistinas naudojimas patalpose (išmetamosios dujos kaip bebūtų), reiktų kaminėlio.
O ką ten taikyti? Na tai duodi kurą, maitinimą, jungi radiatorių (dar geriau su ventiliatorium, t.y. lygiai kaip ir automobilio "pečiuke"). Tik reikia nepamiršti, kad neleistinas naudojimas patalpose (išmetamosios dujos kaip bebūtų), reiktų kaminėlio.
O kazin koki plota ir kiek mazdaug ji gali prisildyti ?
O ką ten taikyti? Na tai duodi kurą, maitinimą, jungi radiatorių (dar geriau su ventiliatorium, t.y. lygiai kaip ir automobilio "pečiuke"). Tik reikia nepamiršti, kad neleistinas naudojimas patalpose (išmetamosios dujos kaip bebūtų), reiktų kaminėlio.
O kazin koki plota ir kiek mazdaug ji gali prisildyti ?
Kiek iš kažkurio modelio aprašymo pamenu galia buvo nurodyta lyg 5kw... Na nėra labai daug, bet jei to užtenka automobilio varikliui įšildyti + salonui gal ir paprastam garažui pakaktų (žinoma tai priklauso nuo paties garažo - apšiltintas ir kiek apšiltintas ar ne). Sunku ką pasakyti, nebandžius taip ne pagal tikrąją paskirtį naudot.
Kiek žinau tai ikarus pečius taipat raketos formos ir stovi iš apačios toks ventiliatorius,ar aš klystu? Pas garažo kaimyna stovėjo ikarus pečius,bet iškeliavo ant svorio del dyzelino