Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Izh Jupiter 3 pavarų problema

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
joRas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 23 Lap 2009, 18:04
Miestas: Vilnius

Izh Jupiter 3 pavarų problema

Standartinė joRas »

Sveiki,
reikia patarimo dėl pavarų dėžės veikimo. Motociklo pirma pavara jungiasi be priekaištų, tačiau jungiant antrą pavarą dažniausiai įsijungia trečia arba laisva pavaros. Bet tai nebūtų bėda nes toliau pavaros aukštyn jungiasi be priekaištų. Pagrindinė bėda, kad žeminant pavarą įsijungia neutrali ir tik sustojus galima rasti kurią nors kitą pavarą. Sankaba pakeista nauja, o į pavarų dėžę pakolkas nelindau.
Gal kas susidūrė su panašia bėda ir gali patarti dėl problemos sprendimo.
Autocrossess1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 19 Lie 2008, 23:41
Miestas: Kalvarija-Kaunas

Re: Izh Jupiter 3 pavarų problema

Standartinė Autocrossess1 »

joRas rašė:Sveiki,
reikia patarimo dėl pavarų dėžės veikimo. Motociklo pirma pavara jungiasi be priekaištų, tačiau jungiant antrą pavarą dažniausiai įsijungia trečia arba laisva pavaros. Bet tai nebūtų bėda nes toliau pavaros aukštyn jungiasi be priekaištų. Pagrindinė bėda, kad žeminant pavarą įsijungia neutrali ir tik sustojus galima rasti kurią nors kitą pavarą. Sankaba pakeista nauja, o į pavarų dėžę pakolkas nelindau.
Gal kas susidūrė su panašia bėda ir gali patarti dėl problemos sprendimo.
Šito tikrai nenori išgirsti, bet teks skirti variklį. Bus bėgių kojelės dantratis nesutapęs su bėgių šakutės žyme. Buve ir ne kartą pačiam. Pirmas bėgis būdavo, kiti iš kelinto karto įsijungdavo.