Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Technika nepriklausomoje Lietuvoje 1918-1940

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas

Standartinė Kipshas »

Kauno vaizdai
(informacija iš Facebook Kauno puslapio)

P.S. jei nuotraukos jau buvo forume - sakykit
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
ediz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 29 Rgp 2009, 21:06

Standartinė ediz »

o gal kasnors žino kaip ten tie numeriai buvo išduodami? Ir gal tos raidės ką nors reiškia? :)
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

Lietuvos kariuomenė , Ka 78 :
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Kolega Fon, kodėl taip bandote klaidinti?
Ka - Kauno apskrityje registruoti automobiliai, K.A.M.- Krašto apsaugos ministerija (t.y. - Lietuvos kariuomenės technikos žymėjimas).
Vartotojo avataras
Romanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 13 Bal 2004, 09:16
Miestas: Vilnius

Automobiliai nepriklausomoje Lietuvoje 1918 - 1940

Standartinė Romanas »

Kolega Fon manęs nesuklaidino. Aš nesiimu advokatauti, gal Fon pats parašys ką turėjo omenyje. Iš tiesų, antrame plane matome Lietuvos kariuomenės kariškius, o pirmame plane - civilioko iš Kauno apskrities sunkvežimį, ko gero Pežo (Peugeot). Abu teiginiai atskirti kableliu.Tekste neparašyta, kad tai kariuomenės sunkvežimis.
Mane sudomino fotografijos siužetas. Išrikiuoti kareiviai lyg ir atiduoda pagarbą. Tolumoje matosi keli civiliokai ir kariškiai be kepurių, o arčiau stovintys kariai atiduoda pagarbą ginklu. Nežinau ar teisingai išsireiškiau, gal ,,militaristai" pataisys. Labai keista kėbulo konstrukcija. Tarp kabinos ir kėbulo yra keistas tarpas, pro kurį šiek tiek matyti ir vežamo krovinio fragmentai. Man kilo įtarimas, kad ant pakylos, kuri įžiūrima pro minėtą plyšį, yra padėtas karstas. Spėju, kad šioje nuotraukoje yra užfiksuotos laidotuvės. Gal nuotraukos kitoje pusėje yra kokių nors įrašų, kurie galėtų patvirtinti, ar paneigti spėjimą. Gal kolega Fon galėtų patikslinti?
Vartotojo avataras
gikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 17 Bir 2009, 12:50
Miestas: Kaunas-Alytus

Standartinė gikis »

šaunios mašinytės, tik gaila, kad dabar jų jau labai mažai tebelikę gyvų
8-677 32 444
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Fon »

rcepa rašė:Kolega Fon, kodėl taip bandote klaidinti?
Ka - Kauno apskrityje registruoti automobiliai, K.A.M.- Krašto apsaugos ministerija (t.y. - Lietuvos kariuomenės technikos žymėjimas).

Tikrai nemaniau ką nors klaidint , pats , ko gero , susiplūginau ... :oops: - Matau , karuomenė stovi , kokis nors generolas pro šalį važiuoja , tik įdomu pasidarė , kodėl generolas sunkvežimiu važiuoja :roll:
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Romanai, ši foto iš tikro kelia įvairių minčių.Turėjau mintį ją įdėti į knygą ir atsisakiau. Kodėl? Padidinus kilo įtarimas, kad tai kažkoks keistas montažas: piliečių mašinoje veidai plokšti ir neproporcingai dideli palyginus su karių rikiuotėje...Metrikos lyg ir nebuvo.
Vartotojo avataras
Fon
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4028
Užsiregistravo: 06 Geg 2005, 22:35
Miestas: Vilnius

Re: Automobiliai nepriklausomoje Lietuvoje 1918 - 1940

Standartinė Fon »

Romanas rašė:Kolega Fon manęs nesuklaidino. Aš nesiimu advokatauti, gal Fon pats parašys ką turėjo omenyje. Iš tiesų, antrame plane matome Lietuvos kariuomenės kariškius, o pirmame plane - civilioko iš Kauno apskrities sunkvežimį, ko gero Pežo (Peugeot). Abu teiginiai atskirti kableliu.Tekste neparašyta, kad tai kariuomenės sunkvežimis.
Mane sudomino fotografijos siužetas. Išrikiuoti kareiviai lyg ir atiduoda pagarbą. Tolumoje matosi keli civiliokai ir kariškiai be kepurių, o arčiau stovintys kariai atiduoda pagarbą ginklu. Nežinau ar teisingai išsireiškiau, gal ,,militaristai" pataisys. Labai keista kėbulo konstrukcija. Tarp kabinos ir kėbulo yra keistas tarpas, pro kurį šiek tiek matyti ir vežamo krovinio fragmentai. Man kilo įtarimas, kad ant pakylos, kuri įžiūrima pro minėtą plyšį, yra padėtas karstas. Spėju, kad šioje nuotraukoje yra užfiksuotos laidotuvės. Gal nuotraukos kitoje pusėje yra kokių nors įrašų, kurie galėtų patvirtinti, ar paneigti spėjimą. Gal kolega Fon galėtų patikslinti?

Nelabai ką patikslinsiu , tik va ir aš dabar , labiau pažiūrėjęs , lyg matau karstą , net įtariu , kad kojom į priekį ... Keista nuotrauka , išties ...
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok
TVR
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2640
Užsiregistravo: 06 Lap 2004, 18:27
Miestas: Vilnius

Standartinė TVR »

Atikau stai tokia idomia nuotrauka. Is //foto.delfi.lt
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.