Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Atsakyta: 1948 Tucker

Pabandykite pasitikrinti savo žinias ir atspėti kokia istorinė transporto priemonė yra nuotraukoje

Moderatorius: Moderatoriai

Forumo taisyklės
V dalis. Skyrelis „Auto/moto mįslės“
1) Leidžiama talpinti tik tokias mįsles, kurių autorius tiksliai žino atsakymą.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti: mįslės numeris, vartotojo vardas, transporto priemonės tipas [motociklas / autobusas / sunkvežimis / kita]. Jei mįslės objektas yra automobilis – temos pavadinime to nurodyti nereikia. Kiekvienas vartotojas dėdamas savo mįsles pats kontroliuoja savo mįslių numerius. Mįslės numeruojamos įprasta tvarka.
3) Pateikiant atsakymą į mįslę autorius turi nurodyti atsakymo šaltinį ir pateikti kiek įmanoma daugiau mįslėje buvusios transporto priemonės aprašymo ir (ar) charakteristikos. (Išimtis - nesant jokios literatūros ar šaltinių ta tema. Šiuo atveju autorius turi pagrįsti savo atsakymą).
4) Kai mįslė atspėjama, temos pavadinimas turi būti pakeičiamas, paliekant tik metus (pageidautina), transporto priemonės pavadinimą ir tipą (jei tai ne automobilis).

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

:shock: Šitame forume Kaunas nėra rodiklis, manyčiau...
Juk nenorėtum rietis ir su kitais, ar ne taip?.. :roll:[/quote]

Taip is tikruju visi mes cia esam bendraminciai ir su niekuo is cia nenoriu rietis kad ir is kur jis butu nebent jei labai uzpygdytu kas mane. :D

Tik gaila kad kolkas as dar savo oldcar'o neturiu :(
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

RAMIREZ rašė::shock: Šitame forume Kaunas nėra rodiklis, manyčiau...
Juk nenorėtum rietis ir su kitais, ar ne taip?.. :roll:


Taip is tikruju visi mes cia esam bendraminciai ir su niekuo is cia nenoriu rietis kad ir is kur jis butu nebent jei labai uzpygdytu kas mane. :D

Tik gaila kad kolkas as dar savo oldcar'o neturiu :([/quote]
Nepergyvenk aš savaitę atgal irgi oldtimer'io neturėjau, tam reikia kantrybės ir atsakomybės jausmo :lol: Tutėsi ir tu :!:
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Standartinė GINTIL »

:arrow: Temos autorių ir komentatorius kovo 29 d. antradienį per TV3 23,15 val. kviečia "Takerio svajonė" 8)
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
Vartotojo avataras
BizZas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 313
Užsiregistravo: 26 Kov 2004, 20:43
Miestas: Kaunas

Standartinė BizZas »

super filmukas :shock:
Vartotojo avataras
RAMIREZ
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 575
Užsiregistravo: 15 Spa 2004, 16:31
Miestas: Kaunas

Standartinė RAMIREZ »

vakar ziurejau jau antra karta ta filma bet vistiek patiko :D
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius

Standartinė Raims »

Mane kamuoja filmo epilogo teiginys: "iš 50 pagamintų automobilių iki šių dienų išliko 46". Fantastika :!:
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8588
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Raims rašė:Mane kamuoja filmo epilogo teiginys: "iš 50 pagamintų automobilių iki šių dienų išliko 46". Fantastika :!:

Ar filmas dokumentinis? Jei ne- nekreipk dėmesio. Jei taip- irgi abejotina :roll:
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius

Standartinė Raims »

Iš vienos pusės - filmas ne dokumentinis, iš kitos - jei iš tikro buvo pagaminta tik 50 automobilių - masinėse scenose jų matėsi tikrai daugiau kaip 10. Nors, aišku, šiais laikais kinas - visagalis...