Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Jeep M38A1

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Grazvydis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 08 Rgs 2007, 12:56
Miestas: Vilnius

Standartinė Grazvydis »

Te nepyksta visi nepaminėtieji, bet Blackui padaryti koky komplimentą - tiesiog žodžio neturiu.. :-) Tereikejo peržiūrėt jo projektus, ir iškart dašilo, ka darydavau ne taip... :-) Tiesiog gražu, kaip žmogus tvarkosi... :-)
Vartotojo avataras
Xollen
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 22 Geg 2008, 23:31

Standartinė Xollen »

Super kruopštus ir kokybiškas darbas, perskaičiau visą tema nuo pat pradžių, kažkaip net sunku patikėt, kad restauravote ne sau :-) Turbūt niekaip neužtektų kantrybės taip kruopščiai daryt kažkam :mrgreen: Kas dėl uždarų ertmių koncervavimo, tai kur būna pirkt koncervantas, kad ir Dinitrol balionėliuose, tai prie jų būna tokia gan ilga žarnele su uždaru galu ir daug skylučių visomis kryptimis, tai ją kiši į skyle ar plyšy ir labai gražiai ir vienodai padengia visas sieneles.
Ir dar dėl grunto, visuose savo projektuose naudojat epoksidinį, kodėl toks pasirinkimas? Turiu pžystama dažytoja-kėbulistą, kuris laisvalaikiu taip pat užsėma restauracija, tai tiem atvejam kuomet detalės valosi iki metalo, ar persivirina, naudoja tik antikorozinį gruntą kaina jo apie 130lt/kg. kai epoksidinio ~30, sako vien jo kaina man pasitikėjimo nekelia :-)
Jawistas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1386
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 14:19
Miestas: Miestas nepridėtas

Standartinė Jawistas »

Viskas atlikta be priekaištų kaip matau,sveikinu :wink:
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

ponai, ar nemanot, kad autorius jau ir uzmirst galejo si savo darba per tiek laiko? :wink:
Kaip nekaip- trys metai praejo...
Paulius-+
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 30 Sau 2007, 12:22

Standartinė Paulius-+ »

virgas rašė:ponai, ar nemanot, kad autorius jau ir uzmirst galejo si savo darba per tiek laiko? :wink:
Kaip nekaip- trys metai praejo...

Na manau autorius tokiu projektu uzmirst negali :wink: bet laiko praejo nemazai...
tel. +37068938524
Vartotojo avataras
Xollen
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 22 Geg 2008, 23:31

Standartinė Xollen »

virgas rašė:ponai, ar nemanot, kad autorius jau ir uzmirst galejo si savo darba per tiek laiko? :wink:
Kaip nekaip- trys metai praejo...

Praktiškai nauji rimtesni projektai nevykdomi (krizė matyt kalta), tai galim ir senesnius palukštent :-) Del to uzmirsimo tai gerai čia užmetei :lol: Apie jį turbūt ir vidurnaktį pakeltas Black papasakotų.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

<Rašo Xollen>Ir dar dėl grunto, visuose savo projektuose naudojat epoksidinį, kodėl toks pasirinkimas? Turiu pžystama dažytoja-kėbulistą, kuris laisvalaikiu taip pat užsėma restauracija, tai tiem atvejam kuomet detalės valosi iki metalo, ar persivirina, naudoja tik antikorozinį gruntą kaina jo apie 130lt/kg. kai epoksidinio ~30, sako vien jo kaina man pasitikėjimo nekelia

Patirtis mano pakankamai kukli todėl rimtų argumentų dėl epoksidinio grunto nepateiksiu. Galiu tik pasakyti, kad tokį pasirinkimą sugalvojau ne aš. Ieškant informacijos internete (ne lietuviškuose puslapiuose) radau daug projektų, kur pirmajam sluoksniui buvo naudojamas būtent epoksidinis gruntas (ir kur kas rimtesniems projektams :wink: ). Be abejo, kad tai nėra geležinė taisyklė.
Aš visuomet klaidžioju paieškose geriausio, tad norėčiau , Xollen, tavęs paprašyti, kad sužinotum, kokį gruntą naudoja tavo draugas. Kas gamintojas? Gal ir aprašas įmanomas? Kur jo galima įsigyti?
Vartotojo avataras
Xollen
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 22 Geg 2008, 23:31

Standartinė Xollen »

Būtinai pasidomėsiu.
Vartotojo avataras
Xollen
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 22 Geg 2008, 23:31

Standartinė Xollen »

Black rašė:
Patirtis mano pakankamai kukli todėl rimtų argumentų dėl epoksidinio grunto nepateiksiu. Galiu tik pasakyti, kad tokį pasirinkimą sugalvojau ne aš. Ieškant informacijos internete (ne lietuviškuose puslapiuose) radau daug projektų, kur pirmajam sluoksniui buvo naudojamas būtent epoksidinis gruntas (ir kur kas rimtesniems projektams :wink: ). Be abejo, kad tai nėra geležinė taisyklė.
Aš visuomet klaidžioju paieškose geriausio, tad norėčiau , Xollen, tavęs paprašyti, kad sužinotum, kokį gruntą naudoja tavo draugas. Kas gamintojas? Gal ir aprašas įmanomas? Kur jo galima įsigyti?


Gamintojas butu Sherwin Williams, grunto pavadinimas SYNCRON FAST DRYING ANTIRUST

http://www.rifejus.lt/index.php?page=syncron-tech
http://www.rifejus.lt/cms/uploads/File/ ... tirust.pdf

Jo pliusas dar kad jis isdziuves buna siek tiek elastingas, kai epoksidinis sukauleja.