Paleist tikrai įmanoma, bet ne savaime

Kažkada senelis buvo pajungęs gan galingą trifazį variklį prie vadinamojo "kreizo", tai tam reikėjo kondensatoriaus, o paleidimui buvo naudojama virvė, suvyniota ant ašies ir staigiai įsukant. Paleidus jau nesustodavo ir storus rąstus pjaunant. Tik reik tinkamai apvijas parinkt, kad kuo mažesnis srovių ir kampų skirtumas fazėse gautųsi, dėl kurių atsiranda visokios vibracijos..
Kalvarijų turguję, ten kur prekiauja sendaikčiais, vienas žmogus, prekiaujantis būtent senais rusiškais varikliais, siūlė 5kW vienfazį. Bet ar gali vienfazis tiek galios turėt?
Dabar tokia mintis iškilo, kad dar vieną panašų kompresorių, kaip maniškis, reiks įsigyti ir pajungt du prie vieno resiverio. Nes čia žmonės taip pat po keletą kai kurie pasijungę

Beje kodėl negalima talpinti [IMG] nuorodų?