Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

keletas foto gryzus is Vokietijos

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

lakeris
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 12 Bal 2005, 14:32
Miestas: sostine

keletas foto gryzus is Vokietijos

Standartinė lakeris »

Tai vat, buvau oldtimeriu muziejuje, tai kelias foto imetu.
Nuotrauku yra tikrai daugiau, ir automobiliu pakankamai, pagrinde pokarine vokieciu gaminama technika, ir keletas iki kariniu modeliu. nuotraukose yra keletas porsche, aliumininis sportinis automobilis, mercedes ir kiti automobiliai.
didziausia ispudi paliko opelis, varomas malkomis.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo lakeris 10 Lie 2005, 22:31, redaguota 11 kartą(us).
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

Įmesk, kai išmoksi įdėt, nes aš asmeniškai tingiu tokiu kvailu būdu žiūrėt, atidarinėjant kiekvieną failą atskirai. Be to moderatoriai manau tuoj ištrins. Apie nuotraukų dėjimo tvarką yra parašyta "Atsiliepimai/ pranešimai vartotojams" skiltyje.
Neformatas! :baninti?:
lakeris
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 12 Bal 2005, 14:32
Miestas: sostine

Standartinė lakeris »

Socrat rašė:Įmesk, kai išmoksi įdėt, nes aš asmeniškai tingiu tokiu kvailu būdu žiūrėt, atidarinėjant kiekvieną failą atskirai. Be to moderatoriai manau tuoj ištrins. Apie nuotraukų dėjimo tvarką yra parašyta "Atsiliepimai/ pranešimai vartotojams" skiltyje.

Saunuolis bachuras, kad teisinga linkme nukreipei, o tai neradau as tokios skilties informacija :wink:
budas nekvailas, bet nesinori i diskusijas veltis apie tai kas kvaila ir kas ne.
nesvarbu, dekui kad apsvietei kaip nuotraukas teisingai idet.
Vartotojo avataras
jonny
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 623
Užsiregistravo: 17 Spa 2004, 15:22
Miestas: Vilnius

Standartinė jonny »

Kokiam cia Vokietijos mieste muziejus ir kaip jis wadinasi :?:
lakeris
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 12 Bal 2005, 14:32
Miestas: sostine

Standartinė lakeris »

jonny rašė:Kokiam cia Vokietijos mieste muziejus ir kaip jis wadinasi :?:

AUtomuseum Engstingen, Engstingen'o miestelis Pats buvau pas gimines apsistojes, tai jie surenge man ekskursija po vietines izimybes.
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

Į sveiktą. :wink: Man irgi teko būt Vokietijoj muziejuj, ten jie įdomių eksponatų pakaupę turi. :roll: Teko matyt net 1914m. jei neklystu.
Neformatas! :baninti?:
lakeris
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 12 Bal 2005, 14:32
Miestas: sostine

Standartinė lakeris »

Socrat rašė:Į sveiktą. :wink: Man irgi teko būt Vokietijoj muziejuj, ten jie įdomių eksponatų pakaupę turi. :roll: Teko matyt net 1914m. jei neklystu.

Jo jo, as turejau apsilankyt trijuose, bat deja taip gavosi kad buvau tik vienam, tiesa, o cia yra skirtumas kiek nuotrauku idet? Tada dar imantresniu eksponatu parodyciau.
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

lakeris rašė:
Socrat rašė:Į sveiktą. :wink: Man irgi teko būt Vokietijoj muziejuj, ten jie įdomių eksponatų pakaupę turi. :roll: Teko matyt net 1914m. jei neklystu.

Jo jo, as turejau apsilankyt trijuose, bat deja taip gavosi kad buvau tik vienam, tiesa, o cia yra skirtumas kiek nuotrauku idet? Tada dar imantresniu eksponatu parodyciau.


Forumas neriboja nuotraukų dėjimo, bent jau man niekad taip nebuvo. Tačiau po truputį pradedama taupyti vieta serveryje, tad moderatoriai trina netinkamas nuotraukas, visokius tiuningus ir pan. O jei sudėsi gražias senovinių auto nuotraukas, manau, kad niekas tikrai neturėtų supykt. :wink:
Neformatas! :baninti?:
Mefistotelis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 10 Geg 2004, 23:30
Miestas: Vilnius

Standartinė Mefistotelis »

Socrat rašė:Į sveiktą. :wink: Man irgi teko būt Vokietijoj muziejuj, ten jie įdomių eksponatų pakaupę turi. :roll: Teko matyt net 1914m. jei neklystu.



O kokiame mieste tas muziejus? As ketinu po poros savaičių važiuoti į Vokietiją, tai gal būtų pakeliui aplankyti :wink:

Gal kas žinot šiaip kokių įdomių vietų, susijusių su senovine technika, kurias būtų verta aplankyti Vokietijoje
Vartotojo avataras
Socrat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 07 Rgp 2004, 21:55
Miestas: Utena- Vilnius

Standartinė Socrat »

Mefistotelis rašė:
O kokiame mieste tas muziejus? As ketinu po poros savaičių važiuoti į Vokietiją, tai gal būtų pakeliui aplankyti :wink:

Gal kas žinot šiaip kokių įdomių vietų, susijusių su senovine technika, kurias būtų verta aplankyti Vokietijoje


Šalia to muziejaus, kitoje gatvės pusėje yra lėktuvų ir šiaip karinės technikos muziejus. Beje tokie, kaip kai kurie ten stovintys eksponatai, pas mus dar po šiai dienai dirba. :lol: Miestą parašysiu vakare.
Neformatas! :baninti?: