Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Traktorius DT-20

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
babauzis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 01 Lap 2007, 09:29
Miestas: Telsiu raj. varniai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė babauzis »

diskine sienapjove 1,35m.plocio suka be problemu DT-20
raidar
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 13 Geg 2011, 20:23
Miestas: kupiškis

Re: Traktorius DT-20

Standartinė raidar »

szal rašė:Pagarba visiems.

Aciu uz patarimus del jungimo eiliskumo. Dabar jau uzkuriu ir vilktimi prie lengvo automobilio.

Sutikau deduka, kuris turi dt-14. Pamates mano vargus tarstelejo, kad saviski uzveda su Jumz'o puskaciumi. Gal kas zinot - ar dideli skirtumai tarp dt-14 ir dt-20 starteriu? Artimiausiu metu zadu nulekti iki deduko paveizeti i toki uzvedima (imesiu ir nuotrauku).

Ar kam teko prie dtuko prijungti diskine arba bugnine sienapjove? Kaip pasiseka ja issukti? Nepriklausomo darbinio juk nera. Pradeti judeti ir issukineti sienapjove - nera taip paprasta.

Aš jau 10 metų su Jumzo puskačium vedu ir labai liuks
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė tauras000 »

babauzis rašė:siaip is pradziu manasis pas pirmus seimininkus buvo uzvedamas su el .variklio pagalba .Panasus principas kaip ir t25 kure tik dirzo ir elektros variklio pagalba .Bet kai varikliui stumokline MAZo grupe pakeiciau tai dabar jokiu problemu su uzvedimu ,o tolimesni darbai tai laukia orginalios vairo koloneles remontas ir pavaru dezes

Mano komplimentai, gražiai padarytas
Aš irgi savo gaminu panašiai (restauruoju)
Maz grupė parvažiavo, pagaliau,alkūninis nušlifuotas, įdėklai pritaikyti,pinigą gražų sumokėjau,bet už tokius,tikėjausi kokybiškesnio darbo...na kauniečiai yra kauniečiai, plėšia ne už kokybę....įdėklai nelabai gražiai guli...
Šiaip dėl or. kolonėlės, tai restauravau tik viršų kur du dantratukai dedasi,dangtelio įvores pakeitė (ten atrodo išlieta špižiaus dangtelis, ištikro, įvorės, apžiūrėjus sukaltos)...tuo dingo visi vairo laisvumai
Dar klausimėlis, kaip spalvą prinkai tokią traktoriukui.....gražiai atrodo.....aš savo galvoju ar mėlyna, ar žalia spalvinti
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
babauzis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 01 Lap 2007, 09:29
Miestas: Telsiu raj. varniai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė babauzis »

tauras000 rašė:
babauzis rašė:siaip is pradziu manasis pas pirmus seimininkus buvo uzvedamas su el .variklio pagalba .Panasus principas kaip ir t25 kure tik dirzo ir elektros variklio pagalba .Bet kai varikliui stumokline MAZo grupe pakeiciau tai dabar jokiu problemu su uzvedimu ,o tolimesni darbai tai laukia orginalios vairo koloneles remontas ir pavaru dezes

Mano komplimentai, gražiai padarytas
Aš irgi savo gaminu panašiai (restauruoju)
Maz grupė parvažiavo, pagaliau,alkūninis nušlifuotas, įdėklai pritaikyti,pinigą gražų sumokėjau,bet už tokius,tikėjausi kokybiškesnio darbo...na kauniečiai yra kauniečiai, plėšia ne už kokybę....įdėklai nelabai gražiai guli...
Šiaip dėl or. kolonėlės, tai restauravau tik viršų kur du dantratukai dedasi,dangtelio įvores pakeitė (ten atrodo išlieta špižiaus dangtelis, ištikro, įvorės, apžiūrėjus sukaltos)...tuo dingo visi vairo laisvumai
Dar klausimėlis, kaip spalvą prinkai tokią traktoriukui.....gražiai atrodo.....aš savo galvoju ar mėlyna, ar žalia spalvinti

Dekui uz komplimentus.Siaip jis orginalas buvo pilkos spalvos ,tai net negalvodamas pilkai daziau .O dazus maisiau juodos ir baltos spalvos ir gavau pilkos.Norisi, kad liktu orginalas,vistiek smagiau ziureti i orginala, nei perdaryta.
szal
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 03 Sau 2011, 22:19

Re: Traktorius DT-20

Standartinė szal »

raidar rašė:
szal rašė:Pagarba visiems.

Aciu uz patarimus del jungimo eiliskumo. Dabar jau uzkuriu ir vilktimi prie lengvo automobilio.

Sutikau deduka, kuris turi dt-14. Pamates mano vargus tarstelejo, kad saviski uzveda su Jumz'o puskaciumi. Gal kas zinot - ar dideli skirtumai tarp dt-14 ir dt-20 starteriu? Artimiausiu metu zadu nulekti iki deduko paveizeti i toki uzvedima (imesiu ir nuotrauku).

Ar kam teko prie dtuko prijungti diskine arba bugnine sienapjove? Kaip pasiseka ja issukti? Nepriklausomo darbinio juk nera. Pradeti judeti ir issukineti sienapjove - nera taip paprasta.

Aš jau 10 metų su Jumzo puskačium vedu ir labai liuks


Ar galima butu placiau apie visas pajungimo ir pan. smulkmenas? Aciu
aure 123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 04 Rgs 2010, 23:09
Miestas: Panevėžys

Re: Traktorius DT-20

Standartinė aure 123 »

Sveiki, o kaip tą jumz užvedimo varikliuką prikonstruoti? Jei ne paslaptis gal galima plačiau. Dėkoju iš anksto.
babauzis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 01 Lap 2007, 09:29
Miestas: Telsiu raj. varniai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė babauzis »

ar verta konstruot jumzini paleidimo varikli ,jai mazo gilze su stumokliu ir ziedais 100lt +65lt pirstas maz +100lt tekintojo darbas ,galvutes slifavimas 30ltir tarpine25 ir turi gera varikli ir kuriasi kuo puikiausiai su orginaliu starteriu,as tai tikrai nekonstruociau jumziniu paleidimo varikliu .
raidar
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 13 Geg 2011, 20:23
Miestas: kupiškis

Re: Traktorius DT-20

Standartinė raidar »

aure 123 rašė:Sveiki, o kaip tą jumz užvedimo varikliuką prikonstruoti? Jei ne paslaptis gal galima plačiau. Dėkoju iš anksto.

Parvažiuosiu kaiman, pafotkinsiu
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Traktorius DT-20

Standartinė tauras000 »

babauzis rašė:ar verta konstruot jumzini paleidimo varikli ,jai mazo gilze su stumokliu ir ziedais 100lt +65lt pirstas maz +100lt tekintojo darbas ,galvutes slifavimas 30ltir tarpine25 ir turi gera varikli ir kuriasi kuo puikiausiai su orginaliu starteriu,as tai tikrai nekonstruociau jumziniu paleidimo varikliu .

Geros kainos Maz detalių, ir tekintojų darbų ten telšių raj. Man su atvažiavimu pigiau išeitų, nei Kaune
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
raidar
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 13 Geg 2011, 20:23
Miestas: kupiškis

Re: Traktorius DT-20

Standartinė raidar »

aure 123 rašė:Sveiki, o kaip tą jumz užvedimo varikliuką prikonstruoti? Jei ne paslaptis gal galima plačiau. Dėkoju iš anksto.

Mano DT20 su JUMZ puskačiumi
Prikabinti failai
DSC02880.JPG
DSC02881.JPG
DSC02882.JPG
Skelbti atsakymą