Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Užmatytas eksponatas #1

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Užrakinta
VW 1600 Variant Typ3
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 29 Spa 2007, 22:31
Miestas: Kaunas

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė VW 1600 Variant Typ3 »

Ir vėl Kaunas 88888) . Skoningai patiurlinguotas automobilis Žiguli :lol: .
Prikabinti failai
ziogas.jpg
suicivakel
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 06 Spa 2008, 12:55
Miestas: Druskininkai
Susisiekti:

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė suicivakel »

Skersai kaima rašė:
DonciaXXXL rašė:tie egzamplioriai tikrai nenueis po presu, nesijaudinkit, jie bus tiesiog parduoti. Ne tokie buki zmones dirba supirktuvese.


...patikėk - ir dar kokie buki. Jie temato tik metalą, metalą ir dar kart metalą (arba perfrazuojant - pinigus...). Kasdien matau kaip atveža po muziejinį eksponatą, ji be gailesčio traiško ir dalina gabalais... Kelis esu taip išgelbėjęs, bet jų tiek daug, o aš tik vienas :(
Kartais pasvajoju, kad eičiau į laužyną dirbt puse etato oldtaimer'ių gelbėtoju :)




Skaičiau, skaičiau nebeiškenčiau nutariau brukštelėt savo nuomonę šiuo opiu klausimu:
1. Kadangi patys mes superkame metalo laužą, galiu pasakyti tik tiek jei kažkas besidomintis kažkuo klausia visada padedame, ne viena variantą esu asmeniškai persipirkęs iš pardavėjo, nerašydamas ENTP sunaikinimo pažymėjimo, bet išsirašydamas pirkimo pardavimo sutartį.
2.Daugelis kažko ieškantys dažniausiai patys nieko nesiūlo, todėl ir nepavyksta susitarti, nemanau kad motociklo detalės, remai, varikliai jei parduodami pagal svorį po 2-3 litus už kilogramą yra brangu?
3. O dažniausia priežastis visame kame yra jei jau išrašyta ENTP sunaikinimo pažyma, tada jokiu šansų susitarti.

P.S. Ydomu kaip čia su tuo metalistų bukumo nustatytoju? Galiu pasiūlyti gelbėti bent aštuonis automobilius.
P.S.S. Keista klausyti kaip esi vienas oldtimeriu gelbėtojas, o visi kiti buki, šaunuolis esi bet manau per geros nuomonės šiektiek apie save...
Aš esu ligonis, atėjau čia ir supratau kiek daug čia mūsų ligonių yra,... Geriausia palata www.dstk.lt
Vitold
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 27 Spa 2007, 19:10

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė Vitold »

Užmatytas Vilniuje (2010 04 01)
Prikabinti failai
P1120684.JPG
kleoba
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 24 Geg 2009, 15:43
Miestas: Vilnius

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė kleoba »

Vilniaus r., šiandien.
Prikabinti failai
69.jpg
PatsSauDievas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 31 Geg 2011, 13:51

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė PatsSauDievas »

Pasidalinsiu ir as siuo groziu. Ne uzmatytas, o matomas kasdien, kartais ir pavairuojamas :) 1967m Volvo P1800.
Prikabinti failai
1.JPG
2.JPG
3.JPG
Vartotojo avataras
Xottabich
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 16 Sau 2008, 17:10
Miestas: Aussie
Susisiekti:

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė Xottabich »

Anglijos kaimukuose
Prikabinti failai
DSCF5628.jpg
Vartotojo avataras
Senator
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 19 Bir 2009, 13:17
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė Senator »

PatsSauDievas rašė:Pasidalinsiu ir as siuo groziu. Ne uzmatytas, o matomas kasdien, kartais ir pavairuojamas :) 1967m Volvo P1800.

Nu bet jau ratai, tai patylėsiu...
PatsSauDievas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 31 Geg 2011, 13:51

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė PatsSauDievas »

Senator rašė:
PatsSauDievas rašė:Pasidalinsiu ir as siuo groziu. Ne uzmatytas, o matomas kasdien, kartais ir pavairuojamas :) 1967m Volvo P1800.

Nu bet jau ratai, tai patylėsiu...

Realiai pamatytum tai mintyse apsizenytum su juo. Nenormaliai super atrodo aparatas. O ratai yra ir originalus.
Vartotojo avataras
Senator
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 19 Bir 2009, 13:17
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė Senator »

Na man nepatinka, pjaunasi kėbulo ir ratlankių dizainas, visai ne tais laikmetis. O ratlankiai tikrai neoriginalūs ;)
PatsSauDievas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 31 Geg 2011, 13:51

Re: Užmatytas eksponatas #1

Standartinė PatsSauDievas »

Senator rašė:Na man nepatinka, pjaunasi kėbulo ir ratlankių dizainas, visai ne tais laikmetis. O ratlankiai tikrai neoriginalūs ;)

Ponas, atidziau skaitykite ;) Rasiau, kad "ratai yra ir originalus", kas reiskia, kad cia uzdeti kiti, just for fun tsakant. O ir siaip, radom del ko gincytis. Palyginus su modeliu ratai yra visiskas nulis. Pats Roger Moore (James Bond) tokia vairavo :)
Užrakinta