Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.
Moderatoriai:Baronas, Moderatoriai
Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos. 5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.
Stai naujasis garazo gyventojas gana retas eksponatas,interneta isnarsiau,nei autogide,nei kituose puslapiuose neradau tokiu lietuvoj kas parduoda ar ant daliu.
Taigi komplektacija tokia kaip nuotraukoje,truksta tik stumoklio ir galines padangos(yra suplysus).
Gal kas turite tokiam daliu ir daugiau kokiu? atsargai paimciau
Ir ka manote apie si mopeda Honda px?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
esu turėjas panašų mopedą , tik pas mane buvo honda pxr . šiaip kiek pastebėjau skiriasi tik vairas , lempa , ratlankiai ir pora smulkmenų . pridedu porą nuotraukų savojo gal pravers
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
1gnas rašė:esu turėjas panašų mopedą , tik pas mane buvo honda pxr . šiaip kiek pastebėjau skiriasi tik vairas , lempa , ratlankiai ir pora smulkmenų . pridedu porą nuotraukų savojo gal pravers
Blemba grazus daiktas kiek sake pardavejas jegos daug turi sis mopedas
Kazkada senai, maciau laida apie sita modeli. Tai jo pagrindine savybe, labai istvermingas ir vykes variklis. Tos laidos metu buvo atliekamas eksperimentas, buvo isleistas tepalas is variklio ir pripilta augalinio aliejaus, variklis nepakeite balso ir sekmingai buvo eksploatuojamas toliau, tada tepalas buvo visai isleistas, ir jei atmintis nemeluoja buvo nuvaziuota apie 100km, po to isardzius varikli nebuvo pastebeta kazkokiu dideliu nudilimu ar pasikeitimu. Gal but kas tures daugiau informacijos.