Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

TawaS

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

TawaS

Standartinė TawaS »

Labas visiems, as esu karolis. Man yra 16 m :roll: na bet kovo 1 bus 17 :D tai vat as ka esu is oldtimer'iu ivaldes tai k-750, ir ne oldtimeri izh jupiter 5 . Dabar k-750 yra pilnai isardytas iskyrus variklius, ir pradejau sveist dazhus nuo remo 8) dviejuose fotose matosi kaip atrodo isardytas ;) o ten kur pilnai surinktas yra jis dar stovejo pas tuos kam jis priklause 8) ateiti planuoju dar isigyti keleta motociklu, ypac izhu 8) konstruosiu "lektuvus" :lol:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo TawaS 28 Sau 2005, 13:29, redaguota 1 kartą(us).
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas

Standartinė Ramzis »

Žinosim kas prie ko.... :wink:

Sveikas prisistatęs :sveikinu:
profas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 14 Spa 2004, 16:41
Miestas: Visaginas

mocas

Standartinė profas »

Šveisk Karoli , ševeisk . gerą aparatą turi .
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

aij ash ten tu aparatu turiu pilna, ir dar ateity planuoju viena kita isigyt :) man taip yra kad labai patinka rusishki bei cekoslavakishki motociklai ;) yzhu isviso turiu dabar apie 2 ir plikus remus nuo izh jupiter 3 :) dar ateity planuoju pasiimti dar viena izha planeta 5 :-) tipo 1 cilindris kad butu :) dar dnepr patinka noreciau viena toki eksponata turet :) bet cia tik ateity dabar ir taip vietos nelabai beturiu :lol: statausi dabar garazha su tevu veliau kaip atsiras :) tada pasiimsiu dar kelis mocus ir bus mano kolekcija :)
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Dar keletas nuotrauku, vo ash ant savo zverelio 8)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
www.motociklai.com <- sovietomanai
egisxxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 01 Sau 2005, 06:44

tawas

Standartinė egisxxx »

Sveikinu prisistacius :apllo: .Nebloga aparata turesi kai pabaigsi.Tik neskubek geriau ilgiau ,bet geriau.
Vartotojo avataras
Gabris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 632
Užsiregistravo: 22 Spa 2004, 11:05
Miestas: Birzai

Standartinė Gabris »

kai as pirkau savo k-750 buvo tokia pati situacija kip pirmojoje nuotraukoj(ydetas toks variklis, o toky kur isimtas dave kartu) kury deti man i savo moto? kuom jie skiriasi?
Vartotojo avataras
TawaS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: 29 Spa 2004, 16:05
Miestas: Siauliai

Standartinė TawaS »

Na skirias tai kad kitas tas kur padetas yra sake naujesnis :) nors nežinau :roll: o cia kur tu sakai neskubek tai taip ir darau ash is leto dabar ruosiu dazymui, pavasari jau ruosiu veshti gruntuoti ir dazyti :) paskiau variklio galvas zhadu nudazyt ir paty varikli poliruot :) ir desiu orginala, zodziu viska orginaliai palikti zhadu :) na tai kad gal isvaizda siektiek nikeliuosiu 8) darau kaip tevas siulo, vyresnis vistiek daugiau ismano 8) P.s. dar planuoju isgyti izh jupiter 4 ir ziuresiu kaip litai leis gal ir vasara ieskosiu planetos 4 arba 5 8)
www.motociklai.com <- sovietomanai
Vartotojo avataras
Gabris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 632
Užsiregistravo: 22 Spa 2004, 11:05
Miestas: Birzai

Standartinė Gabris »

TawaS rašė:Na skirias tai kad kitas tas kur padetas yra sake naujesnis :) nors nežinau :roll: o cia kur tu sakai neskubek tai taip ir darau ash is leto dabar ruosiu dazymui, pavasari jau ruosiu veshti gruntuoti ir dazyti :) paskiau variklio galvas zhadu nudazyt ir paty varikli poliruot :) ir desiu orginala, zodziu viska orginaliai palikti zhadu :) na tai kad gal isvaizda siektiek nikeliuosiu 8) darau kaip tevas siulo, vyresnis vistiek daugiau ismano 8) P.s. dar planuoju isgyti izh jupiter 4 ir ziuresiu kaip litai leis gal ir vasara ieskosiu planetos 4 arba 5 8)
nu kad gerb. kolega nesutinku. Tas kur isimtas man rodos yra senesnis, nes jo ir greiciu dezeje begiu perjungimas isoreje o tam varikliui kur idetas tai jau viduje :roll:
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda

Standartinė Sergejus »

Gabris rašė:
TawaS rašė:Na skirias tai kad kitas tas kur padetas yra sake naujesnis :) nors nežinau :roll: o cia kur tu sakai neskubek tai taip ir darau ash is leto dabar ruosiu dazymui, pavasari jau ruosiu veshti gruntuoti ir dazyti :) paskiau variklio galvas zhadu nudazyt ir paty varikli poliruot :) ir desiu orginala, zodziu viska orginaliai palikti zhadu :) na tai kad gal isvaizda siektiek nikeliuosiu 8) darau kaip tevas siulo, vyresnis vistiek daugiau ismano 8) P.s. dar planuoju isgyti izh jupiter 4 ir ziuresiu kaip litai leis gal ir vasara ieskosiu planetos 4 arba 5 8)
nu kad gerb. kolega nesutinku. Tas kur isimtas man rodos yra senesnis, nes jo ir greiciu dezeje begiu perjungimas isoreje o tam varikliui kur idetas tai jau viduje :roll:

Maniciau kad atvirksciai tas kuris stovi ant moco tas ir yra senesnio modelio.
Sergejus +37067057028
+31619274164