Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.
Dėkojame už supratingumą.
m20fanas
Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai
Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
-
zeimeris
- Forumietis

- Pranešimai: 272
- Užsiregistravo: 20 Bir 2009, 14:57
- Miestas: Kaunas
-
m20fanas
- Forumietis

- Pranešimai: 44
- Užsiregistravo: 15 Lap 2004, 12:53
- Miestas: Raseiniai-Siauliai
Re: m20fanas
Iš pradžių šį automobilį įsigijo mano draugas gyvenantis Floridoje, bet pas jį ji prastovėjo apie porą metų. Kadangi jis nieko su automobiliu nedarė, tai nupirkau aš jįzeimeris rašė:Super masiniukas,pasigirk is kur,kaip,kiek ?
-
Ginc
- Forumietis

- Pranešimai: 122
- Užsiregistravo: 15 Geg 2011, 20:57
Re: m20fanas
labai grazus bolidas
sveikinu isigijus toki
norejau paklaust del motoro kw?Cia jis gamyklinis tiek kw daro-ar jau perdarytas?
tai kiek zadi prasyt pinigu uz si grozi? 
-
m20fanas
- Forumietis

- Pranešimai: 44
- Užsiregistravo: 15 Lap 2004, 12:53
- Miestas: Raseiniai-Siauliai
Re: m20fanas
Šitie kW yra įrašyti dokumentuose, pagal tai kiek ieškojau internete apie šį automobilį, tai yra mažiausias šio modelio variklisGinc rašė:labai grazus bolidassveikinu isigijus toki
norejau paklaust del motoro kw?Cia jis gamyklinis tiek kw daro-ar jau perdarytas?
tai kiek zadi prasyt pinigu uz si grozi?