Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

ryžausi vandens į cilindrus prileist

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
pvm
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 14 Rgs 2007, 13:04
Miestas: Kaunas

ryžausi vandens į cilindrus prileist

Standartinė pvm »

Na trumpa priešistorė - 1975 Cadillac Eldorado užgęsdamas dar keletą kartų padetonuoja tarsi bando dirbt.
Po ilgų devjonių ryžausi amerikiečių patartam gydymo metodui - dirbant varikliui (maždaug 2000 aps) į karbiuratorių po biškutį purkšti vandenį (su gėlių laistymo purkštuku). Mintis - degimo kameroje yra gausybė nuodegų ("pridegų") kurios gali įtakoti detonaciją. Na ir perleidus kokius 1,5 litro (rekomenduota daugiau) vandens atrodo, kad užgęsta gražiai. nors pažiūrėsim po kelių dienų ar efektas išlieka, gal buvo tik tuo kart gerai kol dar galbūt kažkiek vandens buvo.
Paaiškėjo ir kita problema. "detonavmas" persikėlė į duslintuvą (arba tik dabar pastebėtas). Užgesinus pasigirst trumpas "būm" duslintuvo bakelyje.
Logiškai peršasi išvada kad ten sprogsta nesudegęs benzinas.
Kas tą gali sukelti ir kaip gydyti?

Tema užrakinta, kadangi tokia tema jau egzistuoja. Prašome tęsti senają temą.
Moderatorius
http://www.technoklasika.lt - aukščiausios kokybės įrankiai ir įranga.
1975 Cadillac Eldorado
1991 Ford E-350 7,3D greitukė su žiburiukais ir triūbom.
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Standartinė virgas »

Manau pradet galetumet nuo savo paties temos suradimo keliomis eilutemis ziamiau ir jos tesimo, nekuriant naujos. Tema buvo pakankamai aktuali, todel galbut daugeliui skaitytoju butu idomus visi jos niuansai.