Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

sgso rašė:Labai teisingai tamsta, kad buvo diskutuota, todėl laukiu kitų forumo moderatorių ar administracijos nuomonės. Nes kaip matau į kitus skelbimus susiijusius su "Delta" nekreipiama demesio, o tik mano skelbimas užkiuvo iki tol išbuves metus laiko ir iki kol tamsta nepatapote moderatoriumi niekam neužkliuvęs kaip ir kiti 26 puslapiai susiije su Delta. Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus, jei čia šališkumas už tamstai per brangiai parduota daikta, ar interesų susikirtima kituose forumuose, tai nebūsiu toks griežtas kaip Virgas, bet tikrai siūlyčiau forumo administracijai atidžiau rinkti kas pataps moderatoriais.

Kad jau pereinam į asmeniškumus, tai tada tskant 'fakt na lico':
1. diskusija prasidėjo, kai ištryniau skelbimą ir perspėjau tamstą: 'Skelbimas ištrintas. Mokikas DELTA yra per jaunas forumui'. Taip pat pridėjau nuorodas dėl mokiko DELTA gamybos metų. Iš ko išsirutuliojo toks susirašinėjimas AŽ:
sgso: 'Ten yra ir daugiau mopedo "delta" detalių. beto jei "Delta" neatitinka forumo tai kaikurių "Jawa" tuo labiau. Beje, jūsu žiniai "Delta" gaminta ir 1983m taigi atitinka oldtaimerio cenza. http://rinka.lt/skelbimai/parduodu-delt ... 90275.htm'
laimisas: 'Pagal tavo pavyzdį (ir logiką) gaunasi, kad jei autogide ar autopliuse yra įdėtas skelbimas, kur parašyta, DELTA 1965 m., tai jas ir gamino nuo 1965 m.? Na nejuokinkim voverių.'
sgso: 'Nežinau kas tas voveres juokina bet Šiaulių "VAIRAS" variklius mopedams ganino nuo 1961m, deltas kiek žinau ten irgi gamino. O iš savo atminties pamenu, kad brolis delta jau padeveta pirko dar 1984-85m.'
laimisas: 'Ne apie 'Vairą' ir jo gamintus variklius kalba. Kad nesiremti tik vienu šaltiniu pateikiu dar vieną nuorodą: http://www.jawnoe.ru/me-mp-riga.html Kad 'Vairas' gamino 'Deltas' girdėti neteko (nebent dalis ir variklius 'Deltoms'). Taip pat neteko girdėti ir apie 1984-85 metų 'Deltas''.
2. į kitus skelbimus susijusius su DELTA (kurių yra 21 puslapis, o ne 26 kaip rašo forumietis sgso) nekreipiama dėmesio, kadangi praktiškai visi jie yra diskusinio pobūdžio, o ne komercinio, pvz. 'Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?' arba 'Perdaryta senovinė technika'. Moderatoriai nėra visagaliai visaregiai ir jei pastebite kokį neatitikimą taisyklėms - spauskite 'Raportuoti apie šį pranešimą'.
3. forumiečiui sgso esu tik vieną kartą parašęs perspėjimą (kurių jis turi iš viso du), tad nelabai supratau kas norėta pasakyti sakiniu 'Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus'.
4. šališkumui už per brangiai iš sgso pirktą daiktą ar interesų susikirtimą kituose forumuose pagrindo nėra, kadangi nepamenu, kad ką būčiau iš forumiečio sgso pirkęs ar bendravęs kituose forumuose :nežinau:
5. jei norite prisidėti prie forumo tvarkios palaikymo - pirmyn, vėliavą į rankas. Tskant 'dorogu molodym', pagal amžių tikrai tinkamas: memberlist.php?mode=viewprofile&u=10703
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tauras000 »

Skaitau ir matau savo astria diskusija su Pofke, kaip veidrodyje.
Manyciau, kad tokia diskusija tai lyg kova su vejo malunais, o ir laimetoju nera.
Priezastis viso to tikriausiai ne visai tobulos forumo taisykles, perdidelis lankstumas, o netobulumas pasireiskia tuo, kad kiekviena diskusijos puse, gal jas traktuoti, suprasti savaip, netgi palenkti i savo puse.
Tai tik mano nuomone.
(Atsiprasau uz srifta)
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
sgso
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 386
Užsiregistravo: 12 Kov 2012, 21:26

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė sgso »

laimisas rašė:
sgso rašė:Labai teisingai tamsta, kad buvo diskutuota, todėl laukiu kitų forumo moderatorių ar administracijos nuomonės. Nes kaip matau į kitus skelbimus susiijusius su "Delta" nekreipiama demesio, o tik mano skelbimas užkiuvo iki tol išbuves metus laiko ir iki kol tamsta nepatapote moderatoriumi niekam neužkliuvęs kaip ir kiti 26 puslapiai susiije su Delta. Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus, jei čia šališkumas už tamstai per brangiai parduota daikta, ar interesų susikirtima kituose forumuose, tai nebūsiu toks griežtas kaip Virgas, bet tikrai siūlyčiau forumo administracijai atidžiau rinkti kas pataps moderatoriais.

Kad jau pereinam į asmeniškumus, tai tada tskant 'fakt na lico':
1. diskusija prasidėjo, kai ištryniau skelbimą ir perspėjau tamstą: 'Skelbimas ištrintas. Mokikas DELTA yra per jaunas forumui'. Taip pat pridėjau nuorodas dėl mokiko DELTA gamybos metų. Iš ko išsirutuliojo toks susirašinėjimas AŽ:
sgso: 'Ten yra ir daugiau mopedo "delta" detalių. beto jei "Delta" neatitinka forumo tai kaikurių "Jawa" tuo labiau. Beje, jūsu žiniai "Delta" gaminta ir 1983m taigi atitinka oldtaimerio cenza. http://rinka.lt/skelbimai/parduodu-delt ... 90275.htm'
laimisas: 'Pagal tavo pavyzdį (ir logiką) gaunasi, kad jei autogide ar autopliuse yra įdėtas skelbimas, kur parašyta, DELTA 1965 m., tai jas ir gamino nuo 1965 m.? Na nejuokinkim voverių.'
sgso: 'Nežinau kas tas voveres juokina bet Šiaulių "VAIRAS" variklius mopedams ganino nuo 1961m, deltas kiek žinau ten irgi gamino. O iš savo atminties pamenu, kad brolis delta jau padeveta pirko dar 1984-85m.'
laimisas: 'Ne apie 'Vairą' ir jo gamintus variklius kalba. Kad nesiremti tik vienu šaltiniu pateikiu dar vieną nuorodą: http://www.jawnoe.ru/me-mp-riga.html Kad 'Vairas' gamino 'Deltas' girdėti neteko (nebent dalis ir variklius 'Deltoms'). Taip pat neteko girdėti ir apie 1984-85 metų 'Deltas''.
2. į kitus skelbimus susijusius su DELTA (kurių yra 21 puslapis, o ne 26 kaip rašo forumietis sgso) nekreipiama dėmesio, kadangi praktiškai visi jie yra diskusinio pobūdžio, o ne komercinio, pvz. 'Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?' arba 'Perdaryta senovinė technika'. Moderatoriai nėra visagaliai visaregiai ir jei pastebite kokį neatitikimą taisyklėms - spauskite 'Raportuoti apie šį pranešimą'.
3. forumiečiui sgso esu tik vieną kartą parašęs perspėjimą (kurių jis turi iš viso du), tad nelabai supratau kas norėta pasakyti sakiniu 'Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus'.
4. šališkumui už per brangiai iš sgso pirktą daiktą ar interesų susikirtimą kituose forumuose pagrindo nėra, kadangi nepamenu, kad ką būčiau iš forumiečio sgso pirkęs ar bendravęs kituose forumuose :nežinau:
5. jei norite prisidėti prie forumo tvarkios palaikymo - pirmyn, vėliavą į rankas. Tskant 'dorogu molodym', pagal amžių tikrai tinkamas: memberlist.php?mode=viewprofile&u=10703

Pirkt deja pirkote, apie kita įspėjima gal ir apsirinku, bet dabar aš ne apie tai. Mano tema buvo ne apie kaip tamsta išsireiškėte mokika "Delta", o apie parduodamas "Delta" (tame tarpe ir V-50) detales. Jei už tai nusipelniau įspėjimo, tai kaip teisingai pastebėjo Coolguy981, reikia trinti ir duoti įspėjimus daugumai JAWA, IŽ ir kt. detalėms, kurios pagamintos po 1983m.
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

Nesuprantu niekaip vieno dalyko.
Visi tiek daug mato taisyklių pažeidimų, bet raportuot išeina mažumai.
Drąsiau kolektyvas, tai nemokama :-)
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė tauras000 »

pofke78 rašė:Nesuprantu niekaip vieno dalyko.
Visi tiek daug mato taisyklių pažeidimų, bet raportuot išeina mažumai.
Drąsiau kolektyvas, tai nemokama :-)

Lietuviais esame mes gime :-)
Kur matete lietuvi kazkur, kazkam, kazka raportuojant?
Nebent kazkam apie kaimyna :-) :labas:
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė pofke78 »

Yra tvarkingų forumiečių kurie sugeba bakstelkt mygtuką.
Kas tokie, pirštais nerodysim.
Męs irgi ne robotai, kai kas praslysta pro akis.
varamas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 760
Užsiregistravo: 22 Sau 2006, 10:47
Miestas: Utena

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė varamas »

Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?
Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2742
Užsiregistravo: 18 Kov 2012, 20:48
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Alexx »

varamas rašė:Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?

As jau ir demesio beveik nebekreipiu ..kai be ispejimo dingsta pranesimai :D
Gal kas taip ranka lavina... ir nedrista prisipazinti :D Kulturos ir mentaliteto klausimas...........
Vartotojo avataras
ALBINAS203
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 410
Užsiregistravo: 31 Spa 2008, 14:14
Miestas: Panevėžys

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė ALBINAS203 »

varamas rašė:Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?


Na man davė prisegti šešias nuotraukas.Leidžiama 6 foto,bent jau pas mane taip rašo :-)
Perku NSU 251 OSL dalis
Perku BMW R35
Perku TRIUMPH BD 250 W dalis
Perku TRIUMPH S350 dalis
AŽ arba tel.868406661
Vartotojo avataras
laimisas
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 05 Rgp 2010, 20:25
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė laimisas »

varamas rašė:Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?

Pranešimų dingimas yra mano 'darbas'. Truputėlį valau seniausias (iki 2011 metų) skelbimų skyrelio temas.
Trinamos tokios temos kur:
neveikia įdėtos nuorodos
skelbimo autorius daugiau nei dvejus metus neprisijungė prie forumo
'draugas paprašė įdėti skelbimą'
ieškoma prekė nupirkta (parduota)
skelbimas daugiau nei tris metus neatnaujintas
skelbimo autorius pašalino skelbimo informaciją (liko :arrow: ar pan.)
skelbimo autorius užsiregistravo, įdėjo skelbimą ir daugiau neprisijungė prie forumo
Keletas pavyzdžių:
viewtopic.php?f=8&t=32092
viewtopic.php?f=8&t=32446
viewtopic.php?f=10&t=15625
Parašykite jei manote, kad tokius skelbimus 'vaiduoklius' verta palikti.

Dėl nuotraukų prisegimo, tai nieko konkretaus atsakyti negaliu. Mano manymu visiems forumiečiams leidžiama prisegti po daugiau nei tris nuotraukas :mastau:
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.