Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

LATVIJOS važiuoklės numeris

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Valdis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 29 Geg 2012, 20:00

LATVIJOS važiuoklės numeris

Standartinė Valdis »

Kažin kurioj vietoj rasti RAF 2203-02 važiuoklės (rėmo) numerį. Iš anksto ačiū už informaciją.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
evris
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 861
Užsiregistravo: 26 Lap 2011, 15:43
Miestas: Vilnius

Re: LATVIJOS važiuoklės numeris

Standartinė evris »

Labai daug buvo parduodami kaip atskiri kebulai ivairios komplektacijos, nes kirmydavo. daznai jie budavo be numeriu. esu pats du surinkes.
Jei neklystu numeris budavo po kapotu prie valytuvu. seniai tai buvo, nepamenu tikslios vietos
Gal katalogas pravers:
http://www.autoopt.ru/auto/encyclopedia ... /raf-2203/
Mikroprocesoriniai Sovek degimai, opozito detales.
Valdis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 29 Geg 2012, 20:00

Re: LATVIJOS važiuoklės numeris

Standartinė Valdis »

evris rašė:Labai daug buvo parduodami kaip atskiri kebulai ivairios komplektacijos, nes kirmydavo. daznai jie budavo be numeriu. esu pats du surinkes.
Jei neklystu numeris budavo po kapotu prie valytuvu. seniai tai buvo, nepamenu tikslios vietos
Gal katalogas pravers:
http://www.autoopt.ru/auto/encyclopedia ... /raf-2203/

Ačiū EVRIS ryt reiks pažiūrėt.Tik žinau,kad šis pirktas tiesiai iš RAFo.Prabėgęs (matosi nuotraukoje ) :-)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
evris
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 861
Užsiregistravo: 26 Lap 2011, 15:43
Miestas: Vilnius

Re: LATVIJOS važiuoklės numeris

Standartinė evris »

Siaip tai blogiausias mikroautobusas, koki esu mates, jei virsta - issielioja kaip kortu namelis. Silpna vieta - isislgai einantys remai, gal ne tiksliai juos pavadinau, bet prie ju linges tvirtinasi. i naujus pripurksdavau nigrolo ir sutvirtindavau, tada laikydavo. i visas duris ir shonus reikedavo prikishti izoliacines medziagos (putu polistirolo su makrofleksu) tada bent kiek siluma laikydavo. Siaip teko buti ne karta Jelgavoje, gamykloje - surudije kebulai eidavo idazyma, buvo deficitas, visiem pofig.
Gerumas tas budavo, kad nudazius greitosios spalva ir uzdejus svytureli, jei keleivis su baltu chalatu - galedavai nebaudziamas virsyti greiti :)
Pirkau viena is kedainiu greitosios pries 25m, todel zinau :)
Mikroprocesoriniai Sovek degimai, opozito detales.
Valdis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 29 Geg 2012, 20:00

Re: LATVIJOS važiuoklės numeris

Standartinė Valdis »

Nu šis tai buvo gerose rankose.Rėmas visas padengtas net nežinau kuo,bet labai sveikas.Tik skardos su paviršutinėm rūdim.O dėl žiemos - tai man neaktualu,nes jis bus skirtas tik pramogai,priedas prie ZAZo ir MOSKVIČiaus :-) vasaros pasivažinėjimui :-)