Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Pusautomatis

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
rove
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 06 Rgp 2014, 09:50

Re: Pusautomatis

Standartinė rove »

Guolis rašė:Galima nors ir 4 tumblerius sudet, bet jai nei bum but, tai vezi kur taiso ir , sumoki ir atsiemi.


as del to ir klausiu gal kaskas kas bumbum papasakos kad ir as labiau bumbum buciau bumbum kaskoks yra pas mane o taisyt vezt kaskam tai cia kekvienas sugeba kas litu turi ka ir man teko padaryt nes niekas nesugebejo papasakot daugiau kasko sia tema o ir man paciam internete nepavyko nieko rasti issamiau sia tema
senelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 12 Vas 2012, 15:19

Re: Pusautomatis

Standartinė senelis »

rove rašė:.... visas remontas kainuos 230 lt tokie va reikalai. as nejunginejau perjungejo tuo pat metu kai virinau jei ka :P


rove, pats rašėt kad "perjungėjas iš pradžių sunkiai pradėjo VIRINANT sukinėtis ", tai aš ir priminiau kad taip elgtis nedera :) Pasitaiko ir tokių atvejų kai suvirintojas virinant mato kad srovės neužtenka paprašo draugelio (meistro padėjėjo) sukelti amperažą nenutraukus virinimo, tuomet ir prasideda remontai už 230 LITUS. Tai gerai kad dar radot gerą meistrą kuris remontuoja už nacionalinę valiuta, o ne už eurus :)
rove
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 06 Rgp 2014, 09:50

Re: Pusautomatis

Standartinė rove »

taip išeina, kad aš tave ne taip supratau. Aš supratau, kad kai grynai aparatas įjungtas ir tu virinimo proceso metu perjunginėji amperaža tada taip elgtis negalima o aš tiesiog įjunges aparatą i rozetę iš 1 pozicijos amperažo įjungdavau i kažkokia kita pozicija amperažo jungikli neišjungęs aparato iš rozetės pasirodo taip elgtis negalima tikrai jei tu tai turėjai galvoje .Meistras sakė, kad mano degiklio gale yra pastoviai tam tikra įtampa ir kai aš perjunginėju amperu perjungėja aparato neišjunges iš rozetes trupina perjungėjo kontaktai kol galop sudegini netik kontaktus bet ir apvijas :D kaip man ir nutiko sudegė pirmine apvija .Meistrą radau tokį, kuris pervyniojo ir apvijas ir perjungėja savo sukonstravo ir dar pasiūle kaip patobulint mano aparatą ir už viska suderėjus teko sumokėt 200 lt jei kas turit gedimu su aparatais kreipkites duosiu nr meistro jis iš Naujosios Vilnios
senelis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 12 Vas 2012, 15:19

Re: Pusautomatis

Standartinė senelis »

rove rašė:... mano degiklio gale yra pastoviai tam tikra įtampa ir kai aš perjunginėju amperu perjungėja aparato neišjunges iš rozetes trupina perjungėjo kontaktai kol galop sudegini netik kontaktus bet ir apvijas :D kaip man ir nutiko sudegė pirmine apvija ..


Ne visuose pusautomačių degikliuose nedirbant yra ta srove, daugumoje srovė t.y. + įjungiamas kai paspaudžiamas mygtukas degiklio rankenoje, kai rinkausi pusautomatį visada tam skirdavau daugiau dėmesio.
Tai dar kartą atsiminkim patys ir priminkim pradedantiesiems dirti su pusautomačiais, kad prieš amperažą didinant/sumažinant privaloma išjungti agregatą, taip sutaupydami daug lėšų kurias maloniau skirti virinimo vielai ir dujoms, nei remontui. Bet neskriauskit ir agregatų remonto meistrų - agregato profilaktine priežiūrą patikėkite jiems :)
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Pusautomatis

Standartinė Raimis »

Sveiki,
susidūriau su tokia situacija. Pasirinkau įsigyti visiškai pilną suvirinimo įrangos komplektą (pusautomatis AD-55, balionas, reduktorius, šlangos ir t.t.) iš šio pardavėjo http://kempai.puslapiai.lt/. Sutariau, kad pirmadienį atvažiuosiu į Vilnių pasiimti, viskas bus sukomplektuota. Deja, telefono šiandien visą dieną nekėlė, vėliau laikė išjungęs. Be reikalo suvažinėjau į Vilnių. Gal kas susidūrėte su šiuo žmogumi? Svajūnas Bambonas. Tel. 8-657-88851. Kokia bendravimo patirtis ir rekomendacijos?
Gal galite pasiūlyti kitų vietų įrangai įsigyti?
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
Alexx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2740
Užsiregistravo: 18 Kov 2012, 20:48
Miestas: Kaunas

Re: Pusautomatis

Standartinė Alexx »

Raimis rašė:Sveiki,
susidūriau su tokia situacija. Pasirinkau įsigyti visiškai pilną suvirinimo įrangos komplektą (pusautomatis AD-55, balionas, reduktorius, šlangos ir t.t.) iš šio pardavėjo http://kempai.puslapiai.lt/. Sutariau, kad pirmadienį atvažiuosiu į Vilnių pasiimti, viskas bus sukomplektuota. Deja, telefono šiandien visą dieną nekėlė, vėliau laikė išjungęs. Be reikalo suvažinėjau į Vilnių. Gal kas susidūrėte su šiuo žmogumi? Svajūnas Bambonas. Tel. 8-657-88851. Kokia bendravimo patirtis ir rekomendacijos?
Gal galite pasiūlyti kitų vietų įrangai įsigyti?

O tiesiai is gamintuojo Kaune nupirkti nenoretumet ? :mirkt: pazystu pora ju...
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Pusautomatis

Standartinė tauras000 »

Raimis rašė:Sveiki,
susidūriau su tokia situacija. Pasirinkau įsigyti visiškai pilną suvirinimo įrangos komplektą (pusautomatis AD-55, balionas, reduktorius, šlangos ir t.t.) iš šio pardavėjo http://kempai.puslapiai.lt/. Sutariau, kad pirmadienį atvažiuosiu į Vilnių pasiimti, viskas bus sukomplektuota. Deja, telefono šiandien visą dieną nekėlė, vėliau laikė išjungęs. Be reikalo suvažinėjau į Vilnių. Gal kas susidūrėte su šiuo žmogumi? Svajūnas Bambonas. Tel. 8-657-88851. Kokia bendravimo patirtis ir rekomendacijos?
Gal galite pasiūlyti kitų vietų įrangai įsigyti?

Žinau tuos perekūpus, aš irgi kabinausi taip, bet paskui internete radau tiesioginius AD gamintojus (tai kūrėjo šio kempo inicialai, jis jau miręs) tačiau sėkmingai tesia jo darbą kompanjonai Karmėlavoje, paskambinau, sutarėm kainą, kokio reikia, kokių priedų (šlanga pigesnė, brangesnė, trifazis, mažas ir t.t.) pagamino, nuvažiavau, pademonstravo, papasakojo kokias dalis naudoja, kaip gamina, kad bus problemų, atvežk......trys metai, esu super patenkintas....mano rodos irgi 55.
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Pusautomatis

Standartinė Raimis »

Be abejo, tiktų tiesiai iš gamintojo. Laukiu kontaktų.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Pusautomatis

Standartinė tauras000 »

Kauno apskritis
Kauno r. sav.
Ramučių k.
Vardas: kempas
Telefono numeris: 860266666
Iškojau paso, bet nerandu, reik tikėtis kad šis tel. Nr. Kad Ramučiai, tai 100 procentų.

Bet pirma reik pabandyt šituo numeriu 8-67115433 Linas (įvestas pas mane telefone Linas-kempai) klaust, noriu kempo AD
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: Pusautomatis

Standartinė Raimis »

Ačiū. Rytoj skambinsiu.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Skelbti atsakymą