Tiksliai, pamiršau skyles.dainius.m rašė:Neklaidink žmogausmarjaxxx rašė:Na renginiuose tokių ižų tikrai nesimato. Jei kas ima restauruot ižą, tai jau kokį 49 (jų visad po kelis renginiuose būna). Matyt šitas dar neturi tokios vertės.
Sparnai vienodi, tikrai ne deficitas, nes dėjosi ant daug modelių ižų. Lempos irgi vienodos, tik lankeliai ir spidometras nebent skirtis gali (priklauso koks modelis)farų korpusai skiresi, 1ir2laidų ižų farų korpusai turi tik 2 skyles laidams, 3laidų turi 3 skyles laidams, o kur galvojat pirkt tą 3laidų farą, tai ir pirkit, nes jums tikrai reiks kaikurių dalių nuo jos.
Bet šiaip tai įdomiai su jom, pas mane ant planeta 3-02 yra su trinis skylėmis, bet viena nenaudojama ir uždengta su guma. Nesuprantu kam skylė, jei nenaudojama
